Pärnaõie teest on vist iga eestlane kuulnud ja iga eestlane ka enda tervendamise jaoks kasutanud. Pärnaõis on tõeline tervendaja ja seda võiksid igal aastal ikka enda koju kuivama tuua. Seda selleks, et kui sul on imeravimit vaja, siis on see sul kohe võtta. Pärnaõis on tõeline imetegija, mida mina kasutan palaviku, põletiku ja külmetushaiguste leevendamiseks. Pärnaõis töötab minuga suurepärase kiirusega ja see peatab väga kiirelt haiguse arenemist. Kui ma tunnen, et külm on nahavahele pugenud, siis pärnaõie tee on kindlasti see, mida ma joon. Seda juba ennetavalt, et ma haigeks ei jääks ja väga harva see külmetuse tunne jõuabki haiguseks välja. Seega minul on eluaegne kogemus pärnaõie tee joomisega ja selle imetlusväärsete toimete tunnistajaks olemisega.

Mina soovitan igal juhul pärnaõit enda kodus hoida ja loomulikult pooldan ma igasugust alternatiivset keha tervendamist. Taimed on Maa peale antud põhjusega, mitte üksi element, mis on looduse enda poolt loodud, ei ole lihtsalt niisama siin. Igal taimel on omad kasulikud omadused ja pärnaõis kuulub kindlasti nende hulka, mida inimene enda tarbeks ja kasuks võiks ära kasutada.

PÄRNAÕIE TERVENDAVAD OMADUSED

1. RAHUSTAV

Pärnaõie tee on rikkaliku antioksüdantide sisaldusega, mis annab sellele teele oskuse inimest tervendada. Pärnaõie teel on oskus inimese närvisüsteemi rahustada ja kui sa ühel hetkel tunned, et sa oled väga pinges, siis pärnaõie tee on see, mida sa juua võiksid. Pärnaõie teed on hea juua enne magama minekut, et see rahustaks sinu meeli ja aitaks sulle sügavat und tuua. "Pärnaõie teed soovitan ma ka peavalude korral juua!".

Kindlasti ma soovitaksin peavalude puhul pärnaõie teed ära proovida, kui sa ei proovi, siis sa ei saa teadagi, kas see töötab või mitte. Võib-olla leiad just pärnaõiest enda peavalude tervendaja!

Kui sul on närvidega probleeme ja sul on probleeme paanikahoogudega, siis pärnaõie tee võiks olla sinu abiline. Pärnaõis toimib väga sarnasel viisil, nii nagu toimib Valge Hauliit, millel on samuti väga rahustavad toimed. Pärnaõie tee aitab leevendada sinu pingelist seisundit ja aitab sul vabastada emotsioone, mis sind närviliseks teevad.

2. PALAVIK, KÜLMETUST JA PÕLETIK

Pärnaõie tee on üks parimaid tervendajaid nii tüüpiliste ja kõige sagedamini külas käivate probleemide tervendamiseks. Kui sul on palavik ja sinu kehas on põletik, siis pärnaõie tee joomine aitab igaüht. Seda tuleb lihtsalt paar päeva järjest sagedalt juua, et see aitaks sind tervendada. Ükskõik millal sa tunned, et külm on sinu nahavahele pugenud, siis soovitan pärnaõie teed sul juua.

Pärnaõie tee aitab leevendada kurguvalu, aidates sul paremini neelata, kui sind on tabanud kurguhaigus. Soovitan tihtipeale neile pärnaõie teed, kellel on tihedalt hingamisteede haigused. Pärnaõis töötab väga hästi Kurgutšakra tervendamisel ja aitab ka neid, kellel tekivad külmetushaigused stressi tõttu. Väga paljud lapsed on pidevalt hingamisteede haiguste küüsis just sellepärast, et Kurgutšakra ei tee tööd. Pärnaõiel on oskus Kurgutšakrat tervendada ja tööle aktiveerida. Täpselt samasuguse toimega on Krüsokolla ja seda kristalli soovitan ma nii lastel, kui ka täiskasvanutel talismanina kanda, kes vaevlevad pidevalt hingamisteede haiguste küüsis.

