Kahjuks väga tihti pean ma erinevate inimeste käest lugusid kuulama luupainajate ja hirmutavate unenägude kohta, mis on ülireaalsed. Enamus, kes minu juurde neid teemasi arutama tulevad ei tea tegelikult seda, et nende luupainajate taga peitub "keegi", kes inimese hingele võib väga palju kurja teha. Tegelikult on aga nii, et inimene ei tohiks luupainajaid näha ja kindlasti ei tohiks neid regulaarselt kogeda. See, kui elu jooksul sellised seigad ette tulevad, neid juhtub ja see on kõik selleks, et me saaksime niiöelda hoiatatud suurema probleemi ilmsiks tulemisest.

Kes on siis see kurikuulus luupainaja ja miks selliseid asju üldse kogetakse?

Esiteks soovin ma lahti seletada selle, kellega on tegu ja kui sind paneb mõtlema see, et ma nimetan teda "kellekski", siis jah tõepoolest on meil tegu elava hingega.

Luupainaja on see, kui sa läbi une koged ülireaalset tunnet, et keegi hirmutab sind. Täiesti tavaline näide on see, kui läbi sinu une keegi siseneb sinu enda ruumi, eriti magamistuppa ja sa ei näe tema nägu. Kuigi sa tunned, et ta on tume ja hirmuäratav. Tavaliselt luupainaja nägemisel kogetakse takistust hingamises ja nähtakse ka seda, et see sama "keegi" lämmatab sind. Peale selle on väga tavaline, kui selle hirmuäratava näota tegelase eest joostakse ära või ta hoiab sind mõnes ruumis kinni. Need näited on need, mida väga paljud luupainajat kogenud inimesed on näinud ja kindlasti on neid verisoone veel küllaltki palju.

Põhiline asi, kuidas lahti analüüsida seda, kas sa nägid luupainajat või mitte, siis küsi enda käest need küsimused. Kui sa suudad enamus küsimustele vastata jaatavalt, siis võis tegu olla tõesti luupainajaga.

- Kas sa kartsid tema olemasolu ja tema lähedust?

- Kas sa soovisid tema eest ära põgeneda?

- Kas sa tajusid, et ta oleks nagu inimene?

- Kas sa tundsid, et tal on sinuga halvad kavatsused?


Kui sa suutsid nendele küsimustele jaatavalt vastata, siis see oli kindlasti luupainaja. Aga, kes siis see luupainaja siis ka on. Mina nimetan luupainajat elavaks deemoniks ja see on hing, kellel ei ole hetkel selles elus füüsilist keha. Küll aga see hing on puhtast kurjusest ja tema eesmärk on inimeste hingest positiivsust ära võtta.

Luupainaja on kogemus elava deemoni unes nägemisest ja tema küüsi sattumisest. Luupainaja on hing, kes on oma Maa pealses elus väga tugevalt põrunud, ta ei ole enda eluülesannetega hakkama saanud ja ta ei ole õppinud armastama. Iga inimese hingest võib saada elav deemon ja luupainaja, kui me ei suuda enda vihaga toime tulla. Igast hingest võib saada deemon, kui me ei õpi andestama ja me laseme vihal endast võimu saada.

Luupainaja toitub hingede positiivsest energiast ja nad neelavad läbi sellise õudusunenäo sinu hingest välja sinu headuse, sinu hea energia ning elurõõmu. Pärast luupainajate kogemist võid sa hommikul üles ärgates tunda jõuetust, halba tuju ja negatiivsust. See juhtub kõik sellepärast, et sinu hingest on elujõudu välja tõmmatud.

Miks luupainaja neelab ära sinu positiivsuse?

Elavad deemonid toituvad hinge positiivsusest ja seda kõike sellepärast, et nendes endas see energia puudub. See on nagu iseenda kibestumise ja kurjuse leevendamine. Hingel on vaja siin ilmas õppida headust, lahkust ja teisi erinevaid positiivseid emotsioone. Elavad deemonid kadestavad optimismi ja headust. See on nii, et see hing, kes on kurjusega kaetud, tema ei soovi näha teiste positiivsust, see teeb neile haiget.

"Luupainajad satuvad sinu nägemustesse sinu enda Aura kesta purunemisel."

