"Armastuse tugevdamise" rituaali võib teha igal täiskuul, hoolimata sellest, millist energiat või jõudu täiskuu kannab. Ehk see on nii-öelda klassikaline armastuse rituaal, mille tegemine toimib vaid täiskuu mõju all.

Rituaal on mõeldud järgnevaks:

- Suhte tugevdamiseks, selle edendamiseks ja ühise parema tuleviku tagamiseks.

- Probleemide lahendamiseks ja vanade tülide eemaldamiseks.

- Tugevama armastuse sideme loomine oma partneriga ja kire suurendamine.

- Üksteiste vastu hoolivuse tunde suurendamine, enda avamine ja suhtluse edendamine.

Rituaali jaoks on sul vaja järgmist:

- 1 Sidrunmelissi küünalt, 1 Roosiküünalt ja 1 Valget värvi küünalt. (Kui Sidrnumelissi küünalt ei ole võimalik kasutada, siis leia endale tumepunane küünal ja purusta värsket Sidrunmelissi küünla ümber, kui Roosiküünalt ei ole, siis leia heleroosa küünal ja kasuta selle ümber palju Roosiõisi). Küünlad võiksid olla veidi suuremad, et saaksid neid mitu päeva põletada, et maagia kindla peale jõustuks.

- 1 Roosat Kvartsi, 1 Granaati, 1 Punast Jaspist, 1 Smaragdi ja 1 Punast Tiigrisilma.

- Punast siidiriiet, tumepunast paela (võib olla ka lint, niit jne)

- Kuivatatud roosasid või punaseid roosiõisi. Roosiõied võid ka ise kuivatada poelillest, kui rituaalitaime ei leia.

- Täpselt 12 punase pipratera.

- Enda ja kallima ühist pilti.

"Armastuse tugevdamise" rituaali viiakse läbi täiskuu päeva õhtul, vahetult enne magama minekut ühises magamistoas. Enne rituaali tegemist tuleb terve magamistuba korda ja puhtaks teha (koristada võid ka enne rituaali tegemise päeva). Rituaali tegema hakates pead sa kindlasti olema heas tujus, enesetunne peab olema lõõgastunud ja kui sa tunned end väsinult või halvasti, siis ära tee seda sellel täiskuul. Et paremini end tunda, võid kodus eelnevalt viirukeid või küünlaid põletada ja juua rahustavat piparmündi-ingveri teed. Ingveri söömine samal päeval teeb sinu rituaali mõju kümneid kordi võimsamaks, kuna ingver ise on armastuse taim ja seda manustatakse enne erinevaid armastuse rituaale.

Kui tunned end hästi, siis pane Sidrunmelissi ja Roosi küünal enda voodi jalutsi otsa (võid voodi ees oleva kapi peale selle panna või maha), valget värvi küünal Sidrunmelissi küünla ja voodi vahele.

- Puista voodi peale ja küünalde ümber kuivatatud roosiõisi.

- Rituaale tehes mõtle vaid sellele, et teie suhe läheb paremaks, tugevamaks, kindlamaks, muredele tuleksid lahendused ja teie kirg üksteise vastu vaid muutuks sügavamaks. Võid ka valjusti välja öelda kõik positiivsed sõnad, mida sa enda ja partneri suhtest ootad.

- Seejärel nendele mõtetele keskendudes süüta ühe tikuga kõik küünlad ja jäta see sama tikk kahe küünla vahele.

- Võta siidiriie, mille oled umbes 15 x 15 cm välja lõiganud küünalde juurde, aseta enda ja kallima pilt riidele,  küünlaid põlema pannud tikk pildile koos viie kristalliga, lisa pildi peale seitse pipratera, seejärel tõmba punase paelaga riie kinni nii, et sellest moodustuks väikene armastuse loitsu kott.

- Ülejäänud viis pipratera puista ümber koti ja põleta küünlaid vähemalt kuni südaööni.

Armastuse loitsu kott peab olema terve öö küünalde ja rituaalitaimede vahel. Järgmisel päeval peida see kott enda koju kõige lõuna poolsemasse tuppa (kui sul on seal armastuse kristallide komplekt, siis võid selle maagiakotikese sinna lisada) ja ei ava seda 12 kuud. Kui on möödunud rituaalist aasta, siis alles võib avada armastuse loitsu koti. Kui selleks on üldse vajadus, siis räägin sellest hiljem, mis nende kristallidega ja esemetega teha.

Peale südaööd kustuta küünlad neid puhumata (kustutajaga või suru põlev osa vaha sisse), küünlad jäta samale kohale ja põleta need vähemalt enne järgmise noore kuu saabumist seal toas ära. Roosiõisi küünalde ümbert ennem ära ei viida, kui küünlad on põletatud. Voodi peal olevad roosiõied korjatakse alles järgmisel hommikul kokku ja lisatakse küünalde juurde. Ära põlenud küünlad, roosiõied ja piprad võid küünalde otsa saamisel ära visata.

Sidrunmeliss on vajalik selleks, et see rituaal toimiks armastust tugevdavalt ja suhteprobleeme lahendavalt. Valge küünal on uue alguse tegemiseks ja maagia ära saatmiseks. Punasel pipral on jõudu suhtes suhtekriisist välja toomiseks ja kaitsmaks seda, mis on või tuleb. Roosiõied toovad suhtesse romantikat ja kristallid on spetsiaalse maagia säilitajad ning pildiga koos olles annavad need igapäevaselt seda maagiat edasi. Sellise rituaali tegemine toob head õnne suhtesse terveks aastaks, järgmisel aastal võib taas rituaali teha.

"Armastuse tugevdamise" rituaali saavad teha vaid need, kellel on vastastikune armastus täna või see on eksisteerinud ja lihtsalt rutiini või ajaga jahedamaks muutunud.