Kas sulle meeldivad hundid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle meeldivad hundid või oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen just sulle kirjutanud. Head lugemist!

Hunt sümboliseerib intellektuaalsust, iseseisvust, janu vabaduse vastu, teravat meelt ja head vaistu. Hundid on väga osavad loomad, kes suudavad alati ohu olukorrast samm ees pool olla ning end kaitsta kõige selle eest, mis saatus neile ette ei ole määranud.

HINGE TOOTEM

Inimesed on rännanud enda eelmistes eludes lisaks inimese kehale ka loomade-, lindude-, kalade- ja putukate kehades selleks, et õppida sellele kehale iseloomulikke õppetunde. Hinge tootem seletab seda, mida sa võisid just selles kehas enda jaoks selgeks õppida.

- Intellektuaalsus, tugevad instinktid ja oskus salakavalust läbi näha.

- Pidev vajadus olla vaba ahelatest ja oskamatus armastada inimest, kes sind piirab.

- Pidev vajadus üksinda olla, oma elemendis ja end koguda.

- Ähvardav tunne, et sa ei saa mitte kedagi siin maailmas usaldada.

Kui sa oled olnud lummatud Huntidest ja temast loodud sümbolitest, sind tõmbab meeletult Hundi poole, siis sa oled võinud enda eelmises elus Hunt olla. Hinge tootemid seletavad lahti selle, mida sa just selles elus oled õppinud ja mis oli sinu selle elu eesmärk. Kui sind meeletult tõmbab Huntide poole, siis sa võisid elada ühes enda mineviku elus just Hundina.

Hundid on väga intelligentsed loomad, kes suudavad väga hästi analüüsida ja enda elu ette planeerida. Hundid oskavad hinnata olukorda, millega nad silmitsi seisavad ja nad oskavad väga hästi tabada ohtliku olukorra ette ära. Kui sina oled olnud ühes enda eelmises elus Hunt, siis just neid omadusi sa läksid sellesse kehasse õppima. Kui sulle anti Hundi elu, siis need omadused oled sa pidanud ära omandama. Seega küsi enda käest, kas sina oskad ohtu ette tajuda enne selle saabumist või mitte? Kui jah, siis sa oled Hundi elust tulnud välja nii, et see elu oli sulle kasulik. Juhul, kui sind siiski Hundid lummavad, kuid sa ei suuda ohtu ette tajuda, siis sellisel juhul oled sa enda Hundi elus õppetunnid jätnud õppimata.

Hundid sümboliseerivad janu vabaduse suhtes. Hundid armastavad vabadust ja nende hinges eksisteerib ka oskus vabana elada. Kui sa oled olnud ühes enda elus Hunt, siis sul peab olema tänases elus olema vajadus olla vaba. Sa ei soovi piiranguid, ahelaid ja sulle ei meeldi ka süsteem. Need, kes on eelnevalt olnud Hundi elus, nendel puudub konkreetne usk ehk nad ei kuulu usu alla. Need inimesed on pigem sellised, kes usuvad iseendasse, karmasse, energiatesse ja loodusesse. Kas sina oled selline? Küsi enda käest see küsimus, et analüüsida seda, kas sa oled enda eelmises elus Hunt olnud. Lisaks sellele on Hundid väga iseseisvad, nendele ei meeldi kamandamine. Kui sa oled Hunt olnud, siis ka täna siin enda inimese elus ei meeldi sulle see, kui keegi soovib sinust niiöelda "targem" olla. Sa oled pigem ise karja juht kui alluv.

Huntidel on väga tugevad instinktid, nendel on väga jõuline ja väga konkreetne iseloom. Kui sa oled Hundi kehas ühte enda elu õppetundi käinud õppimas, siis täna sa pead olema vägagi teistest erinev. Sa pead teistele inimestele silma paistma oma müstilisusega, oma tugeva isiksusega, enesekindlusega, julgusega ja tugeva enesehinnanguga. Hundi kehas pidid sa just selliseid omadusi enda hinge vastu võtma. Hunt on väga tugevate instinktidega ja Hundil on oskus salakavalust läbi näha. Küsi iseenda käest, kas sina suudad salakavalust ja salakavalaid inimesi tabada ära enne, kui nad sulle suudavad liiga teha? Kui jah ja sul on meeletu side Huntidega, siis sa võisid enda ühes eelmises elus Hunt olla.

Hundid on küll karja loomad, kuid nendele on väga oluline nende privaatsus. Kui sa oled Hundina kunagi eksisteerinud, siis sulle on sellest elust kaasa antud pidev vajadus olla üksinda, enda elemendis ja koguda end. Hunt vajab privaatsust ja kui sa oled Hunt olnud, siis nüüd ehk saad aru, miks sa pead pidevalt rahva seast eemale tõmbuma ning enda maailma ära kaduma.

