Laulmine on ilus kunst, mida ei pea praktiseerima professionaalsel tasemel, vaid see on inimese jaoks lausa vajalik viis end väljendada. Laulmine on palju tähtsam, kui sa arvatagi oskad ja see, kas sulle meeldib lauda või kas sulle ei meeldi seda teha, see räägib sinu hingelisest seisust väga-väga palju. Andes sulle väga kasulikku informatsiooni sinu enda kohta. Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sulle meeldib lauda, miks sa oskad lauda või miks sulle absoluutselt ei meeldi seda teha ja miks sa ei saa seda teha. Inimesed on erinevad, mõned suudavad seda teha ja mõned mitte. Täna räägin ma sellest, mis laulmine tegelikult on, miks me seda soovime teha ja mida see sinu hinge kohta räägib. Kui sa loed minu artiklit, siis ma soovin, et sa võtaksid hetke enda jaoks ning analüüsiksid iseennast samal ajal, kui sa loed. Seda selleks, et sa rohkem mõistaksid seda, mida ma sooviksin sulle edasi anda. Võib-olla sa saad enda kohta midagi väga kasulikku teada, avastad enda hinges midagi, mida eelnevalt sa ei ole tähele pannud.

Laulmine on inimese jaoks väga vajalik tegevus, see on meie hinge sisse kodeeritud, et me naudime seda ja meil on vaja end niiviisi väljendada, see on hinge suhtlemisviis. Laulmine ei ole lihtsalt ilus tegevus, mida me saame teha. See on palju sügavama tähendusega tegevus. Kui sa soovid lauda, siis sa soovid enda tundeid jagada. Tundeid ei jagata vaid nii, et sa laulad sellest, mida sa tahad välja rääkida. Kui sa hakkad laulma, siis sa avad enda Kurgutšakra, selle Tšakra, mis hoiab sinu emotsioone, mõtteid ja tundeid enda sees. Kui sa laulad, siis sa avad selle Tšakra, et seda puhastada. Jah tõepoolest - laulmine on Kurgutšakra puhastamine ning see on ka põhjus miks enamus inimesi aeg-ajalt laulavad. Seda on vaja teha, see on väga kasulik sinu emotsionaalse keha jaoks.

Kui sa laulad, siis avad sa enda Kurgutšakra ja saadad minema emotsioonid, mis on sinu sisse kinni jäänud. Isegi see, kui sa ei tea laulude sõnu ja sa laulad enda keeles seda kaasa, saadad sa enda seest emotsioone välja. Laulmise puhul ei ole vajadust grammatilist korrektsust, piisab sellest, et sa naudid seda tegevust. Kui sa laulad, siis a juhatad enda seest ära suurel määral stressi ja need inimesed, kes ei ole professionaalsed lauljad, nemad saadavad neid emotsioone ära siis, kui Kurgutšakra on tervenemas.

Sa ei suuda laulda, kui sinu Kurgutšakra on väga katki ja kinnine. Inimene, kes laulab, tema Kurgutšakra on avatud, see ei tähenda, et see terve oleks, vaid see töötab oma energiaga ja seal võib olla probleeme, kuid see energiakanal liigub. Hetked, kus sa ei suuda laulda ja sa ei taha seda, kuid tavaliselt sulle meeldib seda teha, siis see on märguanne sinu keha poolt, et sul on Kurgutšakra energia kanal kinni läinud. Sa ei suuda laulda, kui sinu hinges on liialt palju stressi, millega sa ei suuda toime tulla. Peale probleemide lahendamist võib sul avaneda suurem soov laulmise järele ja tekib ka vajadus muusikat kuulata. Tavaliselt käib laulmise isu ära kadumine ja muusika kuulamise vajaduse ära kadumisega koos.

