Kui sa oled minu artikleid jälginud, siis sa peaksid teadma kui suur kristallide ja taimede austaja ma olen. Taimed on osa tervisest ja Astelpaju on üks kindlaid imeravimeid, mida igaüks meist võiks enda ellu lülitada. Minu sügavkülm on seda imeravimit täis ja mis veelgi võimsam on see, et minu Astelpaju on ka kodust pärit. Astelpajud otse koduhoovist ja ma tean, et need on ühed võimsamad tervendajad, mis üldse saadaval ühele eestlasele on. Seega Astelpajusid sööma!

 

Astelpaju on minu elus olnud juba üheksa aastat. Igal aastal augusti lõpus-septembri alguses korjan endale suure varu kokku, mida siis terve aasta vältel söön. Astelpaju tuleks süüa igal nädalal vähemalt korra, et hoida enda keha tervena ja haigustest puhtana.

 

Astelpaju on oranšikat tooni mari, mis kasvab Astelpaju puu peal. Astelpaju kasvab meil siin eestimaal, Hiinas, Siberis ja Põhja-Euroopas. Astelpaju puu ise juba on väga kauni välimusega ja veelgi ahvatlevamad näevad välja selle viljad ehk Astelpajud.

 

Astelpaju on üks suurimaid imeravimeid mida mina tean ja mida mina enda tervise hoidmiseks kasutan. Selgeltnägemine ja selle kasutamine inimeste abistamisel on väga ränk töö. Selle juures tuleb end tervenda nii füüsilises, kui ka vaimses mõttes hoida. Astelpaju pidev söömine on see, mis aitab mul tervenda seista. See on üks paljudest taimedest, mis minu toidulaual on. Soovitan ka sulle Astelpaju menüüsse võtmist.

 

Astelpaju on väärtuslik oma mahla poolest ja ka musta värvi seemned, mis seal sees on kannavad endaga kaasas väga väärtuslikke õlisid. Nagu ma kunagi kirjutasin Maca kohta, mis kasvab Peruus kõrgetes mägedes, et igale poole, kus ei ole väga häid kasvutingimusi antud antakse siiski vähemalt üks imeravim. Imeravim selleks, et siinsed inimesed, loomad ja linnud saaksid terved olla. Kusjuures Astelpaju on tõesti lindude lemmik söök. Tihtipeale näed, kuidas Astelpaju istanduses on külalised paigas.

 

Eesti ei ole eriti viljakas koht erinevate marjade, puuviljade ja teiste taimeliikide poolest. Küll aga on Maajumalanna Gaia meid rikastanud Astelpajuga - imeravimiga. Kui Maca on Lõuna-Ameerikas Peruu rahvale, siis Astelpaju on siin meie kodumaal. Tõsi on see, et Astelpaju on siia sisserännanud taim, kuid kasvab väga hästi. Loomulikult siis, kui sa jagad sellele taimele oma armastust.

 

Minu jaoks on Astelpaju püha mari, mis on 100 või rohkemagi probleemi vastu. Seda marja on hea süüa lihtsalt juba selleks, et ennetada kõiki võimalikke haiguseid. Kui sa Astelpaju sööd, siis sa oled vähemalt sammukesegi seadnud selle poole, et sinu keha ja hing oleks tervemad. Karma seadus näeb ette seda, kui sa soovid endale head füüsilist tervist, siis pead ka selle jaoks midagi ise tegema. Niisama ootama jäädes, et sinule haiguseid ei kingita, sellest ei tule midagi välja. Inimene saab ikka seda, mida iseendale on küsinud. Kui sööd tervist, siis saad ka tervist.

 

Astelpaju sisaldab väärtuslikke rasvhappeid, milleks on omega 3, 6, 9 ja väga haruldane omega 7 rasvhape. Juba nende teadmiste pärast võiksid sa selle marja enda menüüsse lisada. Nende nelja erineva omega rasvhappe tõttu saad sa enda keha kaunina hoida. Nahk särab ja hing on kaunis. Astelpaju on noorendava toimega ja seda võib juba nooruslikkuse eliksiirina võtta.

 

Astelpaju söömine aitab kolesterooli alandada ja seda tasakaalus hoida. Kusjuures väga tihti kohtan ma ka noori inimesi, kellel on kolesterooliga probleeme. Kehva toitumise tagajärjel võid sa enda keha päris kiirelt tasakaalst välja viia ja endale enneaegset keha vananemist ning terviserikkeid ligi tõmmata. Astelpaju regulaarne söömine aitab vältida väga palju erinevaid tervise probleeme.