Hundid on väga skeptilised teiste loomade, lindude ja inimeste suhtes. Hundid ei usalda peale enda liigikaaslaste mitte kedagi, nad austavad vaid iseenda karja liikmeid. Hundi kehas olles õpid sa austama enda perekonda ja ohtu tajuma välismaailma suhtes. See on vajalik õppetund, mida Hundi keha sulle anda võib. Õpetades tunnetama piire ja õpetades mitte usaldama tundamatut. Kui sa oled Hunt olnud, siis sul on tõsiseid probleeme usaldamisega. Sa lihtsalt ei suuda inimesi usaldada, sa üritad leida inimestes kahtlaseid pooli ja see on sellepärast, et see on Hundi elust õpitud instinkt.

Hundi kehas eksisteerimine on väga õpetav ja kusjuures see on Elevandi elu kõrvalt sama moodi üks kõrgema astme hinge elusid. Igaüks Hundi kehasse ei pääse, sinna ellu on viidud pigem vanemad hinged, kes on väga palju enda elus juba ära õppinud. Hundi kehas eksisteerimine õpetab sulle oskust elu varjukülgedega toime tulema. See on tegelikult üks raskemaid õppetunde - kuidas halva keskel ellu jääda.

Hundi kehas peab õppima hing seda, et pettekujutlusi ei tohi lasta endal tekkida. Tuleb hinnata olukorda nii nagu see päriselt on, mitte nii nagu füüsiliselt välja paistab. Hundid oskavad lugeda emotsioone ja nad blokeerivad ära võltsnägemusi. Kui sa oled olnud eelnevalt Hundi kehas, siis sa oskad näha naeratava näo taga olevat kurjust.

Hundid on need, kes usaldavad iseenda sisetunnet ja see on üks suurimaid põhjuseid, miks sinu hing Hundi kehasse üldse võis/võib minna. Hundid usaldavad ennast, nad kuulavad enda hinge ja lähevad alati seda teed, mis sisetunne ütleb. Kui sa oled eksisteerinud Hundi kehas, siis sa pidid ära õppima selle, et alati peab enda sisemist häält kuulama. Need inimesed, kes on Hundid olnud, need inimesed on ülimalt tugeva intuitsiooniga ja nendel on väga hea klapp iseendaga. Kui sa ei usalda iseenda intuitsiooni ja sa ei ela läbi enda sisetunde ning teed tihtipeale loogilisi/materiaalseid otsuseid hoolimata sellest, et intuitsioon on sulle midagi muud öelnud, siis sa ei ole õppinud Hundi elus enda õppetunde ära.

Hinged, kes on Hundid olnud ja kes on selle elu õppetundides õppinud, nendel on oskus silmapilkselt kellegagi esmakohtumisel olles määrata ära see, kas see inimene on tema jaoks hea või halb, osates ära tunda selle inimese varjupooled.

Huntidel on väga tugev vajadus silmsidet luua ja see on ka põhjus, miks võib-olla sinul on vaja pidevalt silma inimestele vaadata, et näha nende hinge sisu. Kui sa oled Hundina elanud, siis peab ka see vajadus sinus eksisteerima. Need inimesed, kes ei julge teiste inimestega silmast silma suhelda, nemad ei ole seotud Hundi õppetundidega.

Hundid on suured analüüsijad ja nad oskavad plaane pidada, mis tooksid neile edu. Hundid tegelevad jahi pidamisega kui sellisega, mis on neil väga hästi ette planeeritud. Hundid ei ole impulsiivsed, nad liiguvad plaani järgi. Hundi ellu minnes tuleb sul õppida enda elu samm-sammult paremaks muutma. Hundi elu õpetab järjepidevust ja oskust enda elu seada nii, et see alati õnnestuks sinu soovide kohaselt.

Lisaks kõigele sellele on Huntidel väga suur usk iseendasse ja lootus tulevikku näha. Kes on Hundina eksisteerinud ja enda elu õppetunde ära õppinud, mis Hunt sulle pakkuma tuli, nendel inimestel on meeletu eluisu ning oskus end motiveerida-inspireerida.

Juhul, kui sa tunned meeletut sidet Huntidega, küll aga sa tunned, et sa ei ole tema tugevusi ja tema õppetunde ära õppinud, siis on sul see elu pooleli jäänud. See tähendab seda, et sulle kord anti võimalus neid omadusi endale saada, kuid sa ei tulnud selle eluga toime. Siis antakse meile need õppetunnid edasi teiste eludega ja need õppetunnid võivad olla sul selle elu karmas kirjas.

Hundi elu sümboliseerib üht kõrgema astme elu, mis tähendab seda, et sinna kehasse jõuda, on vaja eelnevalt pikk teekond läbi teha. Väga paljud vanad hinged on Hundi elus eksisteerinud. Kui sa oled sellest elust õppinud, oled sa saanud endaga kaasa väga väärtuslikke omadusi, kui mitte, siis see jäi sulle lihtsalt üheks kogemuseks.