Kookoseõliga kostita enda hinge ja keha, et terve nii seest, kui ka väljast olla. Ole enda keha parim kaaslane ja anna sellele seda, mida see vajab. Teadlikult toitu ja väärtusta enda vaimset ning füüsilist keha. See on viis, kuidas sa saad olla terve nii seest, kui väljast. Kookosõli on üks imeturgutajatest, mis võiks sinu elust läbi käia ja aeg-ajalt end menüüd ilmutada. Tervislikke toiduaineid on väga palju, tähtis on see, et need tervise allikad saaksid korda mõõda sinu elus koha leida. Kas sa oled kookosõli varem tarvitanud? Kui mitte, siis oled millegist väga väärtuslikust ilma jäänud ja kui oled, siis loodetavasti tead selle häid omadusi.

 

Kui sa oled jälginud minu tegevusi, siis ma mitte ainult ei anna teateid inimestele oleviku, mineviku ja tuleviku kohta. Vaid selgeltnägemise kõrvalt mulle meeldib ka teadvustada oma jälgijaid kõige selle kohta, mis on kasulik, mis on tervendav ja juhatada igat mind leidvat hinge tervema mina loomise poole. Seega lisaks selgeltnägemisele ja kristallidele on taimed need, mis on minu elus au koha peal ning mille kohta ma meelsasti soovin alati teadmisi edasi jagada. Ei ole nõida, kui see nõid taimedega ei tervenda. Seega taimed on tähtsal kohal. Ennekõike juba sellepärast, et kui me siia kunagi loodusesse oleme loodud, siis anti kaasa ka kõik see, mis meid tervendada oskab. Taimed olid need, mis meie kõrval siis olid, see ei ole tänapäevani ka muutunud.

 

Kookosõli on minu jaoks juba ammu tuttav, see on minu elust läbi käinud mitmel korral periooditi, kuid viimasel ajal on see uuesti leidnud koha minu elus. Olen tänaseks juba kuu aega kookoseõliga enda tervist kostitanud ja tunne on imeline. Imeline mitte ainult keha füüsilise poole pealt, vaid ka vaimse. Kõrgenenud intuitsiooni ja avatud Kolmanda Silma Tšakra pärast olen ma selline toituja, kes laseb enda kehal ise valida selle, mille järgi see puudust tunneb. Mul tekivad teatud isud taimede koha pealt ja kui tekib, siis see jääb paariks nädalaks või isegi mõneks kuuks. Tarbin ära ja isu on läinud, siis tuleb selle asemel midagi muud. Mitmed erinevad taimed on mul koos niiöelda pikaajalise tarbimise peal. Miks? Minu keha lihtsalt vajab neid ja kui see vajab, siis järelikult on mul just nende taimede väge vaja. Lasen kehal ise otsustada, mis vitamiine, aminohappeid, milliste taimede sees olevaid anitoksüdante ja happeid tal vaja on. Nii ma väldin olukorda, kus minu keha ei jääks millegist ilma, mida sellel on tervise jaoks vaja. Sellise toitumisstiili on võimalik saavutada ka sinul. Seda juhul, kui sa tegeled enda Kolmanda Silma Tšakra tervendamisega ja kui sa hakkad enda kehale puhtaid, värskeid ning taimseid toite andma. Sellisel juhul kaotab keha ära emotsionaalse toitumise ja asendab selle teadliku ning tervendava toitumisega. Tee proovi ja sa mõistad millest ma räägin. Kindlasti on ka neid, kes tundsid ennast selles jutus ära. Kuid igatahes, miks siis valida kookoseõli ja mis selles nii head on?

 

KROONTŠAKRA TERVENDAJA, AKTIVEERIJA JA PUHASTAJA

 

Kroontšakra on peamine põhjus, miks ma kookoseõli armastaja olen ja selle järgi tekib mul isu siis, kui mul on väga palju vaja oma selgeltnägemisega teisi aidata ehk perioodil, kus väga paljud minu juurde abi tulevad paluma.

