Menüü
Ostukorv

MEREVAIK ripats süda (hõbe)

MEREVAIK ripats süda (hõbe) EHTED
MEREVAIK ripats süda (hõbe) EHTED
MEREVAIK ripats süda (hõbe) EHTED
MEREVAIK ripats süda (hõbe) EHTED
MEREVAIK ripats süda (hõbe)
29.40€
Maksudeta: 24.10€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MEREVAIK ripats süda (hõbe)

Kõik merevaigud on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et toote, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on.

MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valikute tegemist. Kandes Merevaiku, ei lange sa lõksu suhetesse, mis on ebaterved. Merevaik koos Roosa Opaaliga aitab ära hoida suhetetasandil eksiteele liikumist. Merevaik ühendab sind kaaslasega, kellega on vastastikused tunded, hoides ja kaitstes neid. Merevaik on kuningate kristall, mis tähendab, et see hoiab sinu elus küllust ega luba sellel laguneda. 

Merevaik kuulub kristalliteraapia alla, kuigi see ei ole konkreetselt kivim. Merevaik on kivistunud puu vaik ja on tekkinud taimest. Sellegipoolest kuulub Merevaik kristalliteraapia teemasse selle meeletute imevägede ja multifunktsionaalsuse tõttu. Merevaik on äärmiselt väärtuslik tervendaja ja sellel on mitmeid kümneid omadusi, miks seda enda ehtekollektsiooni lisada. Aastatega Merevaigu väärtus ainult tõuseb, nii nagu ka paljud teised kristallid muutuvad väärtuslikumaks, kuna seda jääb vähemaks. Merevaik tuleb peamiselt Venemaalt, Poolast, Baltikumist, Itaaliast ja seda leidub isegi Inglismaal. Merevaigule on omane väga kerge struktuur, üldiselt on see läbikumav ja värvid varieeruvad helekollasest mustjas-pruunini.

Merevaik Skandinaavia piirimail on tekkinud 45 miljonit aastat tagasi surnud Mändide vaigust ja Merevaiku on teadaolevalt kasutatud juba üle 2000 aasta enne meie aja arvamist tervendavatel eesmärkidel.

MEREVAIGU ERINEVATE VÄRVIDE LISAOMADUSED

Kollane
 Merevaik sümboliseerib positiivsust ja annab rohkesti optimistlikku suhtumist ning enesekindlust. Peale selle annab Kollane Merevaik erilist tervendust stressile ja aitab lahti saada ülimast negatiivsusest. Kollane Merevaik sobib neile, kes on ise leebema natuuriga ja kergesti haavatavad.

Konjakivärvi Merevaik on tume Merevaik, millel on eriliselt tugev jõud haigustega võitlemisel. See ei tähenda seda, et Kollane Merevaik seda ei tee, lihtsalt Konjakivärvi merevaik on selles osas tugevam. Konjakivärv aitab eemal hoida ka needusi, mis on seotud tervise rikkumisele, lisaks on kasulik karmaatiliste probleemide tervendamisel. 

SÜDAME sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.

MEREVAIGU kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Armastusekristallina aitab Merevaik leida hingerahu, tuua ellu armastus ja aidata armastusel püsida. Merevaiku kantakse siis, kui soovitakse enda armastatut igavesti armastada. See Merevaigu talisman, mille kingib mees naisele, kannab endas igavese armastuse leeki, mis ei lase armastusel kustuda. Samamoodi on ka siis, kui naine kingib enda mehele selle kristallitalismani.

- Merevaik on eelmiste elude kristall, millel on oskus tuua meenutusi oskustest, mille oleme eelmistes eludes omandanud. 

- Merevaik edendab sisemist tasakaalu, harmooniat, enesekindlust, stabiilsust, rahu ja see toob ka sisemist kasvamist ehk enesemõistmist. Merevaik aitab enda vigu näha ja seejärel neid parandama hakata.

- Merevaik on energiate filtreerija, millel on oskus kõik sinu elus ebavajaliku, kahjuliku, negatiivse ja segava energia sinust eemale juhatada. Merevaik jätab sinu ellu kõik selle, mis sind õnnelikuks muudab, mis on sulle kasulik ja mis peab sinu elus eksisteerima. Merevaik on väga kasulik kristall, mis toob sinu ellu selgust ja muudab sinu elu paremaks.

- Seda talismani kantakse, kui soovitakse armastust ellu kutsuda.

- Merevaik puhastab Aurat nii vaimses kui ka füüsilises mõttes, aitab Aurast vabastada negatiivsuse ja füüsilises kehas mürkainetel liikuma hakata, et need kehast välja saaksid. 

- Merevaik avab sind armastusele, aidates sul suhtuda armastusega oma kaaslasesse. Merevaik aitab ennekõike lahti saada ülemuretsemisest, mis võib tekkida seoses rasedaks jäämisega. Merevaik aitab hirmutavatest mõtetest vabaks saada ja aitab avada sinu Sakraaltšakra uue hinge jaoks.

