Menu
Your Cart

DIFFERENT SOUL TYPES RSS Feed

Star children are new types of souls on Earth to make the world a better place to live. The Star children have previously lived on Earth and most of them have also experienced extraterrestrial lives. They are here to change the mental structure of the world and to make life more spiritual. There are three types of Star children: Indigo, Crystal and Rainbow children. Apart from the Star children, there are other powerful types of souls, such as the rare Blue-Ray Souls, who also have good intentions, but also, for example, there are harmful souls – Demons.


 
06 Aug HOW TO MAKE A DIFFERENCE BETWEEN A SOULMATE, COMPANION SOULMATE AND LIFE PARTNER SPIRIT
0 8645
The soul connections have been agreed upon before we were born. We made these agreements when we were in the world of souls, or after death. We make these agreements based on past life experiences and events. As we move from life to life, different connections come together when we create them ourse..
13 Nov KINDRED SPIRIT
admin 0 1223
  Relationships are very important for people. Relationships are something that will help us to learn in life, to evolve and create something. People by nature are social beings, in this body we have been given the opportunity to socialise in a very high level, and this already refers to the fact..
16 Oct MISSION SOULMATES
admin 0 1009
There are different kinds of soulmates and some of them I have already written about. Soulmate connection means that these different people are destined by faith to be part of each other's life with particular reason and purpose. Not all soulmate connections are romantic. Today I will tell you about..
15 Aug 2018 AASTA LAPSED - NENDE ÜLESANNE
admin 0 1127
  Olen eelnevalt kirjutanud mõned artiklid erinevate aastate kohta ja nende laste eriliste iseloomude kohta. Nüüd on kord jõudnud 2018 aasta laste kätte. Jutustan sulle sellest, miks nad enda perekonda sünnivad, miks nad maailma jaoks sünnivad ja mida neil õppida ning õpetada on. Igal aastakäigul..
10 Jul INDIGO HINGED - KALDUVUS MELANHOOLIALE
admin 0 1955
  Indigo lapsed ehk Indigo hinged on äärmiselt tundlikud, haavatavad ja vägagi kergelt ärrituva hingega. Täna räägin ma sulle sellest, mis on Indigo laste kõige suuremaks probleemiks ja miks just melanhoolia ning depressioon käib nendega tihtipeale kaasa. See on nende jaoks väga suureks katsumuse..
15 Apr 2016 AASTA LAPSED - LOOVAD POSITIIVSE ENERGIAVÄLJA
admin 0 1136
See aasta, millal me sünnime, aasta annab meile ühe ühise eesmärgi, mida me siin maailmas tegema peame. Loomulikult on need inimesed oma iseloomudelt erinevad, kuid meid, kes me sünnime ühel ja samal aastal, ühendab ühine eesmärk, mida me siia maailma tegema tulime. Kui sa veel ei teadnud, siis meie..
29 Mar SAATUSE KAASLANE - ÕIGELE TEELE SUUNAJA
admin 0 5899
SAATUSE KAASLANE - ÕIGELE TEELE SUUNAJA Minu tööga käib kaasas pidevalt suhete lahti arutamine, suhete selgitamine ning armastuse teemadel inimestega kõnelemine. Väga tihti pean ma seletama seda, miks sa enda kaaslasega koos oled, mis on teie ülesanne ja mis hingetasandil te seotud omavahel olete..
09 Mar 2008 AASTA LAPSED - ELUÜLESANNE JA NENDE SPIRITUAALNE VÄGI
admin 0 845
  Igal aastal on oma tähendus, et miks just sellel konkreetsel aastal on keegi sündinud. See aasta, millal sa sündinud oled, see aasta annab sinu hingele kaasa eluülesande ja teatud omadused, millega sa pead siin maailmas elama. Ülesanne, mis on sul vaja siin elus üleüldiselt täita lisaks kõigele..
01 Feb 2017 AASTA LAPSED JA NENDE SÜNNIGA KAASNEV ELUÜLESANNE
admin 0 1602
Igal aastal sünnivad lapsed erilise ülesandega, mis on neile saatuse poolt kaasa antud. Iga aasta ja ka astroloogiline aasta annab inimese hingele oma iseloomu ning teatud temperamendi kaasa. 2017. aastal sündinud lastel on oma konkreetne ülesanne, mida nad siia maailma täitma tulevad. Ma räägin üld..
04 Aug KRISTALLI LAPSED - ISELOOM, ELUTEE JA EESMÄRK
admin 0 1540
  Kirjutasin kunagi Indigo laste ja nende eesmärkide kohta, nüüd on käes Kristalli laste kord.Kristalli lapsed on need, kes on juba mõnda aega tagasi sündinud ja sünnivad tänasel päevalgi. Kristalli lapsed on täiesti uus hingetüüp, kes siin maailmas eksisteerib. Nendel on ülimalt suur ülesanne ja..
08 Mar INDIGO LAPSED - ISELOOM, ELUTEE JA EESMÄRK
admin 0 2525
    Indigo lapsed on üks kolmest tähelapse hingetüüpidest, kes tänapäeva valitsevad ja vägagi suure tõenäosusega oled ka sina Indigo lapse hingega. Tähelaste ajastu on ja igal hingetüübil on omad erilised iseloomulikud omadused, suunad ning ka eesmärgid siin maailmas eksisteerimiseks. See teema ..
Showing 1 to 11 of 11 (1 Pages)
We use cookies on this site to improve your experience.