Menu
Your Cart

CRYSTAL INTERPRETATION RSS Feed

Crystals are one of the great parts of my world, and crystals are a way to help my soul preserve its spirituality and develop a fateful line of mine. If crystals fascinate you, then this is a spiritual way to help and unlock your soul. In the crystals, there is the power that is provided by the Earth's Goddess Gaia to help the earthly souls. Each crystal has its own unique power and message. I love to predict and crystals are one of the best physical ways to receive prophetic messages. Predicting with crystals is not very complicated if you learn to recognize each crystal and read its mysterious message.

To get started with crystal prediction, read through my article "How to open prophetic crystals".
 
 
05 May UNAKIIDI PROHVETLIKUS
admin 0 396
Unakiit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. ..
02 May KARNEOOLI PROHVETLIKUS
admin 0 535
  Karneool on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekt..
18 Apr KRÜSOKOLLA PROHVETLIKUS
admin 0 403
Krüsokolla on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. ..
04 Apr KULLISILMA PROHVETLIKUS
admin 0 486
  Kullisilm on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplek..
16 Mar TSITRIINI, OONÜKSI JA KALKOPÜRIIDI PROHVETLIKUS
admin 0 392
TSITRIINI PROHVETLIKUS Tsitriin on üks põhikristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada tei..
04 Mar RODOKROSIIDI PROHVETLIKUS
admin 0 555
Rodokrosiit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti...
29 Feb GRANAADI PROHVETLIKUS
admin 0 684
Granaat on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Ükskõik millisele küsimusele sa vastust otsid, kui kasutad kristallide ennustuse komplekti, siis Granaadi välja ilmumine annab sulle mõista : "Granaat vihjab saladuste ilmsiks tulemist või uue inimese ellu s..
16 Feb AHHAADI PROHVETLIKUS
admin 0 607
Ahhaat on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Ükskõik millisele küsimusele sa vastust otsid, kui kasutad kristallide ennustuse komplekti, siis Ahhaadi välja ilmumine annab sulle mõista : "Mõtle kõik võimalused ja kõik küljed kümme korda ennem läbi". Ahha..
31 Jan MUSTA TURMALIINI PROHVETLIKUS
admin 0 466
Must Turmaliin on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Kui soovid Mustalt Turmaliinilt päevasõnumit, siis see on järgmine "Vana jama tõstetakse esile, aga see võib saada lahenduse". - Ebameeldivale situatsioonile leitakse lahendus ja kõik peab sinu en..
22 Jan ROHELISE AVENTURIINI PROHVETLIKUS
admin 0 450
Roheline Aventuriin on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: - Kui küsitakse küsimus, mis on seotud töö, raha või teiste materiaalsete aspektidega seotud, siis vastus on kindel JAH. - Soodne aeg teha erialalisi muudatusi, vahetada töökohta, luua äri või et..
10 Jan SODALIIDI PROHVETLIKUS
admin 0 415
Sodaliit on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Sodaliit sümboliseerib eneseväljendust, suhtlemist, arengut, intuitsiooni usaldamist ja lahkust. VASTUS: - Sodaliit annab sulle vastuseks selle, et ükskõik mis küsimuse sa esitad kristallidele, tuleb Sodaliit välj..
06 Jan AMETÜSTI PROHVETLIKUS
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)
We use cookies on this site to improve your experience.