Need inimesed, kes ei julge laulda, nendel inimestel on tõsiseid probleeme Kurgutšakras ehk nad ei oska end väljendada, nad suruvad tihti enda emotsioone alla, alluvad teistele inimestele ja nad ei hakka vastu domineerimisele. Need, kes ei laula ja nad kardavad seda teha, nad suruvad iseenda vajadusi alla. Inimene, kellel on Kurgutšakra väga kinni, ta ei suuda laulda ja ei tohiks varjuda mõtte alla, et :"Laulmine on vaid anne!". Tõepoolest võib mõni inimene laulda ülivõimsalt, kuid iga inimene peaks laulma ja seda oma moodi. Ei ole vahet, kas sa pead viisi ja kas sõnad on õiged, see tegevus on tervislik. Ma ei räägi sellest, et sa peaksid minema oma laulmise oskusega esinema, tee seda iseenda jaoks, tee seda kodus, süüa tehes, head laulu kuulates või siis, kui lihtsalt tekib selline vajadus. Mina näiteks teen seda väga tihti - laulan.

Inimesed, kes laulavad ja kes teevad seda väga tihti, nad tervendavad enda Kurgutšakrat. Sellega nad vabastavad enda emotsioone, mis liiga teevad ja mis ei tohiks hinge kuuluda. Inimesed, kes sunnivad end laulma hetkedel, kus seda ei tohiks teha, näiteks lauljad, kui nendel puudub inspiratsioon, nad lõhuvad enda Kurgutšakrat. Tänu sellele lõhkumisele võivad tekkida erinevad probleemid nagu näiteks häälepaelte nõrkus ning hääle kadumine.


Mida rohkem sa laulad, seda tervemaks sa end teed. Kurgutšarka on see Tšakra, mis oma nõrgal perioodil tekitab immuunsuses probleeme, tõmbab külmetushaigusi ligi ning muudab sind negatiivseks. Kui sa laulad ja sa teed seda ülima naudinguga, siis sa vabastad enda kehast terviseprobleeme, sa ei jää nii kiirelt erinevatesse nakkushaigustesse ja sa kaotad päris suurel kogusel stressi. Seega laula iseenda jaoks ennekõike ja siis tee seda teiste inimeste jaoks.

 

Ma olen alati öelnud väga paljudele inimestele, et ole hea, kui sa naudid laulu ja muusikat, siis lauala seda kaasa. Esimene reaktsioon: "Ma ei oska!". See ei ole oluline, kas sa oskad seda või mitte, kui sa tahad seda teha, siis tee seda ja sa näed, et imed juhtuvad sinuga. Laulmise ajal avad sa enda positiivsuse, sinu Kurgutšakra hakkab koostööd tegema Päikesepõimikuga. Ehk kui sa laulad, siis rindkere all olevast Päikesepõimikust saadad sa energiat Kurgutšakrasse, et enda stressi, depressiooni, melanhooliat, ülemõtlemist, enesekindluse probleeme ja julgusega seotud probleeme tervendada. Pane tähele, kui sa laulad südamest, siis peale seda on tunne, et sa oleksid õnnehormooni sisse söönud. Sul tekib tunne, et sa oled hingelt kergem ja kõik on palju ilusam, kui ennem on olnud. Need, kes laulmisega tegelevad ehk kes on lauljad ja need, kes teevad seda enda lõbuks kodus, nemad kindlasti saavad aru sellest "tundest", mida ma kirjutan.

