Menu
Your Cart

HERBS AND THEIR MAGICAL PROPERTIES RSS Feed

11 Apr FLAMINGOLILL - SUHETE PARANDAJA JA ARMASTUSE TAIM
admin 0 3268
Flamingolill on üks populaarsemaid Feng Shui taimi, millel on väga armastav, romantiline ja suhet edendav energia. Flamingolille on lihtne kasvatada, kuna see taim on vähenõudlik, nii nagu enamus Feng Shui taimedest. Flamingolilledele on omased valged, punased, lillad ja roosakat õied, mis sümbolise..
07 Mar 10 PÕHJUST MIKS KASVATADA NÕIDUSLIKU PETERSELLI
admin 0 848
  10 PÕHJUST MIKS KASVATADA PETERSELLI Taimede sees on ainulaadne vägi, nii nagu on ka igas kristallis. Petersell on äärmiselt kasulik rituaalitaim ja vitamiini andja ning saja haiguse vastu võitleja samalajal. Panen siia kirja mitmeid põhjuseid miks just ise kasvatada peterselli enda tarbeks. I..
02 Mar 6 PÕHJUST MIKS KASVATADA BASIILIKUT KODUS
admin 0 699
Basiilik on üks enimlevinud maitserohelisi, mis on seoatud väga paljude erinevate maagiate, alates rahamaagiast kuni armastuse maagiateni. Peamine põhjus miks Basiilikut väga palju kasutatakse on see, et seda on lihtne kasvatada ja see ei vaja väga suuri kasvutingimusi. Basiilikut on teadaoleval..
22 Feb SELLER - NÕIAVÄEGA TERVEKS JA VAIMSELT TUGEVAKS
admin 0 961
Nõiduses käivad küünlad, kristallid ja taimed käsikäes. Igal taimel on oma vägi, mida see inimesele annab nii ära süües kui ka koju tuues või rituaalides kasutades. Seller on läbi aegade minu menüüst läbi käinud juba selle tervislike omaduste ja otseloomulikult ka väga võimsa jõu pärast, mida see ..
18 Dec PUNANE PIPAR PUHASTAB NEEDUSLIKKU JÕUDU
admin 0 600
Mida aeg edasi, seda rohkem arutatakse minuga teemasid, mis puudutavad needusi ja on soovitud nõuandeid selleks, et seda eemaldada. Siia ma päris ei hakka kirjutama rituaale, mis on konkreetsete needuste maha võtmiseks, kuna iga rituaal, mis on kord inimese peale tehtud, nõuab erilist hoolt, et seda..
07 Dec LILLAD KUUKINGAD, KUI SENSITIIVI ABILISED
admin 0 529
Kirjutasin mõnda aega tagasi Valgetest Kuukingadest ja nende armastusega seotud väest, mida saate lugeda SIIT. Seekord räägin teile müstilistest lilladest Kuukingadest, kes väga Valgetele alla ei jää ja omavad hoopis teistlaadi energiat endas, milleks on spirituaalsus. Lillad Kuukingad on spirituaal..
28 Nov UNETUS JA NÕIAKAPP
admin 0 521
Unetus, kehv uni, magamata ööd ja magamise ajal liigne mõtete töö on vist tüüpiline probleem pea igal teisel inimesel. Täisväärtuslik uni on kogu sinu hingele vajalik, tervislik ja hea uni aitab ka sinu spirituaalsusel kasvada. Hea uni on vajalik kõigile, aga lausa hädavajalik meestele, kuna nemad o..
18 Nov SIDRUN, MIS PUHASTAB JA KAITSEB
admin 0 851
  Sidrun on võimas maagiataim ja see on puhas rõõm, et Eesti inimestele on sidrun lihtsasti kättesaadav. Algselt on sidrun pärit Aasiast ja see on ühe imeilusa taime vili. Sidrunipuid saab tuua ka koduseinte vahele, tavaliselt tehakse seda dekoratiivsel eesmärgil, tegelikult toob sidrunipuu majja..
12 Nov GRANADILL, SELLE ARMASTUS ja TENE GRANADILLI ELIKSIIR
admin 0 441
Granadill ehk inglise keeles "Passion Fruit" on üks armastuse taimi, mida saab enda suhte õnne jaoks tööle panna. Nõiduses kasutatakse kristalle, väetaimede suitsu, erinevaid sümboleid, taimi, küünlaid aga kas sa ka teadsid seda, et nõiduses süüakse teatud taimi või vilju, et anda enda Aurasse maagi..
05 Nov VALGE KUUKING, KUI ARMASTUSE JUMALANNA
admin 0 865
Valge Kuuking on lilleriigi üks jumalannadest, mis kannab endaga kaasas armastuse ja puhtuse energiat, aga see võib olla ka salakaval jääkuninganna. Kuuking on üks populaarsematest Orhidee liikidest, millel võib olla palju võimsaid mõjutusi meie kodus üle, aga kas sa teadsid, et see toitub armastuse..
21 Oct SULGVÕHK JA SELLE KÜLLUSLIK MITMEKÜLGSUS
admin 0 3997
Sulgvõhk on üks minu lemmikuid Feng Shui taimi, mida on mul mitmeid kodus ja ka meie Butiigis on neid sama palju. Sulgvõhk kaitseb seda keskkonda, kus tema "kodu"on. Mida lähemal sa seda kodu või kontori ruumi uksele hoiad, seda rohkem see kaitseb seda keskkonda. Mida kaugemale see on välisuksest as..
12 Oct AALOE - MITMEKÜLGNE RAVITSEJA JA KODU KAITSJA
admin 0 1370
Aaloe on taim, mida on kasutatud juba vähemalt üle 5000 aasta erinevate tervise probleemide tervendamisel ja rituaalide valmistamisel. Aaloe on üks kindlaid taimi, mis võiks igas majapidamises olla, kuna seda saab kasutada nii mitmeid erinevaid viise ja peale selle kasvab Aaloe meie kodustes tin..
Showing 73 to 84 of 87 (8 Pages)
We use cookies on this site to improve your experience.