Igal inimesel on Aura, mis teda ohtude, halbade emotsioonide ja negatiivsuse eest kaitseb. Aura on üks põhiline asi, mida ma peaaegu, et igas enda artiklis käsitlen. Aura on iga inimese jaoks ülioluline ja mitte kunagi ei tohiks inimese energiavälja suhtuda pealiskaudselt. Iga inimene peaks iseenda Aura eest seisma ja seda korras hoidma. Aural on võimalik katki minna ehk tegelikult selle kaitsekilbil on oskus puruneda ja Aurasse võivad energialekked ehk väikesed augud tekkida, mille kaudu sinu enda positiivne energia kaob ära.

Juhul, kui sinu Aura on nõrk, see on katki läinud või purunenud, siis sinu hingel ei ole oskust kaitsta end halbade emotsioonide, kogemuste, ebaõnne ja elavate deemonite ehk luupainajate eest.

Tugeva Aurakilbiga inimene ei koge luupainajaid ja seda kogeb vaid katkise Auraga inimene. Aura on selline energia, mida tuleb pidevalt tasakaalustada ja tugevdada.

Kui inimese Aura on katkine, siis suudavad luupainajad end ilmutada ja kui sa oled kogenud viimasel ajal luupainajat, siis tuleb kiiremas korras enda energiat parandada. Peale enda energia parandamise, tuleb ka enda magamistoa energia ära puhastada ja luua sellele ruumile tugev kaitse ümber.

Sõltuvushaigused tulevad elavatelt deemonitelt

Oled sa vahel mõelnud sellele, et miks mõni inimene langeb alkoholi või mõne teise sõltuvuse küüsi ja miks vahest juhtub selliseid asju inimestega, kes on iseenesest niivõrd head. Vastus on ülimalt lihtne - see on pikaajalise nõrga Aura tulemus ja "keegi" on selle nõrga Auraga inimese hinge elama läinud. Loomulikult selleks hingeks on deemon.

Kui inimene elab oma katkise Auraga, siis ükskõik kus ta liigub ja mida ta teeb, ükskõik, kellega ta räägib, kõikidest ta võtab halba energiat vastu. Juhul, kui ta on käinud kusagil, kus on eksisteerinud deemon, siis see deemon on end selle inimese Auravälja kinnitanud. Deemonid võivad eksisteerida igal pool ja nad liiguvad ringi nii, nagu ka kõik teised hinged. Kui deemon näeb soodsat energiat, kus endale kodu luua, siis ta ka seda teeb.

Kui deemon siseneb inimese Aurasse, siis see järk-järgult neelab endasse kogu selle inimese positiivsuse, elujõu, energia, enesekindluse, väe ja kõik ülejäänud positiivsed emotsioonid.

Nendel deemonlikel hingedel on oskus inimest sõltuvustesse viia ja nemad on need, kes juhivad selle hinge allakäigule.

Enda Aurat tuleb tugevana hoida ja sellega tuleb tegeleda, et sinu hinge sisse keegi elama ei asuks. Esimene märk selle kohta, et sinu hinge soovitakse sõltuvuste küüsi viia on see, et sa hakkad luupainajaid nägema.

Alkoholismi vastu aitavad võidelda teatud kristallid, mis aitavad deemonist põhjustatud sõltuvushaigust vaigistada ja selle vastu võidelda.

Alkoholismi vastu aitab võidelda Ioliidi või Ametüsti kristalli kandmine. Neid kahte kristalli tuleks talismanina kaelas kanda või vähemalt mingisugusegi ehtena endaga igapäevaselt kanda. Üks võimalus on veel see, et voodi alla pannakse need kaks kristalli koos Ametüst geoodiga. Neid kristalle kasutatakse alkoholismiga võitlemisel.
Kui luuakse alkoholismi vastu kristallide komplekti, siis lisaks neile kolmele erinevale kristallile lisatakse sinna Ageriin, Draviit, Apatši Pisar, Must Turmaliin ja Rüoliit.

Hasartmängu sõltuvuse vastu aitavad võidelda  Gagaat ja Hüpersteeni kristall. Narkosõltuvusega aitab võidelda Must Ahhaat ja Must Turmaliin.

KUIDAS TUGEVDADA ENDA AURAT JA ENDA MAGAMISTOA AURAT, ET LUUPAINAJAID EEMALE HOIDA


Enda ja enda kodu Aura parandamine võib võtta väga kaua aega. Ideaalselt ei juhtuks sinuga mitte midagi, kui sa teeksid korrapäraseid kodupuhastuse rituaale ja kannaksid kristalle, mis sinu Aurat tugevdavad. Neid kristalle on väga palju ja kodu energia kaitsmise võimalusi on samuti väga palju.