3. SEENHAIGUS SOOLESTIKUS

Tihtipeale, kui ma inimestega eravisiidiliselt tööd teen ja neid aitan, näen ma nägemusi, kus mulle öeldakse "Pärnaõis aitab teda!". Eriti sellistel kordadel, kus inimesel on soolestikuga probleeme ja kellel on seenhaigustele kalduvusi. Sellisel juhul olen läbi oma nägemuse soovitanud pärnõit juua ja olen enda inimeste käest väga head tagasisidet saanud selle kohta, et probleemid on ära kadunud või vähenenud.

Pärnaõis on tüüpiline taim, mida enamus eestlasi endale kodudesse varuvad ja ise kuivatavad, seega olen aastatega tunnetanud, et pärnaõis muudab soolestiku pehmemaks. Iga kord, kui selle taimega tegelen, seda kuivatan või joon, siis ma näen visiooni, kuidas see tervendab soolestikku. Need on minu visioonid ja mina usun nendesse.

Loomulikult nagu kõik taimed ikka, need tugevdavad meie immuunsust ja aitavad meid hoida väga paljude erinevate haiguste eest.

PÄRNAÕIE SPIRITUAALSED JA MAAGILISED OMADUSED

Spirituaalses mõttes on pärnaõis ja sellest valmistatud tee rohkem kui väärtuslik. Pärnaõis avab sinu Kroontšakrat ja tervendab sinu Kurgutšakrat. See aitab Kroontšakrale jõudu anda, et sa suudaksid olla ettenägelik ja visualiseerida enda tulevikku. Kurgutšakrat aitab pärnaõis tervendada, aidates blokaadidest vabaneda, Tšakral uuesti liikuma hakata ja aidata sellele korralikult tööd teha.

Soovitan neil lastel juua pärnaõie teed, kellel on probleeme suhtlemisega, kellel on raske end avada ja kes lähevad väga kiirelt endast välja pingelistel teemadel suheldes. Pärnaõie tee leevendab negatiivset meelt ja aitab nukrusest lahti saada. See on väejook, mis vabastab Kurgutšakras olevaid probleeme, mis ei lase sul ilma pingeta enda tundeid välja rääkida. Pärnaõie tee aitab sul rääkida enda seest mõtteid ja tundeid välja nii, et sa suudaksid jääda vestluse käigus tasakaalukaks.

Pärnaõie teed võiks juba sellepärast õhtuti enne magama minekut juua, et see aitaks avada sinu Kroontšakra uutele, salapärastele ja huvitavatele sõnumitele vastuvõtlikuks. Kui ülal pool ma mainisin selles, et pärnaõie tee enne magama minekut on selleks hea, et see leevendaks sinu uneprobleeme, siis pärnaõie teel on tegelikult oskus ka Kroontšakrat avada ja sinu meeli tundlikumaks muuta kosmilise informatsiooni jaoks. Pärnaõie teed on kasulik juua selleks, et see aitaks öösel sulle visioone tuua ja sind astraalrännakusse viia.

Ajapikku võid sa leida minu erinevatest artiklitest eest selle, et olen soovitanud sul enne mõnda teatud rituaali või maagia tegemist pärnaõie teed juua. Pärnaõis aitab eriliselt hästi armastusega seotud maagiatele kaasa, aidates sind maagia tegemise jaoks end avada. Pärnaõit  juuakse ka enne seda, kui minnakse kohtingule. "Pärnaõis muudab sind veetlevaks!" Seda selleks, et end enda väljavalitule meeldivamaks muuta. Kui sa jood pärnaõit, siis sinu Aura hakkab kasvama ja eriti selline energia Auras, mis kutsub teiste poolt head suhtumist ligi. Seega, kui sa tunned, et sa soovid kellelegi meeldida ja eriliselt head muljet endast jätta, siis enne temaga kokku saamist joo pärnaõie teed.

"Pärnaõie lehed padja sees aitavad uneprobleeme tervendada" Pärnaõie lehed asetatakse padja sisse ja sa võid peale nende sinna ka Lavendli õisi panna, et leevendada unehäireid. Pärnaõiel on oskus tervendada sinu närvisüsteemis olevat probleemi, mis ei lase sul uinuda. Spirituaalses mõttes aitab pärnaõis ülemõtlemist vabastada ja sul puhkamise ajal keskenduda puhkamisele.

