Kuu faaside jälgimine on väga oluline. Kuu on see, mis mõjutab meid kõige enam ja mille energia kandub kiirelt kogu Maa peal toimuvasse. Kuu on Maa kaaslane ja Kuu annab Maale suuna kätte, mispidi liikuda, kuhupoole areneda ja mis suunas muutusi luua. Inimesed on Kuu faasidele väga tundlikud ja igal Kuu faasil on oma vägi, mille see meile edasi annab. Tähtkujud võtavad Kuu faase erinevalt vastu. Maa peal on kaksteist erinevat tähtkuju kandvat inimgruppi ja Kuu toob igas kaheteistkümnes tähktujus esile teatud energiad. See, mis ma olen tähtkujude ja Kuu faaside kohta alljärgnevas artiklis välja toonud, kehtib olenemata sellest, mis tähtkuju Kuud samal ajal mõjutab. Näiteks ühel hetkel on Kuu Kalades, teisel hetkel Jääras - see, mis mõjutustega Kuu on parasjagu taevas, see loob loomulikult omakorda teatud energialaine, ja sellest räägin ma iganädalases nädalaennustuses. Siinses artiklis toon ma välja Kuu faaside mõjutused, mis kehtivad olenemata sellest, millised kosmilised energiad lisaks Kuu faasile taevas valitsevad.

See, kuidas erinevad Kuu faasid sinu tähtkuju mõjutavad, selle teadmise järgi saad sa vihjeid selle kohta, mida on sul sellel Kuu faasil soodne teha ja mida mitte. See olgu sinu jaoks tähtkuju juhtivaks kaardiks, mis aitab sul enda elu paremini elada. Jagan vihjeid selle kohta, mida on kasulik teha, mida mitte ja mida Kuu faas soodustab.

JÄÄR 21. MÄRTS - 20. APRILL

Täiskuu

Täiskuu ajal on Jäära jaoks väga soodne viia lõpuni lõpetamata ülesanded. Täiskuu annab Jäärale selleks head õnne ja jõudu. Lisaks sellele on Täiskuu Kuu faas, kus Jääral on soodne aeg teiste inimeste poolt tunnustust koguda, kuna Jäär lihtsalt paistab Täiskuu ajal rohkem silma, ja seda heas mõttes. Kui sa oled Jäär, siis kindlasti on Täiskuu see aeg, kus on soodne aeg uute inimestega tutvuda ja vallalistel Jääradel endale kaaslast leida. Täiskuu paneb Jäära särama ja avab temas magneti, mis lihtsalt tõmbab tema poole pilke. Täiskuu ajal on Jääral tavapärasemast rohkem füüsilist jõudu, Jäär muutub aktiivsemaks, ja tänu sellele on Jääral hea aeg endale korraga palju tegemist ette võtta. Niigi töökas Jäär on sellel ajal eriti produktiivne. Jäär peaks Täiskuu ajal vältima rasvaseid, madala toiteväärtusega, valgurohkeid ja süsivesikurohkeid toite. Täiskuu ajal on Jäära seedimine nõrgenenud ja sellepärast tulekski Jääral kindlasti sel ajal kergemaid toite süüa. Jäära jaoks on Täiskuu õige aeg, et teha erinevaid õnnetoovaid rituaale ja maagiaid.

Kuu viimane veerand

Kuu viimase veerandi ajal on Jäär terve Kuu vältel kõige rahulikum. Kuu viimane veerand suudab aktiivse Jäära maha rahustada ja see aeg on Jäärale kõige paremaks puhkamise ajaks. Kui Jäär võtaks igal kuul Kuu viimase veerandi ajal tempot maha, siis oleks Jäära stressitase terve kuu vältel samuti madal. Kui Jäär teeb ja toimetab Kuu viimase veerandi ajal palju, siis kindlasti tõstab ta ise enda stressitaset kordades kõrgemale.

Noorkuu 

Noorkuu muudab Jäära veidi rahutuks, suunates tema mõttemaailma soovi midagi uut kogeda, midagi uut luua ja saada. Jääral tekib Noore Kuu faasis alateadlik soov saada oma ellu juurde värskust. Noorkuu on väga kasulik aeg Jäärale, kui Jäär hakkaks sellel ajal enda elus midagi uut looma. Noorkuu soodustab Jäära edu, kui Jäär uuendab enda kodu, muudab toitumisharjumusi, toob enda igapäevasesse rutiini juurde midagi värskendavat või näiteks laseb endale uue soengu teha. Kui Jäär toob Noore Kuu ajal enda ellu uuendusi, siis kindlasti hakkab ta end peale uuenduse toomist peagi hästi tundma. Noore Kuu ajal ei tohiks Jäär kindlasti tülisid lahendada ja teiste inimestega probleeme arutada. Noore Kuu ajal on Jäär tavapärasest äkilisem, rahutum ja võib kergelt uusi probleeme juurde luua.

Kuu esimene veerand

Kuu esimene veerand mõjutab Jäära tervist kõige enam. Kuu esimene veerand annab Jäärale võimaluse end tervendada, enda enesetunnet parandada ja ka haigusest kiiremini vabaks saada. Sellel ajal tasuks Jääral kindlasti rohkem rõhku panna taimeteede joomisele, trenni teha, liikuda, olla rohkem värske õhu käes, vaimse keha jaoks spirituaalseid teadmisi koguda, mediteerida ja joogat praktiseerida. Kui Jäär tegeleb Kuu esimese veerandi ajal ebatervislike tegevustega, siis hakkab Jäära tervis kiiremini ka lagunema. Jääral on kasulik teha Kuu esimese veerandi ajal endale tervendavaid kristalli-eliksiire.

Amasoniit on kristall, mis aitab Jääral tasakaalus olla, aidates Jäära intuitsiooni tugevamaks muuta, ja kui intuitsioon muutub tugevamaks, siis oskab Jäär olla alateadlikult õigel Kuu faasil õigete tegevustega hõivatud.