 

See taim on ehtne Sakraaltšakra mari, mis aitab sinu teisel ehk Sakraaltšakral tervena püsida. Kui sa sööd regulaarselt Astelpajusid, siis sa annad sellega ka enda vaimsele kehale tervist juurde. Astelpaju aitab Sakraaltšakras energiaid filtreerida ja samas aitab see tuua sulle inspiratsiooni, motivatsiooni ning elujõudu. Väga väärtuslik sinu spirituaalse keha jaoks. Astelapaju tuleks juba sellepärast süüa, et hoida enda seksuaalsust korras.

 

Astelpaju soovitan ma süüa neil, kellel on probleeme lapseootele jäämisega. Astelpaju tervendab naise ja mehe keha mõlemat. Andes viljakuse energiat juurde ja tugevdades Sakraaltšakrat, mis peab lapse saamiseks aktiivne olema. Olen eelnevalt Astelpaju kohta kirjutanud viljakuse teemalises artiklis, mille leiad SIIT.

 

See on imeline köha ja külmetushaiguste tervendaja. Number üks valik üldse, kui kehas on külmetuse jäljed juba olemas. Kuid, kui sa oled harjunud Astelpajusid sööma, siis naljalt sa külemetushaigustesse ei jää. Usus mind, proovi järgi. Astelpaju turgutab sinu immuunsust ja ma olen näinud nägemusi selle kohta, et Astelpaju regulaarne tarvitamine aitab puugist tingitud haigust paremini välja põdeda. Olen eelnevalt rääkinud sellest, et minu teadmised taimedest tulevad läbi nägemuste ja läbi "lihtsalt teadmiste". Olen eelnevate eludega välja teeninud sellise oskuse, mis aitab mul taimede energiad tunnetada ja mäletada nende tervendavaid energiaid. Seda kõike ka sellepärast, et olen eelmistes eludes samamoodi nõiduse ning ravimisega tegelenud. See "lihtsalt teadmine" on oskus meenutada eelmiste elude tarkusi.

 

Eriliselt kasulik on see, kui sa sööksid vähemalt septembris ja oktoobris palju Astelpaju. Seda sellepärast, et tugevdada enda keha tulevaste külmade ja pimedate aegade eest. See on kindel viis, mis aitab sind ka viirushaiguste kinni püüdmisele vastupidavamaks muuta.

 

Kui ma Astelpaju söön, siis ma tajun, et see puhastab verest ära kõik ebavajaliku, mis sinna kinni on jäänud. Usun, et Astelpaju söömine aitab verel puhtana seista ja kui see on sul puhas, siis ka ülejäänud keha saab paremini tööd teha.

 

Soovitan Astelpaju süüa või sellest endale teed valmistada siis, kui sa tunned end väga halvasti ja seda emotsionaalsel tasandil. Kui sa tunned, et sa oled närviline, pinges ja veidi isegi kurb. See on märk selle kohta, et sinu Sakraaltšakra on enda jõudu kaodanud. Sellisel juhul tuleks süüa või juua Astelpaju. Astelpaju aitab kiiremas korras sul tuju tõsta ja ei lase ka Sakraaltšakral kinni minna.

 

Astelpaju spirituaalsel tasandil aitab sinu tajusid suurendada. Astelpaju aitab sul energiaid paremini tunnetada, aidates sinu energiate tajusid erksamaks muuta. See on eriliselt kasulik selleks, et intuitsioon saaks areneda ja et sa saaksid spirituaalselt võimekamaks muutuda.

 

Kuna Astelpajud on suhteliselt tugevatoimelised, siis nende manustamisel tuleks alati olla ettevaatlik, kui sa ei ole Astelpajudega eelnevalt kokku puutunud ja kui sa ei tea, kuidas sinu keha nendele reageerib. Soovitan sul päevas esitalgu süüa vaid mõned üksikud ja nii paar päeva järjest. Kui ei teki ärrituvust, siis võid marjade hulka tõsta. Mina olen harjunud neid umbes kakskümmend marja või rohkem korraga sööma. Söön neid siis, kui tunnen, et minu keha neid vajab ja septembris teen endale ka pikema Astelpaju kuuri, mis kestab nädalaid.

 

Astelpaju on tõepoolest imeravim, see ravib ka aknet. Akne on päris tõsine probleem väga paljudele ja kes on selle küüsis olnud või on, see teab, et ega sellest ei ole võimalik väga kergesti lahti saada. Astelpaju on näiteks üks imeravimitest, mis võib siinkohal abiks olla. Astelpaju aitab keha tasakaalus hoida ja verd puhastada. Seda on akne tervendamiseks ka vaja. Seega, kui vaevled sellise probleemi käes, siis proovi Astelpajusid. Võib-olla just see ongi sinu imeviis sellest vabaks saada.

