Kui sind pidevalt kummitavad number 7 või 77, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule!

Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 7-ga näidata sulle, seega kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja selle järgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub.

Üldiselt number 7 sümboliseerib isiklikku kasvamist ja spirituaalsust.

Number 7 on võimas number, see sümboliseerib seitset Tšakra kanalit, seitset hingede väravat ja on number, mis sümboliseerib hinge kasvamist.

NUMBER 7

Number 7 nägemine on väga soodne, see sümboliseerib sisemist kasvamist, spirituaalset arengut, vajadust spirituaalse arengu jaoks ja ka soovi olla targem eilsest. See on märk sinu Inglite poolt, et sa oled hakanud astuma uut sammu enda elus, sammu, mis viib sind eneseavastamiseni. Võib-olla sa hakkad rohkem mõistma enda karmat, võib-olla on see märk sellest, et sa vabaned mõnest enda iseloomus olevast nõrkusest. See on Inglite poolne sõnum: "Sa oled valmis edasi minekuks spirituaalsel tasemel!"

See number saadetakse sinu juurde ka siis, kui mõni raskem hetk/katsumus hakkab lahenduse saama.

Number 7 ei tooda sulle niisama, see tuuakse alati suure põhjusega sinu juurde, see on soovitus sinu Inglite poolt, et mine eluga edasi ja usalda tundmatust. Järelikult sinu Inglitel on sulle midagi head varuks, sina pead lihtsalt vooluga kaasa minema.

Sa võid number 7 hakata tihti nägema ka siis, kui sul soovitatakse õppima hakata. Kui enda päevasel ajal tihti mõtled selle peale, et õppima minna, siis on see kindel roheline tuli sinu suunas.


NUMBER 77

Number 77 tuleb sinu juurde, kui sinu enda Inglid soovivad sind tänada, tänada selle eest, et sa oled neid kuulda võtnud. Nüüd mõtle hästi järgi, millisel hetkel sa number 77 nägid, võib-olla oli see vahetult peale mõne otsuse langetamist või mõnda tähtsat tegevust.

Kui sa näed number 77, siis tea, et sinu soove on võetud kuulda, soove, mida oled soovinud siin lähimatel kuudel. Number 77 sümboliseerib alati mitme kuu protsessi.

Inglid soovivad sulle ka seda öelda, et sa oled tublit tööd teinud, et enda eluga edasi minna, nemad on sinuga rahul. Peale selle, kui nad on sinuga rahul, siis nad ka kaitsevad sind ja sinu plaane. See on nagu märguanne, et sa oled kaitstud ja liigu rahus edasi, sind ei takistata.

Väike soovitus Inglite poolt on see, et hoia positiivset suhtumist teiste suhtes, ka nende suhtes, kes sulle ei meeldi. See on tänase edu võti.

NUMBER 777

Number 777 tuleb sinu juurde sinu Inglite poolt siis, kui sa pead mõistma, et see, mis täna juhtus, sellel samal hetkel, kus sa number 777 nägid, see pidi juhtuma. Number 777 on sõnum sulle, et kõik juhtub põhjusega ja see olukord, kus sa oled, see on üks etapp sinu õnneni. Järelikult lahenda olukord ära ja liigu edasi, sulle on õnne antud.

Number 777 tuleb ka siis, kui sul on aeg ise võtta end kätte ja muuta end veelgi spirituaalsemaks, sinu intuitsioon soovib sinuga kõneleda, sa pead laskma tal seda teha. Ära blokeeri spirituaalset maailma, ava ennast, ütle iseendale, et sa oled valmis edasi minema ja arenema, anna endale võimalus.

Kui sa saad number 777 sõnumi ja oled kellegiga koos, siis see on vihje "temale". See on märk, et suhtu temasse armastusega, jaga seda, ole tundeline, romantiline ja sõbralik. Tal on vaja seda ja sina saad teda armastuses tervendada!

Inglid toovad number 777 ka väikese hoiatuse noodi sinule, see hoiatus on järgmine: "Mõista, et kõik hea tuleb, kui jagad ise seda välja". Inglid soovitavad sul olla pehmem, armastavam ja jagada rõõmu, mitte kurbust, kui näed 777.

Number 777 korral on elu samal ajal ka väga tempokas ja kiire!

NUMBER 7777

Inglid soovivad sulle number 7777 öelda, et sa oled õigel rajal, kõik, mis sinu elus hetkel on, see peab sinu elus eksisteerima, olgu see halb või hea. Number 7777 korral antakse sulle teada, et kõik halb viib heani ja kui sa tunned, et sul on raske, siis nad ütlevad, et see on lihtsalt murdepunkt paremuse poole minekuks. Ära tööta Inglite vastu, usalda enda elu ja sa näed, et probleemid lahenevad ise. Number 7777 tuleb siis, kui imelised asjad hakkavad juhtuma.

Meil kõigil on oma Ingel või Inglid, me oleme kõik valvatud, kui me eksisteerimine siin füüsilises kehas. Me ise peame olema targad ja märkama ning mõistma, mida meie kaitseingel soovib meile edasi öelda. Märka ja lahenda nende märke!

Lisaks võid luua endale "INGLITE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad minu artikli alt "Inglite koju ja Aurasse kutsumine" alt SIIT.

Inglitega kontakti aitab saada Opaliit, Tselestiit, Küaniit, Labradoriit, Tansaniit, Safiir, Larimar, Sinine Kvarts, Sinine Sammalahhaat, Amasoniit, Skolessiit, Valge Opaal, Lasuriit, Sodaliit, Ioliit, Aqua Aura, Ingli Aura jt. kristallid.