SÕNN 21. APRILL - 20. MAI

Täiskuu

Täiskuu ajal on Sõnnil alati kasulik tegeleda äriasjadega, tööalaste toimetustega ja erinevate projektide elluviimisega. Täiskuu avab Sõnnis ärilise meele, mis aitab Sõnnil koguda häid ideid selle kohta, kuidas materiaalses maailmas paremini hakkama saada. Täiskuu ajal tabab Sõnni kõige suurem hulk hiilgavaid ideid. Loomulikult on Sõnn see, kellel on pidevalt tuhat plaani peas, kuid Täiskuu toob plaane, mis võiksid olla viljakad ühel või teisel viisil. Sõnn peaks kindlasti Täiskuu ajal enda mõtetele rohkem tähelepanu pöörama, ja eriti nendele, mis on seotud elu materiaalsema poolega. Sõnnil on väga kasulik viia Täiskuu ajal ellu erinevaid külluserituaale ja -maagiaid. Sõnnil lihtsalt lähevad need Täiskuu ajal ellu ja seda väga kiirelt. Kindlasti ei tohiks Sõnn Täiskuu ajal tegeleda vanade probleemide lahendamisega, sellel hetkel võib Sõnn endale veelgi suuremaid probleeme kaela tõmmata. Sõnn peab hoidma tuju positiivsena mitte negatiivsena.

Kuu viimane veerand

Sõnni jaoks on Kuu viimane veerand ideaalne aeg seada korda enda suhteelu, lahendada erinevaid probleeme, kustutada vanu draamasid, teha lõpp tülidele, vaigistada vimma ja leevendada stressi. Sõnn leebub Kuu viimase veerandi ajal ja teistele tähtkujudele on see heaks vihjeks - see on aeg, kus on võimalik Sõnniga läbirääkimisi teha. Kuu viimase veerandi ajal avaneb Sõnnil võimalus eemaldada enda elust see, mis teeb talle liiga, ja lõpetada ebaõnn. Sellel ajal on Sõnnil väga kasulik iseenda algatusel probleemidele lahendusi leida. Sõnn ei tohiks sellel ajal kindlasti tegeleda suurte rahade kulutamisega või oma väljaminekute planeerimisega.

Noorkuu

Noore Kuu ajal tärkab Sõnnis romantiline pool ja sellel ajal annab Sõnn endast tavapärasest rohkem armastust välja. Vallalisel Sõnnil on suurem tõenäosus leida endale kaaslane just Noore Kuu ajal. Samas soovib Sõnn selle ajal ka rohkem lähedust ja võib oma lähedaste suhtes kohati nõudlik olla. Kui Sõnn külvab ise Noore Kuu ajal armastust, siis toob karma Sõnnile armastust ka kiiremini tagasi. Sõnni jaoks on parimaks armastuserituaalide ja -maagiate tegemise ajaks just Noorkuu.

Kuu esimene veerand

Kuu esimese veerandi ajal on Sõnnil suurem võimalus enda pingeid maandada, end tervendada ja tööasju korda seada. Kuu esimene veerand on Sõnni jaoks kui ärkamise aeg, ja kui enne Kuu esimest veerandit on tekkinud tervisemured või tööalased probleemid, siis on see Kuu faas, millal on võimalik nendele probleemidele lõpp teha. Sellel ajal peaks Sõnn kindlasti rohkem keskenduma iseendale ja enda eluolu paremaks muutmisele. Igasugune positiivne ja optimistlik suhtumine aitab suurendada Sõnni tervenemist. Sõnni jaoks on hea võtta sellel ajal ette võtta midagi, mis aitaks tema elustiili parandada, ja kui Sõnn seda teeb, siis sellega jääb Sõnn ka rahule. Kindlasti ei tohiks Sõnn sellel ajal puhata, kuna igasugune laiskus ja liikumatus toob Sõnnile kaasa motivatsioonipuuduse. Kuu esimese veerandi ajal on Sõnnil kõige kasulikum võtta ette tööga seotud rituaale ja maagiaid.

Küaniit on kristall, mis aitab Sõnnil tasakaalus olla, aidates Sõnni intuitsiooni tugevamaks muuta, ja kui intuitsioon muutub tugevamaks, siis oskab Sõnn alateadlikult igal Kuu faasil õigete tegevustega hõivatud olla.

KAKSIKUD 21. MAI - 20. JUUNI

Täiskuu


Täiskuu on Kaksiku jaoks väga hea seltskonnaelu parandamise aeg. Kaksikul tekib Täiskuu saabudes soov suhelda, olla seltskonnas, ümbritseda end inimestega, ja ka teised märkavad Kaksikut sellel ajal palju rohkem. Kui Kaksik soovib enda sotsiaalsemat poolt täiustada, nautida seltskonnaelu ja suhteid parandada, siis Täiskuu ajal tuleks Kaksikul end teiste inimeste jaoks kindlasti nähtavale tuua. Igasugune liikumine, väljas käimine, kohtamine ja perekonnaga kokku saamine tervendab Kaksiku hinge. Väga kasulikuks ajaks on Täiskuu Kaksikule ka enda rahaasjade korda seadmisel. Igasuguste rahamaagiate ja külluserituaalidega tegemine Täiskuu ajal avab Kaksiku elus rahavoolu. Igal Täiskuul tuleks Kaksikul tegeleda millegi spirituaalsega, mis aitaks küllust käivitada. Täiskuu ajal peab Kaksik jälgima seda, et ta ei oleks liiga tormakas, kuna õnnetused on kerged tekkima.

