Täna räägin ma sulle ühe vägagi motiveeriva loo ja mõtte, mis aitaks sul elus paremini edasi jõuda. Tavaliselt teen sea enda seanssidel, kuid kõik te ei ole jõudnud veel enda teed minu juurde ja ma siiski sooviksin sulle selle mõtte edasi anda. Täna räägin ma sulle iseenesesse uskumise kunstist, mis aitab sind positiivsemaks ja elurõõmsamaks muuta.

 

Stress, depressioon, negatiivsus, enesesse mitte uskumine ja madal enesehinnang on liigagi laialt levinud probleem. Sellest kõigest on võimalik samm-sammult ja aja möödudes välja astuda. Selleks, et ennast optimistlikumaks ja positiivsemaks muuta, selleks pead sa aga midagi ka tegema. Lihtsalt niisama sa ühel päeval õnnelikumana üles ei ärka. Usu mind, nii need asjad paraku ei käi. Kuid, kui sa pidevalt igas suunas teed iseendaga tööd, siis ühel päeval sa nii ehk naa leiad selle õnne tunde endas üles ja muutud enesekindlamaks ning tugevamaks.

 

Iseenesesse uskumise kunst aitab sul leida taas üles selle usu, mis viib sind edasi tegudele ja enda unistuste poole liikuma. Sa ei saa luua enda elu paremaks, enda unistuste poole liikuda ja parandada enda elukvaliteeti, kui sa iseendasse ei usu.

 

Kui sa soovid midagi luua ja teha, siis tee seda. Sa lihtsalt tee seda! Esimene samm sinna poole liikumiseks on astuda välja enda ebakindlusest. Astu sellest lihtsalt välja!

 

Kui sa unistad saada ühel päeval heaks moedisaineriks, kokaks, juuksuriks, parimaks inseneriks või parimaks automehhaanikuks, siis see on ju kõik võimalik. See on võimalik siis, kui sa iseendasse usud. Kui mitte, siis nii see ka ei juhtu.

 

Ma räägin sulle ühe mõtte. Kui sa kahtled iseendas, siis ära mitte kunagi oota, et sa jõuaksid soovitud tulemuseni. Kui sa kahtled, siis sa annad enda saatusesse edasi sõnumi: "Ma ei ole valmis selleks!". Kui sa kahtled ja unistad, siis need kaks emotsiooni kokku ei sobi. Sa pead mõistma emotsioonide reegleid ja sellisel juhul ei juhtugi mitte midagi. Kui sa soovid millegini jõuda, siis sa pead uskuma iseendasse. Sa pead uskuma endasse ka siis, kui mitte keegi teine sinusse ei usu, mitte keegi sind ei toeta ja sinu valikud ei aktsepteeri. Sa ei pea saama teiste käest heakskiidu, et millegi poole liikuma hakata. Tuleta endale meelde seda, et teised sinu ümber ei ole selgeltnägijad, kes oskavad sinu saatust lugeda. Kui sa ikka millegi poole soovid liikuma hakata, siis järelikult ütleb miski sinu sees, et sul on vaja seda teemad enda ellu. Teised ei tea, mis on sinu elus õige ja mis vale.

 

Ennekõike sa pead aru saama, et teised inimesed ei tohiks sinu elu kontrollida. Sinu enda käes peaksid olema rakmed, mis suunavad sinu saatuse ühele või teisele teele. Mitte teiste inimeste käes!

 

Mulle meeldib inimestele motivatsiooni kõnesid pidada, kuid tead mis on iseenesesse uskumise kunsti kõige suurem valem? Enese motiveerimine ja iseendaga kõnelemine. Motiveerimine, motiveerimine, motiveerimine!

 

Ma teen pidevalt motivatsiooni kõnesid ja need aitavad. Teen neid iseendale, enda lähedastele ja ka sulle.

 

Kui sa soovid midagi enda elus saavutada, mida konkreetsed, siis keskendu sellele, et sa soovid seda enda ellu. Keskendu sellele, et sa suudad sinna jõuda ja sellega hakkama saada. Usu iseendasse. Kui teised ei usu sinusse, siis usu juba selleks, et näidata endale, kuidas teised inimesed ei saa sinu elu üle kontrollida.

 

Jäta meelde see, et mida iganes sa soovid teha ja luua, siis seda sa pead ise tegema. Sa ei saa oodata, et miski hakkaks liikuma ilma selleta, et sa end liigutaksid nii emotsionaalses, kui ka füüsilises mõttes. Karma seadus näeb ette seda, et sa pead anda füüsiliste asjade ellu tulemiseks nii füüsilist, kui ka vaimset energiat. Kui sa tegutsed ja samas ei usu iseendasse, siis sa ei jõua soovitud tulemuseni. Kui sa isegi jõuad, siis see sama tulemus tehakse sulle ebameeldivaks või sa ei jää sellega rahul. Kui soovid millegini jõuda, siis usu iseendasse.

 

Kui sa soovid iseennast üles motiveerida, siis mõtle kõige selle peale, mida sa oled eelnevalt saavutanud ja kuidas sa oled nii kaugele jõudnud. Mõtle selle peale, mida sa oled loonud ja kus kohas sa oled hea olnud. Selliste asjade peale mõtlemine aitab sind motiveerida.

