Eesti rahvakeeli Ahvileivapuu on Feng Shui järgi külluse taim, millel on oskus ligi tõmmata küllust, materiaalset edu, materiaalseid võimalusi, oskus külluslikku energiat kodus liikuma viia ja taim, mis aitab läbi kodu Kagu piirkonna küllusel majja tulla. Ahvileivapuu ehk Crassula Ovata. See on ka üks põhjustest, miks enamikes Hiina restoranides te võite seda taime kohata - kuna see toob majja jõukust.

Feng Shui järgi on olemas mitmeid rahapuid, aga see on üks väga lihtsasti kasvatavatest taimedest, mis on ka meil Eestlastel võimalik oma koju tuua, ka nii, et see kasvaks.

Ahvileivapuu toimib külluslikult vaid siis, kui see näeb terve, särav, lopsakas ja elujõuline välja. Seega, kui teil kodus veel ei ole seda taime, siis mõnest lillepoest seda tuues, jälgige, et taim oleks elujõuline. Vaadake üle ka oma kodus olev Ahvileivapuu ja hinnake selle tervist, kui see on aga jõuetu ja pidevalt langevad või mädanevad lehed ära, siis asendage see uue taimega. Väsinud Ahvileivapuu viib külluse majast välja ja terve taim toob selle majja. Kindlasti peab alati olema muld puhas, värske ja ilma lehepuruta. Seega tuleb selle taime välimuse eest hoolt kanda, aga õnneks sobib see kõigile kodu omanikele, kuna Ahvileivapuu ei vaja peale vähese vee ja poolvarjulise asukoha mitte midagi muud, et kasvada.

AHVILEIVAPUU ASUKOHT JA KÜLLUSLIKUD ELEMENDID SELLE ÜMBER

FENG SHUI külluse, jõukuse ja raha energia piirkond majas - KAGU (Kõigepealt tehke selgeks oma kodu suhtes paiknevad ilmakaared, seejärel otsige üles Kagu piirkond ning seejärel hakake taimele kohta leidma).
Kagu piirkonda saab arvestada kodus järgmiselt - Kagu piirkond ei ole vaid nurk, mis on sinu kodus, vaid see ulatub peaaegu, et kodu keskpaigani. Kui teil on võimalik taim asetada kõige Kagu poolsema seina äärde, siis loomulikult on see kõige parem ja taim töötab hästi, aga kui te asetate taime paar meetrit keskpaiga poole mõne laua peale, siis ka see on Kagu piirkond.

Rahataim peab kindlasti olema koha peal, kus seda saab hästi näha. Mida rohkem pilke see püüab (ka külaliste), seda võimsamini see taim kasvab. Müstika maailas Ahvileivapuu on taim, mis naudis seltskonda ja muusikat - see on see, mis paneb selle kasvama.

FENG SHUI JÕUKUSE KRISTALLID, MILLE AITAB AHVILEIVAPUU AKTIVEERIDA

See, et kristallid omavad suurt austust ja kohta Feng Shui õpetustes ei ole vist paljudele võõras teadmine. Idamaadest kaevandatakse paljusid erinevaid kristalle ja neid müstilisi kivimeid on kasutatud kodu energiate liikuma viimiseks juba aegade algusest peale.
On aga kristalle, millel on külluslikud omadused ja millest ma olen tegelikult juba ajapikku päris palju rääkinud - Ahvileivapuu kõrval käivad konkreetsed kristallid, milleks on...

TSITRIINI TIPUD, GEOODID JA POLEERITUD KRISTALLID on ühed tähtsamad kristallid, mille Ahvileivapuu suudab aktiveerida kui kodu külluse magnetiks. Tipud asetatakse otse taime mullapallile, geoodilisi Tsitriine hoitakse samal laual/aknalaual, kus taim ka ise on, poleeritud kristalle hoitakse Ahvileivapuu ümbrispoti sees. Tsitriin on ka iseseisvalt üks külluslikest kristallidest, aga seda aitavad võimendada Feng Shui Kagu külluse nurk ja Ahvileivapuu enda positiivsed omadused.