Kuu viimane veerand

Kuu viimase veerandi ajal on Kaksik tavapärasest negatiivsem, ja sellega seoses ei tohiks Kaksik kindlasti liialt kaua peatuda mõtetel, mis võivad teda endast välja viia. Kaksik peab sellel ajal kindlasti vältima ühele negatiivsele teemale liialt kauaks peatuma jäämist. Igasugune keskendumine halbadele asjadele võid suurendada depressiooni ohtu, tekitada unehäireid ja agressiivsust. Kaksik võiks Kuu viimase veerandi ajal tegeleda pigem rahustavate toimetustega, enese tervendamisega, liikuma rohkem värske õhu käes ja toituma tasakaalukalt. Sellel hetkel on Kaksikutes tasakaalu puudus. Kaksik ei tohi sellel ajal ka lahata probleeme teiste inimestega, vastasel juhul võivad üles kerkida väga kaootilised tülid. Kuu viimase veerandi ajal tasub Kaksikul tegeleda stressivähendavate rituaalide ja maagiatega.

Noorkuu

Noorkuu annab Kaksikule võimaluse enda elus asju korda seada ja seda põhimõtteliselt igal erineval tasandil. Noorkuu on Kaksiku jaoks üks parimaid Kuu faase, see annab Kaksikule hea tuju, energiat, jõudu ja positiviisust. Seesama energia, mis langeb Kaksikule Kuu pealt, annab hea võimaluse ka enda tahtmist saada. Sellel ajal on soodne teha erinevaid maagiaid ja rituaale, kuna soovid lihtsalt kipuvad sellel ajal täituma. Kaksik võiks kindlasti tegeleda Noore Kuu ajal soovmõtlemisega.

Kuu esimene veerand

Kuu esimese veerandi ajal on Kaksikul kasulik armastust otsida, külvata ja romantikat luua. Kuu esimese veerandi ajal ärkab üles Kaksiku Südametšakra ja tänu sellele on võimalik suhteid parandada ning suhet luua. Sellel ajal on Kaksiku tervis väga nõrk ja kindlasti ei tohiks raskesti seeditavat toitu ülemäära süüa. Sellel ajal ei suuda Kaksik taluda erinevaid mürkaineid, mis on toidu ja ravimite sees. Kuu esimese veerandi ajal on Kaksikul kasulik teha erinevaid armastuserituaale ja maagiaid.

Sinine Kvarts on kristall, mis aitab Kaksikul tasakaalus olla, aidates Kaksiku intuitsiooni tugevamaks muuta, ja kui intuitsioon muutub tugevamaks, siis oskab Kaksik alateadlikult õigel Kuu faasil õigete tegevustega hõivatud olla.

VÄHK 21. JUUNI - 22. JUULI

Täiskuu

Täiskuu aeg on Vähi jaoks kõige soodsam aeg eneses selgusele jõudmiseks. Vähk on see, kelle planeediks on Kuu ja Täiskuu mõjub Vähile eriti võimsalt. Esiteks peab iga Vähk tundma Täiskuust tekkivat ärevust, rahutust või lausa närvilisust, kuid selle kõige juures on Täiskuu Vähi jaoks siiski hea aeg. Vähile tulevad Täiskuu ajal mõttevälgatused, Vähk saab inspiratsiooni ja tema intuitsioon muutub sellel hetkel tugevamaks. Vähk peab kindlasti pöörama rohkem tähelepanu sellele, mida ta Täiskuu ajal mõtleb ja tunneb. Täiskuu ajal on Vähil võimalus saada jõudu selleks, et midagi luua ja saavutada. Täiskuu suurendab Vähis enesekindlust. See on Vähi jaoks kõikide erinevate rituaalide ja maagiate tegemiseks väga soodne aeg, kuna sellel ajal neid teele saates täituvad need kõige suurema tõenäosusega.

Kuu viimane veerand

Kuu viimase veerandi ajal on Vähil kasulik tegeleda negatiivsete emotsioonide vabaks laskmisega, enda elustiili korrastamisega, vanade sidemete katkestamisega ja probleemide lahendamisega. Vähk on sellel ajal ka ise selline, kes rohkem otsib vanu probleeme üles või pöörab tähelepanu asjadele, mis ei ole korras. See on Vähi jaoks taastumise ja taastamise aeg. Kindlasti ei tohiks Vähk Kuu viimase veerandi ajal võtta vastu suuri otsuseid, suure tõenäosusega ei pruugi need olla intuitsiooni põhjal otsustatud. Kuu viimase veerandi ajal on Vähil kasulik teha Aurapuhastus iseendale, oma kodule ja kristallidele.

Noorkuu

Noore Kuu ajal avanevad Vähi Auraväljas energiad, mis suunavad Vähki enda ellu uuendusi tooma ja sellel hetkel muutub Vähk ise sotsiaalsemaks. Vähi jaoks on Noorkuu väga kasulik, kui ta tooks sellel hetkel  enda ellu midagi uut. Kui toob, siis võib ta sellest väga palju kasu lõigata. Noorkuu on Vähi jaoks ideaalne aeg romantiliste hetkede kinnipüüdmiseks, Noorkuu muudab Vähi armastavamaks ja perekonnale pühenduvamaks. Noore Kuu ajal on Vähil kasulik tegeleda armastuserituaalide ja maagiatega.

Kuu esimene veerand

Kuu esimene veerand annab Vähile võimaluse enda suhteid parandada, teistega paremini läbi saada ja perekonnaliikmetega ühist keelt leida. Vähk ise näeb Kuu esimese veerandi ajal enda vigu rohkem ning oskab end sellel hetkel paremini muuta. Kuu esimene veerand on Vähi jaoks soodne rahaasjade kordaajamiseks ning erinevad materiaalsed rituaalid ja maagiad on kergemini täideminevad. Vähk peab Kuu esimese veerandi ajal kindlasti vältima negatiivseid inimesi, kes võiksid teda stressi viia. Vähil võivad Kuu esimese veerandi ajal emotsioonid üle pea kokku lüüa ja valed inimesed võivad need emotsioonid tormiks muuta.

Labradoriit on kristall, mis aitab Vähil tasakaalus olla, aidates Vähi intuitsiooni tugevamaks muuta, ja kui intuitsioon muutub tugevamaks, siis oskab Vähk alateadlikult õigel Kuu faasil õigete tegevustega hõivatud olla.