 

Ennekõike soovin ma sulle lühidalt selgitada, mis on Kroontšakra ja miks selle tervis väga oluline on. Seda selleks, et sa mõistaksid, miks kookosõli võiks olla osa sinu menüüst ja seda sinu vaimse keha tervise pärast.

 

Kroontšakra on sinu seitsmes Tšakra ehk energiakanal ja see asub otse sinu pea kohal. See on Tšakra, mille tervisliku seisundi korral hakkad sa juhatust saama iseenda hinge ja intuitsiooni käest. See on Tšakra, mis toob tuleviku kohta teadmisi. Selle tervis loob rahutunde, annab sulle selgeid mõtteid ja annab sulle oskuse enda elu laiemalt näha. Väga kasulik Tšakra, kuid väga raskesti avaneb. Vajab väga palju tähelepanu ja tervendamist.

 

Nüüd, kus sa veidigi mõistad Kroontšakra tähtsust ja selle energiakanali oskusi, siis kindlasti soovid sa seda, et see oled terve. Kui see sul terve ei ole, siis sa ei oska enda tulevikku ette näha, sind painab pidevalt segadusetunne ja sinu sees võib pidevalt olla ka seletamatu rahutus. On ka väga palju teisi fakte Kroontšakra kohta, kuid sellest saad lugeda juba minu teistes artiklites.

 

Kookoseõli on Kroontšakra tervendaja, aktiveerija ja puhastaja. Kookoseõli aitab kiiremas korras likvideerida segadustunde, mis sinu sees eksisteerib. Seega on hea seda süüa just sellisel ajal, kus sa ei oska enda tuleviku suhtes otsuseid vastu võtta või sellel ajal, kui sul on vaja lihtsalt veidi rahu saada.

 

Kookoseõli aitab seisva energia Kroontšakras kiirelt liikuma viia. Aidates halbadest emotsioonidest, üleelamistest, negatiivsest suhtumisest tekkinud energia blokaadil järk-järgult end vabaks lasta. Asendades halva energia hea energiaga, mis Kroontšakrat abistab.

 

Ma soovitan kookoseõli kohe hommikuti süüa, et sinu mõtted kiiresti saaksid liikuma hakata. Et sa suudaksid päeva positiivselt vastu võtta ja et sinu sisse koguneks inspiratsioon ning usk paremasse tulevikku. Kookoseõli aitab väga hästi ajutegevusele.

 

Kookoseõli söö selleks, et kaitsta enda Kroontšakrat kinni minemise eest. Regulaarne Kroontšakra toitude söömine ja kristallide kasutamine aitab sinu Kroontšakral järk-järgult tervenda. Peale tervenemist hakkab see avanema ja töötama.

 

Kroontšakra kristallideks, mis on sarnaste toimetega nagu on kookoseõli, on Apatiit ja Sinine Fluoriit. Neid kristalle võid sellel samal eesmärgil kanda. Kuid, kui sa neid kannad, siis ole hea kanna neid kõrvarõngastena või talismanina. Sellisel juhul on need kristallid võimalikult lähedale Kroontšakrale ja hakkavad ka kiiremini tööd tegema.

 

Kookoseõli on Kroontšakra jaoks juba sellepärast kasulik, kuna see aitab märkidest aru saada, neid mõista ja omavahel kokku liita. Kindlasti tead seda tunnet, et märgid nagu ilmneksid sinu ette, kuidas sa ei oska neile enda elus õiget kohta leida, ei oska nende seest vastust välja lugeda. Kasvõi korduma kippuvate Inglite sõnumite näol. Kui sul on selline probleem, siis Kroontšakra ei tööta sul hästi. Kookoseõli, Apatiit ja Sinine Fluoriit panevad sinu Kroontšakra sees olevad energiad õieti liikuma. Aidates sul märke omavahel kokku liita ja vastuseni jõuda.

 

Lisaks sellele, et kookoseõlil on sarnane mõju Kroontšakrale nagu sellel on Apatiidil, on neil veel üks ühine omadus. Neil on oskus sinu kehakaaluga mängida ja sind kõhnemaks muuta. Ilmselt sellepärast, et mõlemad aitavad sul emotsionaalses mõttes seedida. Apatiit on teada tuntud dieedi pidamise kristall, mis aitab sul enda keha jaoks tarku ja tervislikke toitumisalaseid otsuseid vastu võtta. Kookoseõlis olev rasv aga lagundab seisvat kahjulikku rasva sinu keha küljes.