- Merevaik on kristall, mis suudab lahendada sisemisi konflikte. Merevaik aitab alateadvuses olevaid probleeme vabaks lasta, millele sa ise ei oska seletust anda. See töötab sinuga hästi siis, kui sa tunned, et midagi sind häirib, kuid sa ei mõista, mis see on. Merevaik aitab sellise stressi välja tuua ja selle ära tervendada. 

- Merevaiku kasuta rahutalismanina. Lase oma muredel minna seda kristalli käes hoides või kandes. Merevaik aitab vabaks lasta halvast tujust, enesetundest ja kriitikast, mille teised inimesed on sinus põhjustanud. Kui sa oled energiatundlik ja haavatav, siis Merevaik aitab sinu habrast hinge kaitsta. See soojendab hinge ja tervendab sinu emotsionaalset keha. 

- Merevaik aitab Kaksikleegiga ühendust saada, teda ellu kutsuda ja temaga kohtuda. See kristall loob sinu ja tema vahele sideme. Kui teile on ette määratud selles elus kohtuda, siis te kohtute, Merevaik aitab seda protsessi kiirendada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Merevaik aitab tervendada ennekõike immuunsussüsteemi ja metabolismi ehk ainevahetust ning võib öelda, et see on Krüsokolla kristalli kõrval üks võimsamaid immuunsuse tervendajaid.

- Tervendab neerude probleeme, maksaga seotud haiguseid, kõhunääret, soolestiku probleeme ja seda kantakse ka vähki ennetavalt või vähi haigusele tervendusteraapia andmiseks.

- Merevaiku kantakse ja valmistatakse sellest kristallist eliksiire siis, kui on probleeme seksuaalsusega. Merevaik tervendab viljakust, impotentsust ja problemaatilisi seksuaalseid saavutusi.

- Vanemad inimesed võiksid Merevaiku ehtena kanda südame turgutamiseks ja südameveresoonkonna haiguste eest kaitsmiseks. Lastel soovitan ma kanda Merevaiku, et lahti saada pidevast haigestumisest erinevatesse viirus-, nakkus või külmetushaigustesse.

- Merevaigu vee-eliksiir aitab leevendada pidevat tujude kõikumist, stressi, kurbust, pidevat nutmist, ärritunud meelt ja tugevdab sinu emotsionaalset seisundit.

Merevaik on üks parimaid vee-eliksiiri kristalle, sest see suudab enda väge väga kiiresti vee sisse laadida.

Merevaigu vee-eliksiiri on lihtne teha. Selleks läheb sul vaja ühte Merevaigu kristalli, mida sa hakkad vaid eliksiiri jaoks kasutama. Merevaigu kristalli tükki hoia klaasi või kannu sees umbes 20 minutit ja seejärel joo see vesi ära.
Vee-eliksiiri valmistamiste kohta saad pikemalt lugeda SIIT.

SAKRAALTŠAKRA, PÄIKESEPÕIMIK JA SÜDAMETŠAKRA

Tervendab kõiki neid kolme Tšakrat.

Kui sul on füüsilised Sakraaltšakra-probleemid, siis soovitan sul kanda sellist kristalli nagu Merevaik. Merevaik tervendab Sakraaltšakrat ja on eriliselt kasulik siis, kui sul on juba füüsilised haigused küljes. Merevaik tervendab neerusid, alaseljavalusid ja seedeprobleeme.
  
SODIAAK

Tähemärgilt peetakse Merevaiku LÕVIDE ja VEEVALAJATE õnnetalismaniks. Eriti hästi mõjutab see armastuse- ja suhteõnne.

NUMEROLOOGIA

Merevaik on 31. kuupäeval sündinute õnnekristalliks. Merevaik toob sellel kuupäeval sündinule õnne igas eluvaldkonnas - toob õnne armastuses, terviseses ja lisaks toob see küllust tema ellu. Merevaiku on kasulik 31. kuupäeval sündinul endaga kanda ajal, mil on vaja suurendada õnneenergiat. Merevaik on 31. kuupäeval sündinule kasulikuks kristalliks ka juba sellepärast, et see aitab ja õpetab elu nautimist.

Merevaik on kristall, mis aitab sul üles leida enda õige teekonna, tuues õnne ka enda isikliku eriala või ande tuvastamisele. Merevaik muudab 31. kuupäeval sündinu armastavamaks, hoolivamaks, lahkemaks ja see on kristall, mis korrigeerib 31. kuupäeva negatiivseid iseloomujooni, tuues välja vaid positiivsed omadused. Merevaik üleüldiselt toob igas mõttes ja igal erineval tasandil head õnne. 

Merevaiku võid laadida Vanadiniit Bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviirukiga või Ylang Ylang eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Ripatsi kogupikkus ca 2 cm. Kristalli suurus ca 1,3x1,2x0,5 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
40.90€
Maksudeta:33.52€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
12.00€
Maksudeta:9.84€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
12.40€
Maksudeta:10.16€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
29.90€
Maksudeta:24.51€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
49.50€
Maksudeta:40.57€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
7.20€
Maksudeta:5.90€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "UNISTUSTE TÄITJA" koosneb Botswana Ahhaadist, Oonüksist ja ülekullatud hõbe 925 pärlitest. See ..
28.80€
Maksudeta:23.60€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
27.00€
Maksudeta:22.13€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.