LÕVI 23. JUULI - 22. AUGUST

Täiskuu

Täiskuu on iga Lõvi jaoks väga eriline aeg, kus Lõvis avanevad tema kõige suuremad energiavarud, mis ta on viimase Kuuga enda sisse loonud. Lõvi on tavapärasest aktiivsem, entusiastlikum, motiveeritum ja täis füüsilist energiat. Täiskuu ajal suudab Lõvi korda saata mitmeid kordi rohkem asju, kui mõnel teisel Kuu faasil. Täiskuu ajal võib Lõvi jaoks olla suurem töökoormus, samuti väga suur kohustuste hulk, kuid ikkagi saab Lõvi hakkama. Soovitan Täiskuu ajal palju ette võtta, see on Kuu faas, mis aitab Lõvil produktiivne olla. Lisaks sellele suureneb Lõvis vajadus läheduse järgi ja sellel hetkel soovib Lõvi enda ümber rohkem inimesi näha. Lõvi jaoks on Täiskuu universaalne rituaalide ja maagiate tegemise periood, kus võib tegeleda erinevate spirituaalsete protsessidega.

Kuu viimane veerand

Kuu viimasel veerandil võib Lõvi energiatase olla väga madal, ja sellel hetkel tuleb Lõvil end kindlasti kostitada tavapärasest rohkem tervisliku ning vitamiinirohke toiduga. Kui Lõvi ei anna Kuu viimasel veerandil enda kehale korralikult süüa ja puhkust, siis võib ta tunda energiapuudust tükk aega peale selle Kuu faasi lõppemist. Lõvi jaoks on see aeg tervenemise jaoks väga soodne ja igasugune enda eest hoolitsemine toob tema ellu väga kiireid paranemise märke. Lõvi jaoks on Kuu viimane veerand aeg, kus on kasulik tegeleda Aurapuhastus-, stressi leevendavate-, tervendavate ja taastavate rituaalide või maagiatega.

Noorkuu

Noore Kuu ajal on Lõvi impulsiivne, kergesti ära räägitav ja muutuste suhtes avatud. Lõvi jaoks on Noorkuu võimaluste aeg, kus ta on avatud teistele inimestele ja elule üleüldse. Noore Kuu ajal satub Lõvi teele palju võimalusi ja sellel ajal tuleks märgata seda, mida elu Lõvile pakub. Noorkuu on väga kasulik aeg Lõvi jaoks suhete loomiseks, suhete taastamiseks, uute projektide käivitamiseks, töötegemiseks ja rahaasjade korda ajamiseks. Igasugused armastuse- ja külluserituaalid või -maagiad on sellel ajal kergelt Lõvi elus täituma.

Kuu esimene veerand

Kuu esimese veerandi ajal tabab Lõvi segadusetunne, tema stressitase võib kõrgeneda ja üleüldine enesetunne ei pruugi kõige parem olla. Lõvi peab sellel ajal kindlasti vältima ülesöömist ja enda negatiivsete emotsioonide teiste peal välja valamist. Kuu esimene veerand toob Lõvis esile veidi sarkastilisust, kuid samas suurendab kordades Lõvi intuitsiooni. Lõvi ülemised Tšakrad avanevad Kuu esimese veerandi ajal, igasugune Inglitega kontakteerumine, iseendas selgusele jõudmine ja enda elutee mõistmine on Lõvi jaoks sellel ajal avatud. Soodne aeg tegeleda intuitsiooni arendavate või Inglitega seotud rituaalide ja maagiate teele saatmisega.

Larimar on kristall, mis aitab Lõvil tasakaalus olla, aidates Lõvi intuitsiooni tugevamaks muuta, ja kui intuitsioon muutub tugevamaks, siis oskab Lõvi alateadlikult õigel Kuu faasil õigete tegevustega hõivatud olla.

NEITSI 23. AUGUST - 22. SEPTEMBER

Täiskuu

Täiskuu ajal on Neitsi see, kelle organiseerimisvõimed löövad välja ja kõikide erinevate asjade ajamine on mitmeid kordi kergem. Neitsis vallandub Täiskuu ajal energia, mis muudab Neitsi veelgi analüüsivamaks ja sellele lisaks annab Täiskuu Neitsile jõu selleks, et kõik korda teha. Igasugune asjade korrastamine ja oma unistuste elluviimine on see, mida Täiskuu soodustab. Neitsil on kasulik Täiskuu ajal väga palju unistada, saata teele enda soovmõtteid ja tegeleda erinevat sorti rituaalide või maagiatega. Neitsi on Täiskuu ajal spirituaalselt võimekam kui mõnel teisel Kuu faasil.

Kuu viimane veerand

Neitsi peab Kuu viimase veerandi ajal kindlasti vältima teiste inimestega ja eriti enda lähedasega riidu minemist. Neitsi on väga haavatav just selle Kuu faasi ajal, ja igasugused tühisused võivad teda rivist välja lüüa. Neitsi jaoks on see Kuu faas iseendaga tegelemise aeg, kus tuleks rohkem pühenduda enda vajadustele, kui testele inimestele ja suhetele. Neitsi jaoks on soodne teha sellel Kuu faasil iseenda sees muudatusi. See on Kuu faas, kus Aurapuhastusrituaalid ja -maagiad toimivad Neitsil väga kiiresti.

Noorkuu

Noorkuu on Kuu faas, mis aktiveerib Neitsis külluseenergiate liikumise ja sellel Kuu faasil tuleks kindlasti tegeleda erinevate küllust ligi kutsuvate rituaalide ja maagiatega. Kui Neitsi soovib Noore Kuu käest saada külluse aktiveerumist, siis Neitsi ei tohiks kindlasti olla elu suhtes pessimistlik, vaid tema hinges peab olema lootus, sest igasugune positiivne mõtlemine aitab Noorel Kuul külluseenergial liikuma hakata.