 

Olen täheldanud seda, et peale Astelpajude söömist kaob ära mul söögiisu. Eks see ole seotud sellega, et Sakraaltšakra saab piisavalt palju energiaid, et ta ei lase Päikesepõimikul ülekoormuse all üksi tööd teha. Kui Sakraaltšakra on töökorras, siis Päikesepõimik saab ladusamalt tööd teha ja isud ning toidu liigtarbimised jäävad samuti ära. Seega on Astelpaju üks hea dieedi toit, kui sa soovid dieeti pidama hakata. Dieeti soodustava maagia olen samuti kirja pannud, selle leiad SIIT.

 

Astelpaju söön ma alati enne positiivsuse maagia tegemist. Maagia, mida ma kasutan kas iseenda elujõud energia taaselustamiseks või mõne väeesemesse maagia laadmiseks. Näiteks, kui ma valmistan kristallidest ehteid, mis on suunatud positiivsuse toomisesse, siis Astelpajude söömine aitab mul iseenda seest veelgi suuremat väge kristallidesse edastada. Astelpajud on õnnelikuks tegevad marjad, mis aktiveerivad Sakraaltšakra elujõudu.

 

Marjad, mis sisaldavad väga suurel hulgal C-vitamiini, annavad sulle juba füüsilises mõttes väga palju elurõõmu ja energiat. C-vitamiin on peamine vitamiin, mida inimese keha vajab, et olla elujõuline.

 

Reedan ka väikese mõtte, mida ma Astelpajude väest tean. Kuid seda vaid veidikene, et ma liigse väljaütlemisega kellelegi halbu mõtteid pähe ei saaks panna. Astelpajude sees on väikesed mustad seemned, nii nagu ma eelpool ka rääkisin. Need mustad seemned kannavad endaga kaasas sellist väge, mida saab kasutada needuse peale panekuks ja samas ka maha võtmiseks. Kuid üksi need ei toimi, neid tuleb kokku lisada erinevate taimedega ja elementidega. Sellega tahtsin ma lihtsalt öelda seda, et kui see seeme kannab nii suurt spirituaalset jõudu endaga kaasas, siis mõtle mida see kehale ka füüsilises mõttes võib anda. Vaid tugevatoimelisi taimi saab kasutada nii tugevates rituaalides ja maagiates.

 

Nõiduslikus mõttes on hea Astelpaju marju endaga kaasas kanda Täiskuu ajal koos Tsitriini kristalliga. Seda selleks, et enda ellu head õnne ligi kutsuda. Selleks asetatakse Tsitriini kristall koos Astelpajudega koti sisse. Hiljem peale Täiskuud vabastatakse marjad ja asetatakse Tsitriini kristall omale kohale tagasi. Võib kasutada külluse nurgas olevat Tsitriini, millele maagiat ei ole eelnevalt peale loetud.

 

Astelpaju oksasid riputatakse akende kohale, kui soovitakse majast välja saata kutsumata külalisi. Kutsumata külaliste all mõtlen ma hingesid, kes ei ole koju sisenenud hea pärast. Neid oksi hoitakse kodu akende kohal senikaua, kui halb hing on kodust väljunud ja pererahvas end paremini enda kodus tunneb.

 

Astelpaju oksi põletatakse kaminas või tulekoldes, kui soovitakse enda Aurast vabastada halba energiat. Selleks ollakse ise tulekolde lähedal, et Astelpaju saaks Aurat puhastada.

 

Soovitan Astelpaju süüa enne kohtusse minekut või kohtuprotsesside algust. Soovitan seda süüa lisaks ka sellel samal päeval ja peale selle toimumist. Astelpaju aitab Sakraaltšakra avada hea õnne jaoks ja tuua sinu jaoks kasulikke lahendusi. Loomulikult see töötab vaid siis, kui sinu enda karma lubab sulle õnne just nendel teemadel. Karma on see, mis otsustab ja saadab sulle õiglust.

 

Igatahes on Astelpaju üks väga väärtuslik taim ja kui sa ei ole varem sellest kuulnud, siis soovitan kindlasti endale võimaluse imeravimi jaoks anda. Anna enda kehale väärtuslikku vitamiini ja ravimit, mida Astelpaju endas kannab. Ole terve ja hoitud.

 

Astelpajusid on lihtsalt hea ka toorelt süüa, seda on hea mahlaks ja meeks teha. Mina hoiustan Astelpajusid sügavkülmas. Septembris panen marjad koos okstega sügavkülma, mõne päeva pärast võtan need sealt välja ja nopin külmutatud marjad okstelt ära. Seejärel panen need karpidesse ja terve ülejäänud aasta kuni uue Astelpaju hooajani söön neid sealt.

 

Soovin ära mainida selle, et kõik minu teadmised taimede kohta tulevad mulle nägemuste ja visioonide kaudu. Seega ei jaga mina siin lehel arstlikku nõuannet, vaid isiklikel nägemustel ja teadmistel põhinevat informatsiooni.