 

Motivatsiooni ja iseenesesse uskumise kristallideks on Karneool koos Oranši Kaltsiidiga. Meestele sobib väga hästi Punane Tiigrisilm. Need kolm kristalli aitavad sulle motivatsiooni tuua ja aitavad kiirendada seda protsessi, et sa suudaksid lõpuks iseendasse uskuda.

 

Kindlasti mida sa ei tohiks teha on see, et sa lased hirmul endast võitu saada. Võitle enda hirmudega, astu üle enda hirmude. Muuda hirm missiooniks, mida tuleb ületada. Ära lase millegil nii alatul enda üle võitu saada. Küsi enda käest: "Kas tõesti ma lasen nüüd hirmul võita?

 

Pealegi positiivne suhtumine ükskõik millisesse teemasse kiirendab asjade paremuse poole liikumist. Ürita näha halvas ka head - see on alati seal olemas. Veena end negatiivsusest ümber ja mis veel kõige tähtsam - Räägi iseendaga! Tead mis? Mina räägin pidevalt iseendaga, koguaeg kusjuures. Arutan enda peas kõik teemad läbi ja leian enda jaoks alati kõige kasulikuma ning parima lahenduse. Need inimesed, kes on suhtlemises iseendaga, need inimesed on enesekindlamad. Enesega arutlemine loob tugeva kontakti iseendaga ja enda intuitsiooniga.

 

Näiteks lase minu artiklitel enda hinge kohale jõuda. Ma pidevalt kirjutan sulle motivatsiooni kõnesid erinevates artiklites. Võta täpselt sellele hetkele vajaminev artikkel lahti ja loe seda. Leia endas taas usk läbi minu sõnade ja mõtete. Minu eesmärk on siiski sulle näidata seda, mis kõik hea on võimalik saavutada ja kuidas sa ise saaksid end paremaks ning tervemaks inimeseks muuta.

 

Alati liigu edasi. Jäta see palun meelde. Liigu edasi! Elu on elamiseks, see peab pidevas edasi suunas liikuma. Vastaseljuhul sa jääd kinni ja kaob usk iseendasse. Mida rohkem sa edasi liigud, seda positiivsemaks muutub sinu energia ja seda suuremaks läheb iseendasse uskumine. Kui sa liigud, siis asjad hakkavad juhtuma. Kui sa istud ja ootad, siis ei juhtugi midagi peale auku kukkumise. Kui sa sinna auku kukud, siis kaobki ära iseenesesse uskumine. Seega jäta meelde, hoolimata olukorrast, alati liigu edasi ja tegutse enda elu paremaks muutmise jaoks.

 

Kui sa näiteks minevikus ei saanud teatud teemaga hakkama, sa põrusid ja sa said endale sellest emotsionaalsed haavad, siis see ei tähenda seda, et sa ei peaks uuesti proovima. Mitte kunagi ei tohiks end hinnata läbi mineviku nõrkuste. See, mida sa siis ei osanud, ei tähenda seda, et sa seda täna ei peaks oskama. Ära karda, et mineviku nõrkus peaks sinust ka täna esinema. Võta enda ebaõnnestumusi, kui missioonidena. Missioonina, et sa ühel päeval saad just sellega hakkama, millega tookord hakkama ei saanud.

 

Lase enda elul isa asju paika sättida. Lõpeta pidev paaniline elu kontrollimine. Usu sellesse, et kõik juhtub põhjusega ja kui sul on vaja midagi kogeda, siis see tee avatakse sinu jaoks. Lase enda intuitsioonil end juhtida, isegi kui ta juhib sind ebareaalsusesse. See sama hetkel ebareaalsusena tunduv koht võib just peagi saada heaks sammuks parema tulemuse poole.

 

Kuula, kuula ja veelkord kuula enda positiivseid mõtteid. Kui tuleb inspiratsioon, siis lase see käiku. Hakka kohe inspiratsiooni ajendil liikuma, vastaseljuhul sa kaotad ära üliväärtusliku energialaine. Inspiratsioon on üks edasiviivamaid energiaid. Sa pead kohe haarama härjalt sarvist, vastasel juhul jäädki rongi ootama.

 

Selle kõigega soovisin ma sind lihtsalt motiveerida. Ma soovisin sulle tõuget anda ja ma soovin, et sa jätaksid minu mõtted endale meelde. Kui tuju on halb, eneseusk on kaduma läinud, siis kohe esimese asjana hakka iseennast motiveerima. Ütle iseendale: "Ma saan hakkama, ma olen tugev, ma suudan, ma jaksan, ma oskan, ma olen seda väärt, ma jõuan selle tulemuseni, minus on see vägi, mina olen iseenda elu juht!"

 

Iseenesesse uskumise kunst on oskus end motiveerida ka siis, kui kõik sinu ümber tundub must ja udune. Isegi kõige väljapääsmatus ja melanhoolsemas hetkes pead sa ise looma valguse sellest välja tulemiseks. Motiveeri, motiveeri ja veelkord motiveeri end!