Kuu esimene veerand

Kuu esimene veerand on Neitsi jaoks spirituaalsust suurendav, intuitsiooni võimendav, unenägusid esile toov ja üleüldiselt on see hea aeg spirituaalseks kasvamiseks. Kuu esimese veerandi ajal on Neitsil väga kasulik tegeleda iseendale ennustamisega, enda arendamisega, uute teadmiste õppimisega ja enda sisemaailma täiustamisega. Neitsi peaks kindlasti Kuu esimese veerandi ajal vältima rasvaseid toite.

Dumortjeriit on kristall, mis aitab Neitsil tasakaalus olla, aidates Neitsi intuitsiooni tugevamaks muuta, ja kui intuitsioon muutub tugevamaks, siis oskab Neitsi alateadlikult õigel Kuu faasil õigete tegevustega hõivatud olla.

KAALUD 23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER

Täiskuu

Täiskuu on aeg, kus Kaaludel avaneb võimalus enda suhted korda saada. See on aeg, kus Kaalud peaksid kõige enam tegelema suhete tervendamisega, ja see on soodne aeg leida vallalisel Kaalul endale kaaslane. Täiskuu annab Kaalule jõudu enda sotsiaalsemat poolt tervendada. Kindlasti ei tohiks mitte ükski Kaalud olla Täiskuu ajal üksinda, ja kui seda ollakse, siis üksindustunne hinges ka suureneb. Seega võiksid Kaalud leida endale alati Täiskuu ajaks tegevust, mis hõlmab ka teisi inimesi. Kaalude jaoks on Täiskuu ajal soodne aeg teha erinevaid suhte- ja armastuserituaale või maagiaid.

Kuu viimane veerand

Kuu viimase veerandi ajal võib Kaalud tunda end emotsionaalselt kehvasti, see ei ole Kaalude jaoks kõige parem emotsionaalne aeg. Kaalusid võib stress ja negatiivsus väga kergelt tabada. Sellel ajal oleks Kaaludel targem hoida end võimalikult aktiivsena, et mõttetöö ei saaks talle endale kurja teha. Kuu viimane veerand soodustab Kaalude tööasjade paranemist. Väga soodne aeg võtta ette uusi ülesandeid, projekte ja kohustusi.

Noorkuu

Noorkuu avab Kaalude spirituaalsema poole ja see on Kuu faas, mil Kaaludel on väga kasulik tegeleda enda intuitsiooni tugevdamisega, iseendale ennustamisega, iseendas selgusele jõudmisega, analüüsimisega, Inglitega suhtlemisega ja kodu tervendavate rituaalidega. Kaalude ülemised Tšakrad avanevad tänu Noore Kuu väele. See on ka aeg, kus on soodne teha erinevaid tulevikuplaane. Soovmõtlemine toob kaasa soovide täitumist. Kaaludel on Noore Kuu ajal kõige rohkem spirituaalset jõudu ja seega on kõik erinevad rituaalid või maagiaid kerged täituma ning tooma seda, mille jaoks need mõeldud on.

Kuu esimene veerand

Kuu esimene veerand on Kuu faas, kus Kaaludel on küllusekanal tavapärasest rohkem avatud, mis tähendab seda, et Kaaludel on sellel ajal rohkem õnne. Kaaludel on võimalus sellel ajal katsetada ja proovida midagi, milles ta soovib edukas olla, kuna edu saadab teda tavapärasest rohkem. Kindlasti ei tohiks sellel Kuu faasil tegeleda tülitsemisega, riidlemistega ja enda negatiivsete teemadega hõivamisega, mis lülitavad külluseenergia kergelt välja. Kaaludel on Kuu esimesel veerandil õige aeg mõelda rohkem enda tervise peale ja end tervendada, kuna see Kuu faas soosib Kaalude füüsilise ja vaimse keha tervenemist.

Kullisilm on kristall, mis aitab Kaaludel tasakaalus olla, aidates Kaalude intuitsiooni tugevamaks muuta, ja kui intuitsioon muutub tugevamaks, siis oskab Kaalud alateadlikult õigel Kuu faasil õigete tegevustega hõivatud olla.

SKORPION 23. OKTOOBER - 21. NOVEMBER

Täiskuu

Skorpioni energiavarud täienevad alati tänu Täiskuule. Skorpion saab Täiskuust jõudu ja see muudab Skorpioni õnnelikumaks. Skorpion on Täiskuu ajal tavapärasest palju rõõmsam, kuid samas võib ta kergelt ka ärrituda, kuid üldiselt on Skorpion sellel ajal rõõmsameelne. Skorpionil on võimalik Täiskuu ajal enda elu paremaks muuta, selleks avanevad võimalused ja uuendused on kerged tekkima. See on aeg, kus Skorpionil on kõige kasulikum võtta ette midagi täiesti uut. Skorpionil on soodne teha Täiskuu ajal erinevaid rituaale ja maagiaid, mis on seotud tema ellu millegi kutsumise või uuendustega.

Kuu viimane veerand

Kuu viimase veerandi ajal on Skorpionil aeg puhata, ennast koguda, end veidi inimestest eemal hoida, tegeleda enda isiklike asjadega ja enda tervendamisega. Skorpioni jaoks on Kuu viimane veerand üks soodsamaid aegu spirituaalseks kasvamiseks, intuitsiooni tugevdamiseks ja enda Inglitega suhtlemiseks. Skorpionis avanevad ülemised Tšakrad ja igasugune enda mõtete korrastamine on tema jaoks avatud. Skorpion võiks suurest seltskonnast eemale hoida, kuna see on aeg, kus suhetesse võivad tekkida pinged. Väga kasulik aeg Skorpionile teha erinevaid rituaale ja maagiaid, mis aitaksid Skorpionil spirituaalselt edasi arenda.

