Kristallidega on võimalik imelisi asju korda saata ja üheks imeliseks teemaks on ka kristallidega ennustamine. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sa saaksid iseendale armastuse ja suhteteemadel ennustada. Väga palju on minu käest küsitud pendlite ja ennustamise kohta.

 

Roosa Kvartsi pendel on see, mis on seotud armastuse energiatega. Roosast Kvartsist valmistatud pendlit kasutatakse suhteteemade uurimiseks, ennustamiseks ja käsitlemiseks. Roosa Kvartsi pendliga on võimalik ennustada ja seda veel eriti siis, kui soovitakse vaadata seda, mida toob tulevik suhteteemadel.

 

Ennustada võib igaüks, kes soovib endale ennustada. Selleks läheb sul lihtsalt vajaminevaid väeesemeid vaja. Ennustatakse vaid enda pendliga, seega, kui soovid ennustada, siis kindlasti pead sa enda väeesemeid kasutama

 

1. ROOSA KVARTSI PENDEL

 

2. MITMED ROOSA KVARTSI KRISTALLID

 

3. SANDLIPUU VÕI ROOSI KÜÜNAL

 

Neid elemente läheb sul ennustamiseks vaja!

 

Roosa Kvarts sümboliseerib armastust, romantikat, harmooniat, suhteid, hingede vahelisi sidemeid, positiivsust, tundeelu, emotsioone ja Südametšakrat.

 

Roosast Kvartsist valmistatud pendel on ennekõike selliste teemade käsitlemiseks valmistatud. Kuid selleks, et see pendel aitaks sul tulevikku ette ennustada, selleks pead sa selle pendli aktiveerima seda tegema.

 

Roosa Kvartsi pendli jaoks soovitan ma leida sul koht enda majapidamises, kus see saaks olla senikaua, kuni sa seda ei kasuta. Selleks soovitan sul leida sellele kott, kuhu sisse sa saaksid lisada lisaks pendlile ka tükikese Roosa Kvartsi kristalli. See sama kristall aitab hoida pendli väge ja suunata Roosat Kvartsi suhteteemasid käsitlema.

 

Ennustamise jaoks läheb sul vaja Sandlipuu või Roosi rituaali &maagia küünalt. Seda selleks, et aktiveerida Roosa Kvartsi pendlit tulevikku vaatama.

 

ENNUSTAMINE:

 

- Ennustada võib ükskõik, millal, kuid alati on parem seda teha siis, kui armastuse kanalid ja portaalid on avatud.

 

- Ennustamiseks leia endale mugav koht, kus sa seda tegema hakkad ja kus sa saaksid täielikult lõõgastuda. Soovitan sul seda teha võimalikult hilja õhtul, kuna siis on sinu spirituaalne energia võimendatud ja ennustamine on lihtne. See on kõik tingitud sellest, et Päikese energia on madalam, kui Kuu energia. Kuu annab meile oskuse vaadata nähtust kaugemale.

 

- Aseta enda ette Sandlipuu või Roosi küünal põlema. Kui sa selle põlema süütad, siis lausu lause, mis avaks tuleviku nägemise oskuse. Küünla õieti kodeerimine on siinkohal ülioluline. Selleks lauseks on:

 

"Armastuse kanalid avanegu ja hing näidaku mulle tulevikku teed"

 

Korruta seda lauset senikaua, kuni küünalt põlema paned!

 

- Kui küünal on aktiveeritud, siis võta Roosa Kvartsi kristall või kristallid (mis pendli koti sees on) ja aseta need küünla ette/kõrvale. Seda selleks, et Roosa Kvarts annaks küünlale väge juurde. Lisaks võid samal ajal põletada armastuse viirukeid. Armastuse viirukiteks sobib väga hästi Kaneel, Sandlipuu, Roos, Orhidee või Vanilje. Viirukit omakorda aitavad Südametšakral õigete vastuste jaoks avaneda.

 

- Üks Roosa Kvartsi kristall aseta küünlast veidi eemale, selle kohal hakkad sa pendlit hoidma ja sellega ennustama.

 

- Nüüd võta Roosa Kvartsi pendel kätte ja alusta ennustamistööd.

 

- Ennustamiseks hoia Roosa Kvartsi pendlit enda domineerivas käes ehk käes, millega sa kirjutad ja millega sa oled harjunud enda igapäevaseid toimetusi tegema.

 

- Ennustatakse nii, et iga kord, kui sa enda mõtetes oled küsimuse esitanud, siis asetatakse see küünlast eemal oleva kristalli kohale nii, et see saaks selle kohal oma võnkeid liikuma viia.

