Menu
Your Cart

FENG SHUI RSS Feed

01 Nov 3 WAYS TO CHANGE THE ENERGY OF YOUR HOME MORE POSITIVE
admin 0 6838
Do you feel bad in your own home? Or have you been constantly tired and powerless between your home walls? Your good mood will disappear when you step in the door? Do you have constant quarrels or negative thoughts at home? If you answered at least one question in the affirmative, it is obvious that..
06 Apr TÖÖEDU KÜLLUSEKANAL JA KRISTALLALTAR
19 Feb KUMMIPUU - FENG SHUI JA KODUENERGIA TERVENDAJA TAIM
24 Jul FENG SHUI - 10 VIISI ENDA UNE KVALITEEDI PARANDAMISEKS
admin 0 7784
Feng Shui on kodu energiate täiustamise kunst ja selle järgi saab seada ka enda und paremaks. Feng Shui järgi peavad olema igas toas ja ilmakaares elemendid paigas vastavalt sellele, mis energiakanaliga on seal toas just tegu. Terve meie elamise energiad peavad olema pidevalt tasakaalus, puhastatud ..
02 Jun MIKS ON VAJA KODUS ENERGIAT PUHASTADA JA TASAKAALUSTADA
admin 0 4666
  Sinu kodu või üleüldiselt kõik majad, korterid ja hooned, nendel kõigil on oma "eriline" energeetika. Kodu ise ei suuda enda energeetikat puhastada, kuna kodul on seinad, aknad ja uksed, mille kaudu positiivsus ise sisse ei pääse, kui sa seda sinna mõne teise elemendiga ei kutsu. Jäta meel..
08 Jan VÄLISUKS JA FENG SHUI
admin 0 1250
Feng Shui järgi on kodu välisuks ja selle lähiümbrus seotud kodu kaitsmisega. Kui selles piirkonnas on energiad negatiivsed, siis kodu on kaitseta ja laseb sisse ebaõnne, mis omakorda võib ära rikkuda ka teiste energiate tasakaalu. Välisuste kohta öeldakse Feng Shuis, et need on Chi energia avad..
21 Sep AHVILEIVAPUU EHK FENG SHUI RAHA TAIM KOOS KRISTALLIDEGA
admin 0 2660
Eesti rahvakeeli Ahvileivapuu on Feng Shui järgi külluse taim, millel on oskus ligi tõmmata küllust, materiaalset edu, materiaalseid võimalusi, oskus külluslikku energiat kodus liikuma viia ja taim, mis aitab läbi kodu Kagu piirkonna küllusel majja tulla. Ahvileivapuu ehk Crassula Ovata. See on ka..
20 Sep ISIKLIK EDU JA PESURUUMID KODU PÕHJA PIIRKONNAS
admin 0 460
Meie kodul on kaheksa energia nurka ja kui need kõik õieti liikuma viia, siis võid sa enda ellu tuua kõike külluslikult, olgu siis selleks armastus või tervis. Kodus aga valitseb viis elementi, milleks on tuli, puit, metall, maa ja vesi. Feng Shui järgi on kodu karjääri, isikliku edu, töö ja ettevõt..
05 Jul MALAHHIIT ja ELEVANT, kui Feng Shui külluse elemendid
admin 0 317
Idamaades valmistatakse väga palju kujundeid kristallidest ja üheks populaarseks Malahhiidi sisekujundus elemendi kasutamiseks on see, et sellest graveeritakse elevandi kujusid. Igast kristallist valmistatakse teatud sorti kujundeid, arvestades nende kristallide energeetilist toimet. Nagu ma olen k..
Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)
We use cookies on this site to improve your experience.