Noorkuu

Noorkuu on Skorpioni jaoks ideaalne aeg suhete tervendamiseks, suhete loomiseks ja armastuseks. Noorkuu avab Skorpioni Südametšakra ja sellega seoses on Skorpion ise armastusele vastuvõtlikum ning jagab seda rohkem ka teistega. Kasulik aeg erinevate armastusrituaalide ja maagiatega tegelemiseks. Kindlasti ei tohiks Skorpion tegeleda Noore Kuu ajal riskide võtmisega, kuna igasugused impulsiivsed ja läbimõtlemata otsused võivad endaga õnnetust kaasa tuua. Skorpion võiks Noore Kuu ajal rohkem kaaluda ja analüüsida, enne kui ta midagi kindlat ära teeb.

Kuu esimene veerand

Kuu esimene veerand annab Skorpionile võimaluse seada korda oma tööasju. Suureneb töö tegemise soov, Skorpion saab Kuu esimese veerandi käest motivatsiooni ja muutub ambitsioonikamaks. Väga soodne aeg tööalase edu loomiseks ja külluslike rituaalide ning maagiatega tegelemiseks. Tavaliselt on Skorpioni keha Kuu esimese veerandi aja tervenemas ja kui Skorpion on enne seda Kuu faasi haige olnud, siis hakkab ta sellel ajal tavaliselt tervenema.

Turmaliinsuletistega Kvarts on kristall, mis aitab Skorpionil tasakaalus olla, aidates Skorpioni intuitsiooni tugevamaks muuta, ja kui intuitsioon muutub tugevamaks, siis oskab Skorpion alateadlikult õigel Kuu faasil õigete tegevustega hõivatud olla.

AMBUR 22. NOVEMBER - 21. DETSEMBER

Täiskuu

Täiskuu ajal suureneb Amburi külgetõmbejõud, mis tähendab seda, et Amburit märgatakse teiste inimeste poolt. Amburi elus on erinevatel tasanditel õnn ja soovide teele saatmisel lähevad need ka suure tõenäosusega hiljem täide. Amburi külgetõmbe tõttu tuleb tal endal olla ettevaatlik, kuna külgetõmme võib tekitada ka probleeme, konflikte, õnnetustesse sattumist ja erinevat segadust. Ambur tõmbab Täiskuu ajal enda ligi kõike, mille peale ta mõtleb ja keskendub. Kui Ambur on õnnelik, positiivne ja keskendub heale, siis ta seda ka saab. Pahur ja negatiivne Ambur kutsub Täiskuu ajal endale kaela vaid õnnetust, seega, Amburid, olge head ja jälgige enda tujusid sel ajal, kui Täiskuu on taevas. Amburil on kasulik Täiskuu ajal saata teele kõiki erinevaid rituaale ja maagiaid.

Kuu viimane veerand

Kuu viimase veerandi ajal on Amburil võimalus end tervendada ja enda füüsilist enesetunnet paremaks muuta. See on soodne aeg enda probleemide lahendamiseks ja muredele lõpu tegemiseks. Muretsemine kutsub Amburile ligi probleeme, kuid murede lahendamine, lootusrikas meel ja positiivne suhtumine aitab neid lahendada. Amburi keha võtab Kuu viimase veerandi ajal väga kiiresti erinevaid alternatiivseid tervendusi vastu, seega toob igasugune elustiili parandamine sellel ajal endaga kaasa väga suurt kasu.

 Noorkuu

Ambur muutub Noore Kuu ajal seiklushimuliseks, Amburil on soov liikuda, toimetada, välja minna, suhelda, uusi kogemusi saada ja juurde õppida. Ambur januneb uute teadmiste järgi, kui Noorkuu on taevas. Amburi jaoks on Noorkuu väga sotsiaalne aeg ja siis on Amburil võimalik armastust leida või suhet parandada. Amburil on väga kasulik teha erinevaid armastuserituaale ja -maagiad just Noore Kuu ajal. Vältida tuleks kindlasti rasvaseid ja liialt rammusaid toite, kuna Amburi seedimine on Noore Kuu ajal aeglustunud.

Kuu esimene veerand

Amburi jaoks on Kuu esimene veerand veidi närvilisem, kui teistel Tähtkujudel see tavaliselt sellel Kuu faasil on. Amburil võivad esile kerkida sisemised rahutused ja neid saab leevendada vaid läbi aktiivse tegevuse. Mida aktiivsem on Ambur Kuu esimese veerandi ajal, seda vähem on tema meeltes närvilisust ja negatiivsust. Ambur peab end sellel ajal kindlasti tegevuses hoidma, et mõtted ei saaks tema vaenlaseks. Amburil võivad Kuu esimese veerandi ajal tekkida põgenemisplaanid tema rutiinsest elust, kuid see ei ole aeg, kus Ambur peaks enda suunda muutma. Uute suundade võtmine jääb Amburil ikkagi Noore Kuu faasi, kus liikumised toovad endaga kaasa head. Kuu esimese veerandi ajal on Amburil kasulik tegeleda enda Aura puhastamisega ja koduenergia tasakaalustamisega.

Sodaliit on kristall, mis aitab Amburil tasakaalus olla, aidates Amburi intuitsiooni tugevamaks muuta, ja kui intuitsioon muutub tugevamaks, siis oskab Ambur alateadlikult õigel Kuu faasil õigete tegevustega hõivatud olla.

KALJUKITS 22. DETSEMBER - 19. JAANUAR

Täiskuu

Täiskuu on see aeg, kus Kaljukitsel avaneb Päikesepõimiku Tšakra ehk tema kolmas Tšakra. Kui Päikesepõimik avaneb, siis see tähendab seda, et materiaalsed teemad, ettevõtmised ja soovid toovad edu. Kaljukitsel avaneb võimalus tervendada Täiskuu ajal enda elu materiaalsemaid teemasid, neile õnne ligi kutsuda, ja see on soodne aeg töö tegemiseks. Kõik, mis on seotud tööga, karjääriga tegelemisega, rahaasjadega, on Kaljukitse jaoks õnnetoov. Täiskuu ajal tuleks Kaljukitsel kindlasti tegeleda töö ja rahaasjadega, siis kasvab ka tema küllus. Täiskuu ajal on soodne ette võtta erinevat sorti küllust aktiveerivaid rituaale ja maagiaid. Täiskuu ajal peaks Kaljukits vältima laisklemist ja puhkamist, sest need tegevused ei lase küllusel Kaljukitse ellu tekkida.