 

- Ennustamisel on pendlist tulenev ring-võnge sõna "Jah", edasi-tagasi võnge "Ei" ja pendli liikumatu olek "Vale küsimus või valesti sõnastatud küsimus". Kui pendel lihtsalt vibreerib, siis sellisel juhul tähendab see seda, et sa ei või küsimusele vastust veel teada saada.

 

- Kõigepealt enne ennustamist hoia pendlit korra enda peopesas ja lausu uuesti see lause: "Armastuse kanalid avanegu ja hing näidaku mulle tulevikku teed". Alles seejärel alusta esimese küsimuse küsimist pendli kaudu.

 

- Jäta meelde! Enne igat küsimust pead sa küsimuse esitamise hetkel pendlit peopesas hoidma ja kohe peale küsimuse esitamist asetama selle Roosa Kvartsi kristalli kohale, mis küünlast veidi eemal on. Seejärel ootad ning vaatad, milliseid võnkeid hakkab see selle kristalli peal tegema.

 

- Kui sa oled küsimuse ära esitanud ja hoiad seda pendlit kristalli peal, siis korruta enda mõtetes pidevalt seda sama küsimust, millele soovid pendli kaudu vastust saada. Seda senikaua, kuni pendel hakkab reageerima. Jälgi selle võnkeid ja vastava võnke liigutuse järgi saad vastuse.

 

- Kui sa oled vastuse kätte saanud, siis võta pendel peopessa ja täna seda enda mõtetes antud vastuse eest. Seejärel esita uus küsimus ja uuesti aseta peale küsimuse esitamist see Roosa Kvartsi kristalli kohale vastust andma. Nii võid teha senikaua, kuni sa tunned, et sul on pendliga kontakti.

 

- Kui sa soovid ennustamise ära lõpetada, siis täna uuesti pendlit, aseta see kristallidega koti sisse ja kustuta küünal suure tänutundega. Seda sama küünalt saad sa järgmisel korral uuesti kasutada, seega hoia see enda jaoks alles.

 

ENNUSTAMISKÜSIMUSE SOOVITUSED

 

Selleks, et tulevikku ennustada pead sa oskama enda pendlile neid küsimusi õieti esitama. Selleks, et pendel saaks sulle "Jah" ja "Ei" vastuseid tuua, selleks pead sa esitama küsimuse nii, et sellele oleks võimalik nii ka vastata. Seega kui sa mõtled küsimuse välja, siis ise mõtle kaasa, kas pendlil üldse oleks võimalik sulle vastata. Küsimused võiksid olla väga konkreetsed ja lihtsasti aru saadavad. Kui sa küsimuse esitad, siis sul ei tohiks enda mõtetes sõnad sassi minna. Kui lähevad, siis proovid uuesti ja korrutad küsimust senikaua, kuni tunned, et oled selle enda seest välja saanud öelda.

 

Soovitatavad küsimused, mida võiksid ennustamisel kasutada...

 

"Kas ma elan koos enda saatusekaaslasega ?" Samal ajal keskendudes enda kaaslasele. Jäta meelde, mida rohkem sa visualiseerid, seda lihtsam on ennustada.

 

"Kas ma olen suhtes enda hingesugulasega?" Samal ajal visualiseerides enda kaaslast.

 

"Kas ma peaksin temaga suhtes olema?" Samal ajal visualiseerides enda praegust kaaslast.

 

"Kas ma pean talle andestama?" Visualiseerides probleemi ja sellega seotud inimest.

 

"Kas minu Südametšakra on avatud armastusele?" Samal ajal hoides enda vasakut kätt südame kohal. Kui vastus on jah, siis armastuse kanal on avatud ja kui ei, siis tuleb sul seda Tšakrat tervendama asuda.

 

"Kas ma olin temaga liiga karm?" Keskendudes teatud tülile või intsidendile ning sellega seotud inimesele.

 

"Kas ma jagan talle liiga vähe armastust?" Visualiseerides seda, kelle kohta küsimus käib.

 

"Kas tänane eluperiood on mul seotud armastuse leidmisega?"

 

"Kas ma peaksin temast lahti laskma?" Visualiseerides teda, kellest jutt käib.

 

"Kas tulevase aasta aja jooksul olen ma suhtes?" Samal ajal visualiseerides kõiki aastaaegu

 

"Kas lähima kuu aja jooksul on hingesugulane minu teele tulemas?" Visualiseerides tervet kuud (jaanuar, veebruar jne.)

 

"Kas homme kohtun ma inimesega, kes on minust sissevõetud?" Visualiseerides kohti, kus sul on plaanis minna

 

"Kas lähima poole aasta jooksul kohtun ma enda hingesugulasega?" 

 

Ilusat ennustamist, avastamist ja selgusele jõudmist. Ennustamisel visualiseeri ja ole ülitäpne enda küsimuste esitamisel!