Inimesed, kes laulavad, nendel on suurem oskus suhelda inimestega, vöörastega ja väga paljude erinevat tüüpi inimestega. Mida rohkem sa laulad, seda rohkem sa avad Kurgutšakrat. Mida avatum see on, seda rohkem me tahame elus näha, kuulda, õppida, edasi areneda, inimestega suhelda, inimesi kohata ja end teistele jagada.Kui sa ei suuda laulda, siis see on sulle hoiatuseks, et sa koormad end emotsoonidega, mis on vanaks läinud. Need, kes laulavad, nad vabastavad vanu emotsioone ja arenevad elus kiiremini edasi. Kurgutšakra on mineviku vabastamise kanal. Tead miks ? Kurgutšakra ülal on Kolmas Silm ja Kroontšakra. Need kaks Tšakrat ei saa mitte kunagi korralikult sinu hinges tööd teha, kui sa ei ole vabastanud üleliigseid emotsioone, minevikku ning negatiivsust. Sinu Kolmas Silm ei saa tööd teha, kui sa ei ole segavaid energiaid vabastanud, sinu intuitsioon ei saa sulle öelda, mis on õige ja mis vale, kui on segavaid energiaid. Sinu Kroontšakra ei saa juhatada sind parema tuleviku poole, kui sa ei ole mienviku emotsioone või ebavajalikke emotsioone vabaks lasta. Ehk Kurgutšakra on filtreerija, sinu enda emotsioonide filtreerija. Kui selle avad ja sa hoiad selle Tšakra avatuna, siis suudad sa ka edasi areneda. Suudad enda intuitsiooni kuulata, näha elus õiget suunda, mõista iseennast, soovida elada ja soovida tulevikku näha.

Inimesed, kes tegelevad laulmisega, nendel on suurem soov elus edasi, edasi ning veelgi rohkem edasi minna. Mis on väga tähtis. Näiteks mina, ma ei ole laulja, aga ma laulan ja laulan igapäevaselt. See on kasulik ja ma soovitan sul seda ka teha, kui sa seda ei tee.

Kui laulmine on osa sinu elust ja sa soovid veelgi ning veelgi rohkem seda teemad enda elus edasi arendada, siis ma soovitan sul kanda talismanina kaelas sellist kristalli nagu on Lasuriit. See on kristall, mis aitab sul järjepidevalt edasi liikuda ja veelgi võimekamaks muutuda. Teine lauljate kristall on Sinine Kaltsedon, mida ma soovitan täpselt sama moodi kaelas kanda. Need kaks kristalli avavad sinu oskuse laulda, muudavad seda võimsamaks ja aitavad sul isegi enda laule luua läbi sinu enda tunnete välja rääkimise.

Kui sa tunned, et sa ei suuda laulda, see ei meeldi sulle ja sa soovid enda Kurgutšakrat tervendada, siis kanna Sinist Kvartsi. See on kristall, mis parandab Kurgutšakrat, mis ei tööta ja mis hoiab sinu stressi kinni.

Inimesed, kes sünnivad suure oskusega laulda ja nende hääl on võimekas, nad on oma eelmises elus - selles elus, mis oli vahetult enne tänast elu väga palju õppinud. Õppinud end väljendama ja õppinud enda tundeid jagama. Mida võimsam hääl on inimesel, seda suurem on oskus sellel inimesel enda tundeid väljendada ka eraaelus Üldiselt on need inimesed väga emotsionaalsed ja nendel on väga suur vajadus armastada ning armastatud olla. Seda sellepärast, et võimekas Kurgutšakra toob välja Südametšakras olevaid tundeid, haavu, mõtteid ja soove. Väga võimekad muusikud laulavad enda eraaelust ja enda tunnetest, seda sellepärast, et Südametšakra soovib jagada hinge tundeelu. See on ka põhjus miks enamus laulud maailmas on seotud armastuse ja suhetega. Nagu ma ülalpool mainisin, Kurgutšakra on emotsioonide filtreerija. Siis see avabki teisi Tšakraid puhastuma ning kõige lähedamal olev Tšakra on Südametšakr ning see on ka põhjus, miks kõige enam lauldakse tunnetest.Lauljad, kes on pühendanud enda tegevusse võivad samas viia ka Kurgutšakra tasakaalust välja, kui nad tegelevad vaid laulmisega. See võib viia Kurgutšakra ülereageerivaks, mis omakorda võib tekitada melanhooliat ja sügavat kurbust. Et seda ei juhtuks, peaks iga pühendunud laulja tegelema treeningutega, toiduvalmistamisega, füüsiliste meelelahutuslike tegevustega, füüsilise töö tegemisega ja kasvõi kodu koristamise ning teiste tavapäraste füüsilite toimetustega. Seda sellepärast, et Kurgutšakra oleks terve ja hing saaks pealse spirituaalse energia ka füüsilist energiat. Muusikut ja lauljat aitab tasakaalus hoida selline kristall nagu on Ioliit. Ioliidil on oskus kaitsta stressi eest, mis võib tekkida liialt spirituaalsete tegevustega nagu näiteks laulmisega. Ioliit on see kristall, mis aitab muusikutel ja lauljatel hoida end maapeal ehk kaitseb neid stressi eest. Loomingulised inimesed unustavad tihtipeale ära füüsilise maailma ning tegelevad vaid oma loominguga. See võib viia aga olukorrani, kus tekib stress, melanhoolia ja isegi vahel ka suitsiidsed mõtted. See tekib Kurgutšakra liigse töö pärast ja Ioliit on see, mis sellise probleemi eest kaitseb seda loomingulist hinge. Tõepoolest igal heal asjal on ka oma halb külg ja see tuleb välja siis, kui elu ei ole tasakaalus. Iga hing peab Maa peal tegelema spirtuaalsete ja füüsiliste teemadega, mitte ainult ühega neist.