Kuu viimane veerand

Kuu viimane veerand on aeg, kus Kaljukits peaks osutama rohkem rõhku enda tervisele. Terviseprobleemid on sellel ajal kerged tekkima ja samuti kehv emotsionaalne seisund. Kuu viimane veerand on Kuu faas, kus Kaljukits peaks enda tempo kindlasti korra maha võtma, endale naudinguid, lõõgastust ja tervendust pakkuma. Igasugune enesetervendamine ja taastamine on sellel hetkel lausa hädavajalik, vastasel juhul tekib Kaljukitse sisse ärevus koos närvilisusega. Soodne aeg on teha endale kehapuhastuskuuri, juua tervendavad kristalli-eliksiire ja tegeleda kristallidega. Kaljukits võtab kristallide tervendava väe kiirelt endasse, kui käsil on Kuu viimase veerandi faas.

Noorkuu

Noore Kuu ajal ei tohiks Kaljukits kindlasti raisata asjatult aega tegevuse või inimeste peale, mis (või kes) ei too talle head. Noore Kuu ajal energia raiskamine vales suunas võib endaga kaasa tuua ebaõnne ja probleeme. Noore Kuu ajal tuleks Kaljukitsel tegeleda enda elu korda seadmisega, millegi parandamisega, uute projektide käivitamisega, nende elluviimisega, enda kodu värskendamisega või misiganes teemaga, mis toob Kaljukitsele uut hingamist. Vallalisele Kaljukitsele on Noorkuu soodne aeg suhte leidmiseks või suhte parandamiseks, kire ning romantika suurendamiseks. Igasugused erinevad armastuserituaalid ja -maagiad lähevad sellel ajal kergesti täide.

Kuu esimene veerand

Kuu esimese veerandi ajal tuleb Kaljukitsel jälgida, mida ta välja räägib. Sellel ajal võib Kaljukits enda eraelu kohta teistele liialt palju avada ja kogemata asjade väljarääkimine on kerge tekkima. Kaljukitsel on sellel Kuu faasil soodne aeg tegeleda enda Aura tugevdamisega, kaitse peale panemisega ja enda iseloomu tugevamaks muutmisega. See on aeg, kus Kaljukits muutub tugevamaks ja teistel on raske temaga vaidlusesse astuda. Kaljukitsel on soodne aeg võtta ette erinevaid kaitset loovaid rituaale ja maagaid.

Girasol on kristall, mis aitab Kaljukitsel tasakaalus olla, aidates Kaljukitse intuitsiooni tugevamaks muuta, ja kui intuitsioon muutub tugevamaks, siis oskab Kaljukits alateadlikult õigel Kuu faasil õigete tegevustega hõivatud olla.

VEEVALAJA 20. JAANUAR - 18. VEEBRUAR

Täiskuu

Täiskuu on Veevalaja jaoks uusi võimalusi soodustavad ajaks, kus saavad juhtuda head asjad, kui Veevalaja hoiaks ise enda tuju üleval. Täiskuu soodustab Veevalaja ellu muudatuste tekkimist, ja kui Veevalaja soovib enda elus midagi muuta, siis kindlasti tuleks Täiskuud selleks ära kasutada. Täiskuu ajal elus suuri muudatusi ette võttes, enda iseloomus korrektuure tehes, otsuseid vastu võttes ja uutele ettevõtmistele end pühendades kogub Veevalaja Täiskuu kaudu nendesse teemadesse juurde vaid õnne. Igasuguseid uuendusi võiks Veevalaja Täiskuu ajal kindlasti ette võtta ja need kohe sellele kuupäevale planeerida. Täiskuu ajal on Veevalajal väga kasulik teha erinevaid rituaale ja maagiaid, mis aitaksid talle head õnne tuua ning seda täpselt sellel tasandil, kus Veevalaja endale õnne soovib saada. Täiskuu ei ole Veevalaja jaoks soodne aeg puhkamiseks, see on ideaalne aeg õnne ära kasutamiseks ja kindlasti ei tohiks seda maha magada.

Kuu viimane veerand

Kuu viimase veerandi ajal avaneb Veevalajal võimalus seada korda enda tööasju ja rahaasju. Igasuguse tööle pühendumisega, tööasjade korda seadmisega, enda majanduslikule poolele rõhku panemisega kogub Veevalaja endale külluslikku õnne. Igasugused külluse-, rahavoolu- ja jõukuse- rituaalid või maagiad lähevad Veevalajal eriti hästi teele just Kuu viimase veerandi ajal. Sellel ajal on Veevalajal kasulik põletada erinevaid külluseküünlaid ja -viirukeid. Kuu viimane veerand on ebasobiv suhete klaarimiseks ja probleemide lahendamiseks. Veevalaja võib kergelt ärrituda ja veelgi suurema probleemi endale esile kutsuda, seega jäägu suhteprobleemide lahendamine Kuu esimese veerandi loomisesse.

Noorkuu

Noore Kuu ajal on Veevalaja see, kellel avanevad võimalused enda elu korda seadmiseks, vanade probleemide lahendamiseks, muredest vabaks saamiseks ja stressi maandamiseks. Veevalajal on kasulik tegeleda enese tervendamisega, alternatiivsete teraapiatega, värske õhu käes liikumisega, trennitegemisega ja kõige sellega, mis mõjub hästi füüsilisele ja vaimsele kehale. Veevalaja terveneb nii füüsiliselt kui ka vaimselt Noore Kuu ajal palju kiiremini kui teiste Kuu faaside paiku. Veevalajal on kasulik ette võtta enda elu muutvaid ja parandavaid tegevusi, kuna need õnnestuvad ja nendest on ka kasu.