 

KOOKOSEÕLI TERVENDAVAD OMADUSED SINU FÜÜSILISE KEHA JAOKS

 

Ennekõike valgustan ma sind veidi selle koha pealt, kuidas endale õiget kookoseõli valida. Jäta meelde see, et kõik mida müüakse ei ole kaugeltki hea sulle, nii võib olla ka kookoseõliga ja sa võid endale kogemata valida poest õli, mis sulle seda kõike head kahjuks ei too. Esimene asi, mida sa võiksid kookoseõli soetamisel tähelepanu pöörama:

 

Kookoseõli ei tohi olla rafineeritud, vaid see peab olema virgin või extra virgin kookoseõli. Rafineeritud tähendab seda, et see on lühidalt öeldes mittekvaliteetne. Virgin ja extra virgin tähendab seda, et selle kookoseõli valmistamisel on jäetud võimalikult palju vitamiine ning kasulikke rasvu alles. Rafineerimise käigus kaotab taim enda väärtuslikke tervendamisomadusi. Kindlasti leia kookoseõli, millele ei ole lisatud suhkrut ja maitseaineid. Kui sa seda kõike järgid, siis sa valid endale selle õige ja puhta kookoseõli, mis sind saab tervendama hakata.

 

Veel üks asi, mida sa võiksid kookoseõli kohta teada on see, et kookoseõli valmistatakse kookose viljalihast.

 

Kookoseõli kasuta praadimiseks, erinevate toitude valmistamisel ja kui soovid, söö seda lihtsalt niisama (juhul, kui sulle nii maitseb).

 

Kui sa soovid teha endale kookoseõli kuuri, siis enda kogemuste põhjal võin öelda, et ühe teelusika täie söömine päevas toob täpselt selle tulemuse, mida sa soovid. Kui sa teed seda näiteks mõni nädal järjest. Kuid iga taime tarvitamisega soovitan ma sul enda intuitsiooni kuulata ning ise tunnetada, kui palju sa seda soovid ja mis aja vältel sa seda soovid. Seega lase enda hingel ise vastuse ette öelda!

 

1. Hea rasv sinu kehale ja võib viia isegi kaalu languseni

 

Kookoseõli sisaldab rasva, mis aitab sul omastada vitamiine. Kookoseõli koosneb rasvast, mis on sinu keha jaoks lihtsamini seeditav, kui mõni teine rasv. Ennekõike annab selles õlis olev rasv sulle kasulikku energiat, mis ei mäni sinu tervisega, vaid just tervendab sind.

 

Kuna ükskõik, millise rasva tarbimine võib viia liigsele rasvumisele, siis peab ka kookoseõli kasutades jälgima selle portsjoni suuruseid. Soovitan siiski seda kasutada, kuid väikeses koguses. See, et see rasv hea on, ei tähenda seda, et sa päeva jooksul jõuaksid kõik sellest tulevad kalorid ära kasutada. Kuid samas on kookoserasv selline, mis aitab sinu ainevahetusel kiiremini liikuma hakata ja vähesel määral kookoseli tarbimine pika aja vältel võib viia isegi kaalulanguseni. Seda sellepärast, et see lagundab seisvat rasva sinu keha küljes ja eriti seda, mis on kogunenud sinu kõhu ümber.

 

2. Tugevdab sinu immuunsüsteemi

 

Kookoseõli söömine toob sulle kasu juba sellepärast, et see tugevdab sinu immuunsust. Läbi toidu sa saad enda keha tugevamaks muuta ja haigustele immuunsemaks muuta. Kookoseõli on üks taimsetest saadustest, mis aitab suurendada sinu loomulikku vastupanu haigustele. Kookoseõli sisaldab ainet, mida leidub ka rinnapiimas. Selline aine, mis aitab vastsündinul immuunsust tugevamaks muuta.

