Menu
Your Cart

RUNE INTERPRETATION RSS Feed

Runes are ancient symbols that have come from Norse mythology. Each Rune symbol is strong and carries with it various energies. Runes have been used to create protection for itself, to receive messages and predict the future. Predicting with Runes is really easy, but it requires practice. To do this, always keep the Runes in the lightproof bag or in the wooden box. There are different ways of how to predict with Runes. To start with, I suggest asking one question and answering that question with one Rune.


Here, I will write down all the meanings of the Runes and, finally, many different ways on how to predict with Runes. Of course, how to keep them at home and how to clean them energetically.
 
 
 
07 Mar ANSUZ - RUUNI TÄHENDUS
admin 0 629
ANSUZ "ÕPETAJA, JUHTLÕNG, UUED TEADMISED" Ansuz on neljas Futharki Ruunidest, mis on seotud  Odiniga. Ansuz sümboliseerib jutu vooli või informatsiooni edastamist. See on Ruun, mis on seotud millegi loomise ja millegi ette väitamisega. Ansuz sümboliseerib suhtlemist, kontakteerumist, loomingu..
27 Oct THURISAZ - RUUNI TÄHENDUS
admin 0 587
  THURISAZ "VÕIM, KAOOTILISUS, VASTUPIDAVUS" Thurisaz on kolmas Futharki Ruunidest, mille nimi tuleneb Thorist ehk mütoloogiast pärit kõue jumalast, mida see Ruun ka siis sümboliseerib. Ruunid on iidsed sümbolid, millele anti looma või mõne teise loodusliku elemendi sümbol. Thurisazi Ruun sümbol..
10 Sep URUZ - RUUNI TÄHENDUS
admin 0 610
     URUZ "ELUJÕUD, LOOMINE, EDASI LIIKUMINE" Uruz on teine Futharki Ruunidest, mille nimi tuleneb Aurochsist ehk mütoloogiast pärit metsikust härjast, mida see Ruun ka siis sümboliseerib. Ruunid on iidsed          sümbolid, millele anti looma või mõne teise loodusliku elemendi sümbol. Metsikut ..
07 Sep FEHU - RUUNI TÄHENDUS
admin 0 826
  FEHU "KÜLLUS, KARI, VÕIM" Fehu on esimene Futharki Ruunidest, mis tähendab "Karja". Norse mütoloogia järgi sümboliseerib kari küllust ja kõige algust. Sellepärast see Ruun on Futharkis ka esimene. Muistses Euroopas mõõdeti inimese rikkust tema karja suuruse järgi. Kuna Ruunid on väga iidsed süm..
14 Jul RUUNIDE SÜMBOOLIKA JA NENDE TÄHENDUSED
admin 0 3299
Positiivne Ruun on õiget pidi ja negatiivne tagurpidi. Need Ruunid, millel ei ole kirjas positiivset ega negatiivset varianti, vaid lihtsalt kirjeldus, nendel on vaid üks tähendus. Ruunide komplektis on alati ka üks tühi Ruun, mis viitab sellele, et sa võiksid ümbersõnastada oma küsimuse või hoopis ..
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)
We use cookies on this site to improve your experience.