Kuu esimene veerand

Kuu esimene veerand on Kuu faas, kus Veevalajal avaneb võimalus enda suhted korda saada, olgu siis nendeks suheteks perekonnasidemed või romantiline suhe. Veevalajal on õige suhteprobleeme lahendada - vallalistel Veevalajatel avaneb võimalus armastuse leidmiseks ja suhtes olijatel suhtesse kirge toomiseks. Sellel Kuu faasil tuleks Veevalajal kindlasti rohkem aega pühendada enda lähedastele ja kiiremini lähevad teele igasugused armastusega seotud rituaalid ja maagiad. Veevalaja on Kuu esimese veerandi loomise ajal parandaja ja esile võivad kerkida head ideed enda elu paremaks muutmiseks.

Angeliit on kristall, mis aitab Veevalajal tasakaalus olla, aidates Veevalaja intuitsiooni tugevamaks muuta, ja kui intuitsioon muutub tugevamaks, siis Veevalaja oskab alateadlikult õigel Kuu faasil õigete tegevustega hõivatud olla.

KALAD 19. VEEBRUAR - 20. MÄRTS

Täiskuu

Täiskuu muudab Kalad intuitiivsemaks, visioonid on kergemini tekkima, unenägude maailm muutub prohvetlikumaks ja tundlikus kasvab. Tundlikus suureneb ümbritseva suhtes ja see võib omakorda muuta Kalade esindaja närvilisemaks. Täiskuu ajal peab Kalade esindaja kindlasti vältima kofeiini ja liialt aktiivseid tegeusi. Mida rohkem tegeleb Kala rahustavate tegevustega, enda tasakaalustamisega, tervendamisega, spirituaalsete rituaalide ja maagiatega, seda paremini Kalad end tunneb. Täiskuu ajal on Kaladel võimalik eneses selgusele jõuda läbi enda mõtete kuulamise, Täiskuu kingib Kaladele teadmisi ja neid tuleks tähele panna. See, mis tuleb Kalade teele Täiskuul, sellel on olemas oma sügavam tähendus.

Kuu viimane veerand

Kalade jaoks on Kuu viimane veerand probleemide lahendamise ajaks. Kuu viimane veerand annab Kaladele jõudu, energiat, vastupidavust ja oskust seada korda kõik, mis on lagunenud või mis vajab Kalade hoolt. Kuu viimase veerandi ajal on kasulik teha erinevaid Aurapuhastusrituaale ja maagiaid. Kalad ei tohiks kindlasti Kuu viimase veerandi ajal puhata ja tempo peaks olema võimalikult kiire. Kalade jaoks on see siiski aeg, kus saab asju parandada kiiremini, kui mõnel teisel Kuu faasil.

Noorkuu

Noorkuu toob Kalad enda kestast välja, muudab Kalasid sotsiaalsemaks, armastusele vastuvõtlikumaks ja avab Kalade hinge teistele inimestele. Noore Kuu ajal on Kaladel kasulik teha erinevaid armastuserituaale ja -maagiaid. Kalad ise muutub Noore Kuu ajal lahkemaks, tolerantsemaks, heatahtlikumaks ja tal tekib vajadus teisi inimesi aidata. Kalade on lihtsam Noore Kuu ajal enda suhteid parandada ja stressist vabaks saada. Noorkuu ei soodusta Kalade ainevahetust, mis tähendab seda, et Noore Kuu ajal tuleks kehale anda kergemat toitu.

Kuu esimene veerand

Kuu esimese veerandi ajal aktiveerub Kalade küllusekanal, mis tähendab seda, et igasugune materiaalne teema on Kalade jaoks avatud. Tööasjad sujuvad sellel ajal paremini, erinevad materiaalsed teemad lahenevad kiiremini ja üleüldse saadab materiaalne õnn Kalasid sellel Kuu faasil paremini. Õige aeg ette võtta erinevaid küllust ligikutsuvaid rituaale ja maagiaid. Kalad peaksid sellel ajal panema kindlasti rohkem rõhku töötegemisele ja maisete asjade ajamistele. Kuu esimese veerandi ajal peab Kalade esindaja vältima tegevuseta olekut, see võib endaga kaasa tuua stressi, ülemõtlemist, närvilisust, kurbust, halbade kogemuste meelde tuletamist ja enesesse tõmbumist. Mida rohkem hoiab Kalad end füüsiliselt aktiivsena, seda paremini ta end Kuu esimese veerandi ajal tunneb.

Krüsokolla on kristall, mis aitab Kaladel tasakaalus olla, aidates Kalade intuitsiooni tugevamaks muuta, ja kui intuitsioon muutub tugevamaks, siis oskab Kalad alateadlikult õigel Kuu faasil õigete tegevustega hõivatud olla.

Selles artiklis tõin ma välja selle, kuidas neli kõige peamist Kuu faasi sinu tähtkuju üleüldiselt mõjutavad. Lisaks sellele on sul kasulik lugeda minu iganädalasi kosmilisi ennustusi, et mõista seda, milleks veel on soodne ja ebasoone aeg. Kui nädala kosmiline vägi soodustab teemat, mis on ka sinu tähtkuju järgi sellel samal Kuu faasil soodne, siis on see eriti hea periood just sinu jaoks. Juhul, kui kosmilises ennustuses on välja toodud hoopis ebasoodne periood sellelesamale teemale, mis on sinul soodne, siis tõmbub ka õnn selle teemaga veidi tagasi. Kui nädala kosmiline ennustus toob soodsaid tingimusi selles valdkonnas, kus sul on tavaliselt sellesama Kuu faasi ajal ebasoodsad tingimused, siis nädala kosmiline vägi leevendab neid ebasoodsaid energiaid.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära"

Tähtkujud on Kuust mõjutatud ja kõik Tähtkujud võtavad Kuu väge erinevalt vastu!