 

3. Süda terveks

 

Kookoseõli on neile, kes soovivad endast südamega seotud tervise muresid eemale hoida ja ka neile, kes kahjuks selliste probleemide käes vaevlevad. Hea asi on see, et loodus on andnud igale haigusele vähemalt ühe taime ja vähemalt ühe kristalli, mida need parandada suudavad. Taime selleks, et see ca 75% parandaks haiguse füüsilist poolt ja 25% selle vaimset poolt. Kristalli selleks, et see tervendaks haiguse vaimset poolt ca 75% ja füüsilist poolt 25%. See on selline must-valge näide taime ja kristalli töö kohta, kuid mõte on see, mis loeb ning mille edasi soovin anda. Ehk üks töötab rohkem füüsilise haiguse poole tervendamiseks ja teine vaimse poole parandamiseks. Kuid siiski on kookoseõli hea südame tervisele.

 

Kookoseõli aitab kolesterooli taset tasakaalus hoida ja on kasulik vererõhu kõikumise puhul, eriti hea on see neile, kellel on probleeme kõrge vererõhuga.

 

4. Kiire ja tervislik viis füüsilist energialaengut saada

 

Mulle väga meeldib sellistel hommikutel kookoseõli tarbida, kus vähe on magada saadud või kui on mul teada, et mind on ees ootamas väga pikk päev. Kookoseõli aitab kiirelt energiat saada ja minu puhul hakkab sellest saadud energia kiiremini tööle, kui tassist rohelisest teest, mis sisaldab kohveiini. Kookoseõli aitab sul sõna otseses mõttes liikuma saada!

 

5. Viirushaiguste ja seenhaiguste suurim hirm - kookoseõli!

 

Kui sa otsid midagi, mis aitaks sinu kehast viirushaigusi eemale tõrjuda, siis kookoseõlis on olemas kõik see, et see suudaks sind selle eest hoida. Kookoseõli võitleb kõige kahjulikuga, mis sinu kehas üritab endale soodsat kohta elamiseks leida. Lisaks sellele on kookoseõli seenhaiguste kõige suurim hirm. Väga paljud naised kannatavad seenhaiguste käes ja see ei soovi mitte kuidagi ära minna. Pidevalt saan jagada soovitusi sellest lahti saamiseks. Proovi kookoseõli ja sa näed, et selle jaoks on loodus ise sulle ravimi valmistanud. Kookoseõli ellimineerib soodsa keskkonna seene jaoks ja ei lase sellel sinu sees edasi areneda.

 

6. Terve keha ilusti tööle!

 

Kuna kookoseõli sisaldab rasva, mis aitab vitamiine omastada, siis see aitab ka tervel sinu kehal õieti töötada. Aidates näiteks toidust vajalikke vitamiine kätte saada. Seega aitab kookoseõli kogu sinu keha tervise edendamisele kaasa.

 

Kookoseõli aitab veresuhkrut tasakaalus hoida ja seda ma olen kõige rohkem enda juures tähele pannud, kui ma olen kookoseõli tarvitanud. Tänu sellele, et ma olen energiatele ülitundlik, tajun ja näen energiaid, mida teised ei oska ettegi kujutada endale, siis olen ma ka ülitundlik selles suhtes, mis minu kehaga toimub. Ma tajun veresuhkru kõikumist ja kui ma kookoseõli söön, siis tajun veresuhkrus tasakaalukat energiat suhteliselt kiirelt peale kookoseõli manustamist. Järelikult see teeb väga tõhusalt oma tööd just sellel teemal, aidates veresuhkrul tasakaalus olla.

 

Lisaks kõigele sellele on kookoseõli hea kehaniisutaja ja väga hea alternatiiv kehakreemidele.

 

Kõik tervise alased soovitused on puhtalt minu enda nägemustest ja teadmiste põhjal kirja pannud. Seega ei jaga ma selle artikliga meditsiinilist tervisega seotud infot. Kõik selles artiklis kirja pandu on seotud minu huviga aidata inimesi läbi enda teadmiste edasi jagamisega.