"Pärnaõie puu istuta hoovi, et majja nooruslikkust tuua!" Pärnaõie puud on kasulik enda hoovi peale istutada. Esiteks aitab see uut energiat pidevalt koju ja hoovipeale juhtida, aidates energiatel pidevalt ringi liikuda ja takistada energiate seisma jäämisest. Kui energiad seisavad, siis elu jääb igas mõttes kinni. Pärnaõis on nooruse sümbol ja seda istutatakse enda hoovi peale selleks, et pereliikmetesse noorendavat väge tuua. Pärnaõis annab inimesele mõtte, et sa pead alati elama nii, et sa ei tunneks end vanana. Alati on võimalusi ja mitte kunagi ei ole liiga hilja midagi teha!

UUE ARMASTUSE RITUAAL NOORE KUU LOOMISE PÄEVAKS

Pärnaõit kasutatakse armastuse rituaalide ellu viimiseks. Noore Kuu loomine on üks parimaid kuu faase, millal tehakse uue armastuse ellu kutsumise rituaale. Sellel päeval on soodne juua pärnaõie teed, et enda Aurasse luua armastavat energiat. Pärnaõis mitte ei loo lihtsalt armastuse energiat Aurasse, see loob sellist energiat, mis kutsub sinu ellu armastust. Pärnaõie teel on oskus sinu Aurasse luua magnetit, mis omakorda oskab kutsuda sinu ellu armastust.

Noore Kuu loomise päeval valmista endale pärnaõitest teed  ja joo seda terve päeva vältel nii palju, kui sa ise seda soovid. Loomulikult, kui sa soovid seda palju juua, siis seda parem on. Tee joomisega pead sa alati ise tunnetama, kui palju sa suudad ja kui palju sa tahad seda teha. Sinu keha suudab vägagi intuitiivselt sulle märku anda, kas ta tahab selle taime väge juurde või mitte, tekitades tee isu või blokeerides isu teket.

Noore Kuu loomise päeval võta endale kasutusse täiesti uus puutumata ja ilma igasuguse eelneva ülesandeta Roosa Kvartsi talisman. Talisman võiks sellepärast see olla, et see saaks rippuda sinu Südametšakra kohal ehk sa saaksid seda ehtena südame kohal kanda.

Noore Kuu loomise päeval võta enda uus Roosa Kvartsi talisman ja aseta see roosa koti/riide sisse, mille sisse sa asetad ka kuivatatud pärnaõie lehed. Selle roosat värvi rituaalikoti asetad enda voodi alla, täpselt selle koha peale, kus asub sinu süda, kui sa magad ehk täpselt südame alla.

Terve päeva vältel joo pärnaõie teed ja vahetult ka enne magama minekut. Täpselt Noore Kuu loomise öösel magad selle rituaalikoti kohal ja enne magama minekut soovi enda mõtetes, et uus armastus tuleks sinu ellu.

Järgmisel hommikul võta Roosa Kvartsi sealt koti seest välja, vabasta pärnaõie lehed vabasse loodusesse ja hakka seda talismani kandma.

Enne, kui sa selle talismani kaela paned, siis võta see talisman kätte ja soovi oma mõtetes sinna kristalli sisse soov. Soov, kus sa soovid, et sinu ellu tuleks uus armastus ja et see armastus oleks tõeline.

Seejärel alusta selle talismani kandmist ja kohe kindlasti igal Noore Kuu loomise päeval puhasta seda Palo Santo puu suitsuga. Kui sa seda ei kanna, siis hoia seda Mäekristall geoodi peal laadimas. Kui oled endale armastuse leidnud, siis täna talismani ja lase see talisman vabasse loodusesse vabaks. Kui Roosa Kvarts muutub täiesti valgeks, siis maagia on mõjunud ja sellisel juhul tuleb see samuti vabasse loodusesse lasta. See on lihtsalt märk selle kohta, et Roosa Kvarts on vabastanud Südametšakras olevad probleemid, mis ei lase sinu ellu armastusel tulla. Sellisel juhul võib uuesti teha seda Roosa Kvartsi ja pärnaõie maagiat.

Kogu selle aja vältel, kui sa kannad enda Roosat Kvartsi, siis aeg-ajalt soovitan ma pärnaõie teed sul juua, et sa aktiveeriksid uuesti ja uuesti selle maagia. Kui pärnaõie teed jood, siis kohe kindlasti kanna seda talismani endaga samal ajal kaelas.

Kõik minu tervendavad teadmised tulevad minu enda seest, visioonidest ja nägemustest. Seega ei ole tegemist selle artikli näol arstlike soovitustega. Minu soov inimesi aidata ja enda teadmisi jagada on puhtalt minu enda nägemuste põhjal kirja pandud.