Lapsed naudivad, kui nende emad neile laulavad, seda sellepärast, et nad saavad ema emotsionaalse kehaga kontakti. Lapsed ümisevad viisijuppi vaid selleks, et väljendada enda tundeid. Sina ise olid lapsna täpselt samasugune!

Laulmise artikli inspiratsioon...

Ma soovin jagada midagi väga isiklikku, mis on inspiratsiooni saamine ja kuidas ma üleüldse enda artiklite teemasid valin ning kus need pärit on. Mul on lisaks inimeste aitamisele, müstiliste maailma tunnetamise ka väga suur kirg milleks on kirjutamine. Ja kui ma tunnen, et ma tahan kirjutada, siis ma mitte kunagi ei otsi seda teemat, mida endast välja jagada. See teema tuleb alati minu juurde ise, läbi märkide, läbi visioonide, läbi unenägude. Täpselt nagu see sama laulmisest kirjutamine.

Täna 8. aprill lähen ma poodi ja ostan endale granadilli ehk passionit, seda ainult sellepärast, et mul oli poes tunne, et ma soovin seda endale osta - mitte sellepärast, et ma oleksin soovinud seda süüa. Teen tihiti asju sellepärast, et tuleb "tunne", kui tunne tuleb, siis tean, et selleks on olemas oma põhjus. Peale seda olin seltskonnas, kus räägiti laulmisest ja üleüldse muusikast. Hiljem sõidan ma kodu poole, tuleb emotsioon - see sama emotsioon, mis ütleb mulle, et on aeg kirjutada, see on selline kirglik ning ääretult hea energiaga tunne. See sama tunne tuleb mul alati peale, kui mul tekib soov kirjutama hakata. Sõidan kodu poole ja raadiost tuleb laul - Passionfruit. Ma jäin seda kuulama ja minu meeled ütlesid mulle, et see on sõnum, millest ma pean kohe kinni haarama. Kusjuures ainuke lugu, mis mul kõrvu jäi, kui kodupoole sõitsin. Samal hetkel sain aru, laulmine ja passioni vili ehk granadill. Mulle anti ilmselge märk, et :"Tene, täna on see laulmine, millest sa kirjutad!" Niisiis ma hakkasingi läbi selliste märkide kirjutama ja nii juhtub iga kord, kui ma artiklit hakkan kirjutama. Mulle antakse märke, ma suudan neid lugeda, omavahel kokku viia ning avastada nende märkide tõelist sõnumit ja kirjutan täpselt seda, mida minu hing suudab välja rääkida just sellel teemal, mis sinu ette tuuakse.

Igal artiklil on oma eriline lugu, mis on viinud mind seda kirjutama. Kõige jaoks on oma aeg. Mina naudin kirjutamist, loodan, et sina naudid seda sama palju, kui mina - minu artiklite lugemist!