SULARAHA JA KRISTALLID AHVILEIVAPUU KÕRVAL Ahvileivapuu on vähe teise tähendusega, kui rahakarp kodus. Ahvileivapuu tõmbab endale ligi üleüldist küllust, rahakarbi eesmärk on aga mingi kindla asja saavutamiseks, nagu näiteks maja ostmine jne. Kui need aga mõlemad on sinu kodus olemas, seda võimsamini lööd sa külluse magneti oma kodus liikvele. Ahvileivapuu juurde tehakse samuti sularaha ja kristallidega alus, aga erinevalt rahakarbist või laekast, neid kristalle ei peideta. Kõige lihtsam viis on leida enda Ahvileivapuu kõrvale mõni ilus naturaalsest materjalist valmistatud alus, taldrik või avatud karp. Sinna karbi põhja pane võimalikult suure väärtusega sularaha, münte ja kui vähegi võimalik, siis erinevate riikide raha (rubla, dollar jne.). Kui peale euro ei ole võimalik teisi rahatähti ega münte panna karpi, siis võid hiljem need lisada, kui need kunagi peaksid endale saama. Kui raha on asetatud karpi, siis selle peale pane järgmised kristallid -

Roheline Aventuriin, Krüsopraas, Tsitriin, Roheline Kvarts, Malahhiit (need on kõige tähtsamad kristallid), hiljem võid juurde lisada veel lihvimata Püriidi, mis on ülimalt võimas rahamaagia võimendaja. Võib lisada veel ka Tiigrisilma, kui perekonnas on "raharaiskaja" ja Gagaadi, kui hirm on varaste ees.

KULDSET TOONI ÜMBRISPOTT JA ELEVANT Kuldne toon on Feng Shui järgi küllust ligi meelitav toon ja kui kombineerida rahamaagia koos kuldsete esemetega, siis see sama kuldne toon võimendab teiste külluslike elementide toimet. Elevandid on samuti jõukuse sümbolid ja kui te leiate endale sobiliku elevandi figuuri, siis asetage see Ahvileivapuu kõrvale. Elevant võib olla ka teist värvi ja nii samuti ka ümbrispott, kuid need toonid on külluse nurga aktiveerimisel kõige võimsamad. Tavalise elevandi figuuri asemel võite kasutada ka Malahhiidi elevanti, mis on valmistatud Feng Shui külluse energia liikuma viimiseks. Kõige tähtsam on see, et elevandil oleks lont suunaga üles, mitte alla.

ROHELISE KÜÜNLAGA RAHAPUU JA SELLE KRISTALLIDE VÕIMENDAMINE/TAASELUSTAMINE
- Roheline küünal on teadatuntud rahamaagia küünal, mida kasutatakse nii kristallide, kui ka taimete jõukuse energia "aktiveerimiseks".
- Laske aeg-ajalt rohelisel küünlal Ahvileivapuu ja kristallikarbi kõrval põleda.
- Küünla värv võiks võimalikult samblaroheline või Rohelise Aventuriini roheline olla.
- Küünalt pannakse põlema ALATI tikuga ja mitte kunagi ei puhuta küünla leeki ära, vaid kustutatakse küünla kustutajaga või lükatakse leek küünla vaha sisse. See on minu isiklik soov teile, et te teeksite nii, kuna teistpidi tehes te lihtsalt "tühistate" küünla toime.

AHVILEIVAPUU HOOLDAMINE - Poolvari kuni talvine täispäike. Vett vajab vaid siis, kui muld on peaaegu et ära kuivanud, kindlasti ei tohiks üle kasta, pigem vähem vett anda, et taim mädanema ei hakkaks.

Kuidas puhastada rahapuu kristalle? Rahapuu kristalle tuleb alati loputada voolava jaheda vee all mõned minutid, kui lisatakse juurde uusi külluse kristalle. Kui kristalle ei lisata, siis laske kristalle vee alt läbi paaril korral poole aasta jooksul. Soovitan jälgida õiget Kuu faasi, millal on kõige parem puhastada külluse kristalle, sellest annan aeg-ajalt teada. Peale veega puhastamise on kõige lihtsamaks puhastus viisiks viiruki puhastus. Viiruki puhastuseks on vaja küllusliku toimega viirukit, milleks on KANEELI viirukid. Aitab sellest, kui lasete sellel aeg-ajalt rahapuu ja kristallide juures suitseda. Kui te teete igakuiselt kodus Salvei puhastust, siis see puhastab automaatselt ka teie rahapuu kristallimaagia.

Tsitriini vee-eliksiir Ahileivapuule - Eliksiir, millega pritsitakse taime mulda, et võimendada külluse energiat. Selleks võtke alati üks konkreetne poleeritud Tsitriin otse Ahvileivapuu potist või külluse karbist, mis selle kõrval on. Asetage kristall veepritsi sisse koos puhta veega, hoidke seda seal mõned tunnid või isegi öö-päev. Seejärel piserdage taime mulda ja sealseid kristalle vee-eliksiiriga. See vesi aitab võimendada ja viia kiiremini energiad liikvele.