Menu
Your Cart

Tene's articles RSS Feed

18 Nov SIDRUN, MIS PUHASTAB JA KAITSEB
admin 0 851
  Sidrun on võimas maagiataim ja see on puhas rõõm, et Eesti inimestele on sidrun lihtsasti kättesaadav. Algselt on sidrun pärit Aasiast ja see on ühe imeilusa taime vili. Sidrunipuid saab tuua ka koduseinte vahele, tavaliselt tehakse seda dekoratiivsel eesmärgil, tegelikult toob sidrunipuu majja..
14 Nov KES ON ENERGIA VAMPIIR JA KUIDAS END KAITSTA TEMA EEST
admin 0 5135
Täna kirjutan sellest, kes on energia vampiirid ja kuidas neid inimesi meie ümber ära tunda. Kui oled aga minu artiklitega kursis, siis kindlasti tead, et ma väga palju mainin neid erinevate kaitse kristallide juures ära, et loomulikult enda Aurat hoida nende negatiivse mõju eest. Artiklid tulevad i..
12 Nov GRANADILL, SELLE ARMASTUS ja TENE GRANADILLI ELIKSIIR
admin 0 441
Granadill ehk inglise keeles "Passion Fruit" on üks armastuse taimi, mida saab enda suhte õnne jaoks tööle panna. Nõiduses kasutatakse kristalle, väetaimede suitsu, erinevaid sümboleid, taimi, küünlaid aga kas sa ka teadsid seda, et nõiduses süüakse teatud taimi või vilju, et anda enda Aurasse maagi..
08 Nov KODU KAITSEMINE KURJADE INIMESTE EEST
admin 0 989
Mida aeg edasi, seda rohkem on minu juurde tuldud küsimustega "Kuidas enda kodu kaitsta?". Kodu soovitakse erinevatel põhjustel kaitsta, kas siis kellegi kurjade sõnade eest, naabri halva pilgu eest, enda kodu vandaalide ja varaste eest niiöelda "nähtamatuks" teha, kaitsta nii needuste ja ärasõnumis..
05 Nov VALGE KUUKING, KUI ARMASTUSE JUMALANNA
admin 0 865
Valge Kuuking on lilleriigi üks jumalannadest, mis kannab endaga kaasas armastuse ja puhtuse energiat, aga see võib olla ka salakaval jääkuninganna. Kuuking on üks populaarsematest Orhidee liikidest, millel võib olla palju võimsaid mõjutusi meie kodus üle, aga kas sa teadsid, et see toitub armastuse..
26 Oct TÄISKUUL KRISTALLIDE PUHASTAMINE KÜÜNALDE JA VIIRUKITEGA
admin 0 939
Täiskuu annab jõudu selleks, et ebavajalikust energiast lahti lasta ja puhastada sügavuti kõike, kui sa teed vajalikud rituaalid ära. Kristallide puhastamine on vajalik, et nendesse kogunenud negatiivsusest vabaks saada ja anda neile jõudu juurde veelgi võimsamaks tegevuseks. Kristallid koguvad end..
23 Oct TÄISKUU ARMASTUSE TUGEVDAMISE RITUAAL
admin 0 1577
"Armastuse tugevdamise" rituaali võib teha igal täiskuul, hoolimata sellest, millist energiat või jõudu täiskuu kannab. Ehk see on nii-öelda klassikaline armastuse rituaal, mille tegemine toimib vaid täiskuu mõju all. Rituaal on mõeldud järgnevaks: - Suhte tugevdamiseks, selle edendamiseks ja ühis..
21 Oct SULGVÕHK JA SELLE KÜLLUSLIK MITMEKÜLGSUS
admin 0 3997
Sulgvõhk on üks minu lemmikuid Feng Shui taimi, mida on mul mitmeid kodus ja ka meie Butiigis on neid sama palju. Sulgvõhk kaitseb seda keskkonda, kus tema "kodu"on. Mida lähemal sa seda kodu või kontori ruumi uksele hoiad, seda rohkem see kaitseb seda keskkonda. Mida kaugemale see on välisuksest as..
20 Oct ŠUNGIIT JA SELLEST VALMISTATUD MITMEKÜLGNE VEE-ELIKSIIR
admin 0 581
Šungiit on üks enim tervendavaid kristalle terves maailmas ja selle koostisest on avastatud fullereeni molekule, mis teadaolevalt on ühed võimsad antioksüdandid. Seega võib öelda, et mitte ainult ei ole Šungiit hea sinu eeterkehale, vaid ka füüsilisele kehale. Fullereenid puhastavad meie joogivett ..
16 Oct MADU JA TEMA SALAPÄRASUS
admin 0 879
Maod on äärmiselt targad, head teiste inimeste või loomade tundjad, maod tunnevad väga hästi ohtu, kirglikud ja liiderlike omadustega. Maod armastavad elada üldiselt teistega koos, aga neil on väga palju oma aega vaja, et end spirituaalselt koguda. Madudel toimub pidev analüüsimine ja uute asjade vä..
12 Oct AALOE - MITMEKÜLGNE RAVITSEJA JA KODU KAITSJA
admin 0 1369
Aaloe on taim, mida on kasutatud juba vähemalt üle 5000 aasta erinevate tervise probleemide tervendamisel ja rituaalide valmistamisel. Aaloe on üks kindlaid taimi, mis võiks igas majapidamises olla, kuna seda saab kasutada nii mitmeid erinevaid viise ja peale selle kasvab Aaloe meie kodustes tin..
08 Oct NUMBER 2 NÄGEMINE JA SELLE MÜSTILINE SÕNUM SINULE
admin 0 8589
  Oled sa mõelnud, miks sa mõnel eluperioodil näed igal pool ainult number 2 või isegi mitmeid neid - see on müstiline sõnum sinu Inglilt. Kõige suurema tähendusega on loomulikult number 1 nägemine, millest ma ka oma eelmises Inglite artiklis kirjutasin ja nüüd panen kirja kõik selle kohta, ..
Showing 997 to 1008 of 1025 (86 Pages)
We use cookies on this site to improve your experience.