Algatuseks soovin uuesti ma enda mõtet korrutada ja korrutada. Kui loodus on andnud meile viljad, taimed ja kristallid, siis nende jaoks on olemas põhjus. Mina usun, et maailmas ei ole Maa enda poolt loodud mitte ühtegi kasutut elementi. Miks on nii palju vilju ja taimi? Et me saaksime süüa. Miks me peame neid sööma? Sest seal on tervis. Mina usun, et iga haiguse, nii füüsilise kui ka vaimse probleemi jaoks on midagi Maa loonud. Taimed ja viljad füüsilise tervise jaoks, kristallid vaimse tervise jaoks. Haigus hakkab ennekõike vaimsest kehast pihta! Seega mina pooldan taimedega ja kristallidega tervendamist. Ja mitte ainult ei poolda, ma praktiseerin seda enda igapäeva elus.

Sidrunivee joomine võiks olla igal ühel rutiinseks tegevuseks, et enda keha turgutada. Sidrun on väga hea, vitamiiniderohke ja kasulik vili. Sellest viljast aga endale vett teha igapäevaselt, vot see on tervise allikas. See lihtne harjumus tuleb lihtsalt endale külge harjutada ja enesetunne läheb peagi sul paremaks. Mina näiteks joon pidevalt sidrunivett ja seda peaaegu et igapäevaselt.

Kindlasti sa oled juba seda kuulnud, et sidrunivee joomine on kasulik, aga kas sa tead ka miks see on ja kuidas sa võiksid seda juua, et see sulle maksimaalselt enda kasulikke omadusi edasi annaks?

Esiteks soovitan ma koju tuua võimalikult kollaseid sidruneid, mitte helekollased. Mida tumendab on kollane, seda küpsem on vili ja mida õhukesem on selle koor, seda rohkem on seal ka mahla sees.

  Kõigepealt tuleb sidrunite pealt ära saada mustus ja erinevad kemikaalid, mida kasutatakse taimekasvatuses-hoiustamises või vähemalt mingisuguse osa, sellepärast, et kõike halba sa ära ei saa võtta, ainult see, mis koore peal on. Selleks kalla sidrunid, mille oled endale soetanud, vee sisse ja sinna vee sisse kalla söögiäädikat, nii ikka korralikult väike pudeli täis. Poolest liitrist äädikast piisab ca 10 sidruni pesemiseks, kui panna sidrunid poolenisti vett täis kraanikaussi. Söögiäädikas leotab lahti kõik mürgid ja ka inimeste enda poolt tekitatud mustuse, mis sidruni koore peal on. Kasvõi selle mustuse, mis külmetushaigust ja pisikut kandev inimene toidupoes selle peale annab nii kogemata seda puuvilja puudutades - pea meeles kõik on seal ju lahtine. Hoia neid kümme-kakskümmend mintuit selles leotises ja siis kalla vesi ära ning loputa sidrunid üle. Tegelikult teen ma seda kõikide puu- ja juurviljadega, mille poest ostan. Kui küsid, kas äädika maitse jääb ka juurde? No ei jää ja ma olen seda taktikat aastaid kasutanud, eriti soovitan ma teha seda Mandariinidega talvisel ajal, et mitte haigeks sellest mustusest jääda, mida need endaga kaasas kannavad. Seega varu korralikult koju söögiäädikat ja ole terve.

Seejärel, kui äädikas on pesnud sidrunid ära pane need enda tuppa kausi sisse, ära pane neid külmkappi. Toa soojusel need saavad valmis, need tuuakse meile siiski pea toorena siia, seega mõni sidrun vajab lihtsalt aega, et valmida.

Sidruni vett tee nii, et sa lõikad sidruni pooleks ning pigistad sidruni klaasi sisse tühjaks. Alguses ma soovitan suuremat klaasi kasutada, sellepärast, et see mahl võib sulle liialt kange tunduda. Seejärel vala ülejäänud klaas vett täis ja joo see ära.

SIDRUNIVEE TERVENDAVAD OMADUSED:

Enne, kui sa hakkad üldse lugema selle väetaime omadusi, soovin ma öelda seda kõigile neile, kes arvavad, et sidruni vee joomine teeb maole liiga - SEE EI TEE SEDA! See toimib absoluutselt täiesti vastupidiselt, andes sulle just sinna tervist!

Kui me räägime sidrunivee tervendavatest omadustest, siis need siiski kehtivad selle regulaarsel joomisel. Ükski taim ei suuda ühe proovimise korraga tervendust anda, seega, kui soovid end tervendada, siis tekita sellest endale harjumus või teatud nädalate pikkune tervenduskuur.

- Sidruni vee joomine aitab alandada keha pH taset ehk see
 muudab sinu keha vähem happelisemaks. Ehk siis, Sidruni
 vee joomine muudab keha aluseliseks.

