Menüü
Ostukorv

HIKORIIT auguga süda

HIKORIIT auguga süda EHTED
HIKORIIT auguga süda EHTED
HIKORIIT auguga süda EHTED
HIKORIIT auguga süda EHTED
HIKORIIT auguga süda
24.80€
Maksudeta: 20.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HIKORIIT auguga süda

HIKORIIT on kristall, mida kaevandatakse Mehhikos ning sellele on omane roosakas-beežikas toon, millest jooksevad läbi joonelised mustrid. Hikoriit stabiliseerib energiaid ja annab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest ning teekonnast, kus ees ootamas vaid probleemid. Toob ettenägelikkust ja aitab mõista, mis ees on ootamas. Lahendab suhtes olevaid riide ja norimisi. Avab loomingulisuse. Hikoriit vabastab halba Karmat ja aitab seda mõista. Eemaldab kodust energia, mis võib tervist kahjustada, ning maandab halba energiat. Ideaalne kristall meestele tervise edendamiseks, andes neile elujõudu.

Soovitan paljudel Hikoriit kanda siis, kui elus on ebaõnn mõne konkreetse teemaga ja sellest lahti saada on pea võimatu. 

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

SÜDAME sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südamekuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südamesümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligitõmbamiseks.

HIKORIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Hikoriidil on karmalised oskused ja tema sees peitub vägi, mis oskab purustada inimese Auras olevaid blokaade karmalisest karistusest. Näiteks mõnda inimest saadab terve elu halb õnn armastuses, koguaeg on ühed ja samad probleemid armastussuhetes ning sellel ei paista lõppu tulevat. Sellisel juhul on Hikoriit peaaegu et ainukene kristall, mis võib juba ainult seda kandes aidata seda probleemi lahendada.

- Hikoriit on väga kasulik halva karma vabastaja. Hikoriit suudab väga peenel tasandil sinu mõttemaailam tervendada, aidates sinust välja juurida need käitumisomadused ja harjumused, mis kutsuvad sulle ligi halba karmat. Hikoriit aitab sinu iseloomul muutuda, aidates sul paremaks inimeseks saada iseenda, teiste ja maailma suhtes. Sellega vabaneb halb karma ja kiireneb positiivse karma kasv.


- Hikoriidil on oskus avada inimese Auras kanalid, mis on kinni läinud karistusest eelmisest elust või ka selle elu nii-öelda patust. Hikoriit aitab avada kanaleid, samas aitab see sinul endal mõista, mida valesti teed, aitab sul enda karmat lahendama hakata ja seejärel puhastab selle lõplikult sinu Aurast ära nii, et see enam liiga ei teeks.

- Hikoriit on kõige võimekam karmatervendaja. Selleks soovitan kanda Hikoriidi kristalli või põletada pidevalt Mürriviirukit. Seda eriti siis, kui sa tunned, et sul ei ole kõige tervislikum ja õnne täis karma, siis alusta kindlasti esimesel võimalusel Hikoriidi ehtena kandmist. Ja kindlasti just ehtena, kuna sellisel juhul on see sinu Auraväljas ja aitab elimineerida ebaõnneenergiat. Lisaks aitab Hikoriit õppida minevikust, ka eelmiste elude energiatest ja karmadest. See teeb spirituaalselt detoxit, mida kõikidel tegelikult on vaja teha. Eriti siis, kui sinu praegune elu ei ole kõige lihtsam sul täna. 

- Kanna Hikoriidi kristalli, kui sa soovid saada endale head õnne selleks, et olla alati õnne täis raja peal. Hikoriit aitab sind eemale hoida ebaõnnestumistest ja teekonnast, kus sind on ees ootamas vaid probleemid. Hikoriit aitab sul mõista, kuhu poole sa peaksid edasi liikuma ja see abistab erinevate probleemide lahendamisel. Hikoriit toob ettenägelikkust ja aitab sul mõista, mis on sind ees ootamas erinevate otsuste ning tegude taga.

- Kanna Hikoriiti koos Rodoniidi või Kuntsiidiga, kui soovid lisa väge anda enda Aurasse ebaõnne vabastamiseks, mis on seotud armastuse ja romantiliste suhetega. Kanna koos Antofülliidi või Hüpersteeniga, kui soovid vabastada end vägivallast ja füüsilistest probleemidest. Kanna Hikoriiti koos Variskiidiga, kui soovid end vabastada materiaalsest ebaõnnest.

-  Töö talismaniks on Hikoriit neile, kelle teenistus on seotud maa korras hoidmisega, põllumajandusega, loomade talitamisega, viljade kasvatamisega või ka näiteks kalapüügiga. Hikoriit toob tugevat ja intuitiivset sidet Maajumalanna Gaiaga ehk Maaga endaga. Hikoriit aitab nendes valdkondades edukas olla nii oskuslikus pooles, kui ka tuua küllust majja.

- Sobilik neile, kes soovivad ise ravimtaimi või alternatiivset meditsiini valmistada. Hikoriit aitab taimedega võimsama ja intuitiivsema kontakti saavutada, mis omakorda annab oskust juurde neid kasvatada või erinevaid taimi omavahel kokku segada ühe või teise ravimi saamiseks.