Esiteks soovitan ma magamistuppa tuua sellise taime, nagu on Havisaba. Selle sama taime poti sisse võiksid panna kristalle, mis sind luupainajate ehk elavate deemonite eest kaitseksid. Kaitsevad kõik need kristallid, mis ma siin ülalpool sõltuvuste kohapealt kirja panin ja veel lisaks teisigi kaitsekristalle. Ühtedeks põhilistemateks kristallideks on Gagaat, Hüpersteen, Must Turmaliin ja Ahhaat.

Kui koged luupainajaid, siis oleks hea, kui sul unenäopüüdja ripuks voodi kohal. Kindlasti ei tohiks unenäopüüdja vastu seina olla, vastasel juhul see ei toimi.

Võid kaitsekristalle unenäopüüdja külge riputada, et need tugevamalt toimiksid. Unenäopüüdja takistab halbadel hingedel sinu Auravälja pääsemast.

Kui sul on magamistoas peegel, siis hoia peegli ees Musta Obsidiaani püramiidi, et see ei laseks halbadel hingedel sinu Auravälja end kinnitada. Samamoodi võiks olla peegli eest Mäekristall geood.

Isegi, kui sa ei koge luupainajaid, siis sellised kristallidega enda magamistoale kaitsevõrgustiku loomine on kasulik. See aitab sind kaitsta selle eest, et üleüldse ei suudaks deemonlik hing mitte kunagi sinu Auravälja end peita.

Kui sa oled hommikul üles ärganud selle teadmisega, et öösel kogesid luupainajat, siis tuleks kohe enda ja magamistoa Aura Salvei suitsuga ära puhastada. Sellepärast ma pidevalt räägingi, et Salvei kodus hoidmine on kasulik. Kui aus olla, siis seda võib ikka väga tihti vaja minna. Salvei aitab kiirelt Auras olevad energiat tasakaalu viia, aidates energialekkeid kinni panna ja kui keegi halb hing on sinu energiavälja ennast sisse seadnud, siis see aitab teda eemale peletada.

Kaitseb ka see, kui sa oled enda magamistoa elemendid Feng Shui järgi paika pannud. Vastavalt ilmakaarele peavad olema teatud elemendid selles ruumis, et energiad oleksid positiivsed.

Peale luupainaja kogemist tuleks järgmisel öösel meresoolaga täidetud kauss koos kadaka okstega või salvei okstega voodi alla panna. Meresool koos kadaka või salveiga suudab sinu energias olevad augud kinni panna. Kuigi selline rituaal toimib nõrgalt, annab see sulle vähemalt aega, et sa enda Auraga saaksid tegelema hakata. Lastakse meresoolal ja taimel üks öö seal all olla ning siis visatakse need minema.

Luupainajate ehk elavate deemonite eest kaitseb see, kui sa kannad otse Südametšakra koha peal kaitsetalismani.

Kõik kristallid ja nende luupainajate vastase seletuse leiad SIIT. Lisasin siia lingi kristallidest, millel on kõigil oskus luupainajate eest sind kaitsta ja neid sinu elust eemale tõugata.

MIKS VÕIB AURA NÕRGAKS MINNA JA MIS VÕIB VEEL LISAKS LUUPAINAJAID SINU ELLU TEKITADA:

- Alkoholi ja teiste uimastavate ainete liigtarbimine.
- Enese kritiseerimine, haletsemine ja negatiivne mõttetegevus.
- Liiga pikalt haiguses olemine, mille tagajärjel Aural olev kaitse on hävinenud.
- Stressi tekitavate inimestega aja veetmine.
- Halb keskkond ja majas elamine, kus elavad paljud deemonid.
- Trauma üle elamine, mille tagajärjel tekivad Aurasse augud.
- Depressiooni langemine.
- Kellegi teise halvad soovid, mis on sulle saadetud. Needus.


Kui sa koged luupainajaid, siis tuleb sul rohkem aega õues veeta, head muusikat kuulata, negatiivsetest inimestest ja nendest tegevustest eemale hoida, mis ma siia kirja panin. Aitavad kristallid, tervisliku keskkonna loomine ja positiivsete asjadega tegelemine.

Jäta meelde, et enda Auraga tuleb sul terve elu tegeleda ja sellele tuleb pidevat kaitset luua. Iga sinu negatiivne emotsioon nõrgestab sinu Aurat ja tekitab sellesse auke. Mida kriitilisem sa iseenda vastu oled ja mida rohkem sa lased teiste inimeste negatiivsusel enda sisse minna, seda nõrgemaks sa muutud.

Luupainajaid võib kogeda igaüks, kes on lasknud enda Aurakilbil katki minna ja kelle hingelt on ära kadunud kaitse.