- Mida vähem happelisem on sinu keha, seda väiksema tõe-
näosusega tekivad sinu füüsilises kehas raskekujulised haigusseisundit.
 Pea meeles, haigused armastavad hapet.

- Aitab tasakaalustada niiöelda halva kolesterooli taset ja aitab
 kolesterooli probleemidest lahti saada.

- Ideaalne uudis on ka kõigile neile sidrunivee heade omaduste kohta,
 kes kannatavad akne käes. Sidrunivesi aitab aknest vabaneda, see
 puhastab sinu vereringet, kus üldiselt ka see probleem peidus on.
Akne on väga tõsine tervise häda ja mina usun, et see hakkab ennekõike
 palju sügavamalt, kui lihtsalt nahakihi pealt.

- Tugevdab tänu C-vitamiini kehasse andmisele immuunsüsteemi.

- Aitab kaalu langetada või seda stabiilsena hoida. Sidrunimahla sees
 on aine, mis aitab lagundada rasva. Pealegi naljakas on ka see, et keha
 võtab sidruni vett omaks, kui enda mao mahla ja see aitab tekitada
 täiskõhu tunnet. See aga omakorda tähendab seda, et sul kaovad ära
pidevad isud millegi järele.

- Aitab suu tervist hoida, aidates hambakattu vähendada ja igemete
põletikulisust taandada.

- Taandab happelisust, mis tekib magusa tarbimisel, millest võib
tekkida omakorda seenhaigus kehasse.

- Mina usun, et sidrunivesi aitab maandada happelisust ja seega ka
vähendada vähi riski.

Eriti ma soovitan sidrunivett juua neil, kes armastavad kohvi juua. Kohv tekitab üleliigset hapet meie kehasse ja see on kohvi üks negatiivsemaid külgi, kuigi ülejäänud selles on kõik ju väga hea. Loe Kohvi kohta lähemalt SIIT.

Sidrunivee joomine on kasulik ka siis, kui sul on palavik. See aitab alati palavikku taandada! Ja mitte ainult palavikku, see aitab ka külmetanud kurgul kiiremini taastuda.

Sidrunivesi muudab sinu keha vähem happelisemaks, mis tähendab seda, et sellel on oskus maandada kahjulike haiguste tekke riski. Mida happelisem on keha, seda suurema tõenäosusega tekivad raskekujulisemad haigused.

Kui sa ei ole eelnevalt harjunud sidruni vett jooma, siis on hea, kui sa paned endale meeltetuletuse ja tekitad sellest harjumuse, hiljem see tuleb nii loomulikult sul ning sa ei soovigi sellest loobuda. Mõnest heast asjast võib sõltuvusse jääda!

Paljud soovitavad hommikuti juua sidruni vett tühjale kõhule, see on tõesti hea ja ka mina soovitan sellega enda päeva alustada. Aga samas ma soovitan ka päeva peale juua sidrunivett, et enda keha happesuse taset tasakaalus hoida. Mina näiteks joon alati enne söömist sidrunivett, kui ma vähegi kodus olen ja saan endale seda teha, et keha lihtsalt ettevalmistada erinevatele ainetele. Pealegi, kui sa sööd midagi, mis on sinu maole happeline, siis seda enam tasuks eelnevalt juua sidruni vett, et see sulle liiga ei teeks.

Sidrunivett tee leigest/toasoojast veest, kui aga armastad külma vett, siis võid ka sellest teha. Kuigi toasooja vee kasutamine on sinu enda tervisele kasulikum, sellepärast, et sinu keha võtab selle mahla kiiremini omaks ja külm vesi võib kergelt ärritada või niiöelda šokiseisundit maole teha.

Sidruni veest ei saa sa toimeaineid kätte, kui sa lihtsalt lased mõnel viilul klaasi sees või isegi kannu sees olla. Selleks on vaja siiski pigistada seda mahla sealt vilja seest välja.

Mina näiteks pigistan sidrunitest käsitsi mahla välja, seda kõike sellepärast, et ma usun sellesse, et kui sa võimalikult vähe kasutad söögi tegemisel abivahendeid, seda enam saab sinu keha kontakti taimega.

Sidrunivett võiks regulaarselt juua, et kogu meie kehasse ladestunud mürkaineid ja teised kahjulikud ained lahustuksid meie sees ning väljuksid meie kehast. Igasugune mürkaine, mis kinni jääb, on tulevane haiguse tekitaja. Seega toitu nii, et sa pidevalt puhastad enda keha, mitte ei tee ühe korra detoks kuure.

Kõik, mis puudutab tervisealase nõustamise kohta, see tuleb minu enda kogemusest, kogemusest inimestega ja nende abistamisega. Ma ei oma arsti pabereid, vaid minu soov inimesi aidata, taimi õppida ja neid kasutada tervendamisel on minuga kaasas käinud väikesest peale ning see on minu saatuse poolt kaasa antud täielik kirg.