- Hikoriit tervendab esmalt SÜDAMETŠAKRAT ja seejärel PÄIKESEPÕIMIKUT, nende tervendamise jaoks kandke võimalikult Tšakra lähedal, ehk Südametšakra tervendamisel kandke südame kohal ripatsit ja Päikesepõimiku tervendamiseks pika paela otsas allpool rindkere.

- See on kristall, mis aitab sul teha enda tegemata tööd ära. Kristall, mis aitab lahendada sul olukordi ja probleeme, mida sa oled kaua aega vältinud. Hikoriit aitab vanad asjad kõik ära lahendada, et sa saaksid uue energiaga edasi minna.

- Hikoriit on kristall, mis soodustab spirituaalset kasvu ja aitab hingel targemaks saada. See aitab kinnitada spirituaalseid tarkusi ja teadmisi. Lisaks sellele õpetab Hikoriit õpitud teadmisi ka kasutama ja enda elus ära rakendama. Hikoriidil on oskus õpetada seda, kuidas märke lugeda ja kuidas neid kokku viia elus toimuvaga. 

- Hikoriiti on kasulik kanda ennustamise ajal endaga - aitab sul kanalduda ja informatsiooni üles leida. Eriliselt kasulik on Hikoriit siis, kui seda kanda koos Malahhiidiga. Hikoriit ja Malahhiit aitavad mineviku kohta nägemusi näha.

- Kui sul on probleeme sellega, et sa suhtud paljudesse asjadesse negatiivselt ja sa tunned, kuidas sa iseenda sõnadega võid enda ellu halba kutsuda, siis kanna Sidrunkvartsi koos Hikoriidiga. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab blokeerida iseendale tekitavat halba karmat. Aidates sul lahti saada iseenda elu ära nõidumist ja seda halvas mõttes. 

- Hikoriidi väes on energiaid, mis suudavad meil inimestel üles leida enda saatuse tee. Selle tee, mis on meile ette määratud. Kui sa kannad Hikoriiti, siis see aitab sul alati liikuda sinu jaoks parimas suunas. Hikoriidi kristallil on oskus suurendada otsuste tegemisel sinu intuitsiooni. See kristall lähtub sellest, mis on sinu saatuseraamatusse kirja pandud ja aitab sul õiges suunas liikuda, et sa enda saatuserajalt kõrvale ei kalduks. Kui kasutada Hikoriiti koos teiste erinevate kristallidega, siis aitab see sul väga lihtsalt teha neid valikuid, millised on teiste kristallide väed. Näiteks, kui teisel kristallil on oskus tuua sulle õigeid materiaalseid otsuseid, siis Hikoriidi vägi on maksimaalselt suunatud sinna, et sa suudaksid õigeid otsuseid vastu võtta.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Maksakahjustus, maksahaigused, maksa funktsioneerimise probleemid, eemaldab maksast üleliigsed mürkaineid, kasutatakse alkoholismist ravimiseks, kasutatakse kaalulangetamise perioodil, et kiirendada kaalu vähenemist ja mürkaineite väljutamist kehast. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Hikoriit kõige enam VEEVALAJAT, aidates tal enesekindlust, eneseväärikust ja elutarkust tuua. See on ka seotud karma ja saatuse tunnetamisega. Kui Veevalaja kannab või hoiab enda elus Hikoriiti, siis see aitab tal alati enda saatuse jaoks soodsaid valikuid teha.

Hikoriit aitab Veevalajal tunnetada, millised otsused on tema heaolu jaoks kasulikud ja millised mitte. See kristall juhatab teda kindlameelselt õiges suunas, paneb teda oma valikutega rahule jääma ja lisab talle enesekindlust ja elutarkust. Hikoriiti aitab Veevalajal parandada oma saatuseteed ja muuta tulevikku helgemaks muuta.

Hikoriiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/viiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5x2,5x0,5 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
5.00€
Maksudeta:4.10€
SININE RÜOLIIT on ÜLIMA ÕNNETUNDE AKTIVEERIJA! Kandes seda kristalli, avaneb Sinu hing õnnetundele, heaolule ja rahule, luues ja kinkides rõõmsam..
23.60€
Maksudeta:19.34€
RÜOLIIT on kristall, mis stabiliseerib energiaid ja lahendab Karmat. Annab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest nin..
18.00€
Maksudeta:14.75€
PILTJASPISE ja RÜOLIIDI kombinatsioon aktiveerib töö, külluse, rahavoolu, õnne, armastuse ja Karma energiad. Selle..
15.20€
Maksudeta:12.46€
Kaelavõru ei kuulu auguga kristalli juurde.PISTAATSIA KALTSIIT toob ellu uuendusi ja uusi võimalusi. See on uute alguste kristall, mis aitab Sul ..
16.30€
Maksudeta:13.36€
Polükroom Jaspis on kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.POLÜKROOM JASPIS on positiivsuse, optimismi, inspiratsiooni ja si..
6.00€
Maksudeta:4.92€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
 Tooteid on piiratud kogusesLA TENE erikollektsioon võtmehoidja "KODUKAITSE" loob võimsa kaitsekilbi kõige halva eest. Hoiab ära õnnetu..
18.00€
Maksudeta:14.75€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidi..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.