Menu
Your Cart

Tene's articles - - vähk RSS Feed

03 Apr TÄHTKUJUD - KUIDAS ERINEVAD KUUFAASID SINU TÄHTKUJU MÕJUTAVAD
admin 0 23497
Kuu faaside jälgimine on väga oluline. Kuu on see, mis mõjutab meid kõige enam ja mille energia kandub kiirelt kogu Maa peal toimuvasse. Kuu on Maa kaaslane ja Kuu annab Maale suuna kätte, mispidi liikuda, kuhupoole areneda ja mis suunas muutusi luua. Inimesed on Kuu faasidele väga tundlikud ja igal..
27 Sep VAARIKAS - TERVISE ALLIKAS JA ARMASTUSE MARI
admin 0 2685
Kui sa oled minu kirjutatud artikleid juba ka eelnevalt lugenud, siis sa tead seda, kui väga ma taimi armastan ja kuidas taimed käivad minu elus kristallidega käsikäes. Nõidus oleks poolik, kui ma ühte neist ei kasutaks. Taimed on hinge ja füüsilise keha tervendajad. Täpselt samamoodi on ka vaarikas..
27 Jun VEE ELEMENT - KOLM TUNDLIKKU SODIAAKI
admin 0 5592
Kõiki kahteteist sodiaaki juhivad üks neljast elemendist, mis annab inimese hingele väga suurt mõjutust. Vee-element on üks neljast elemendist, mis annab oma väge kolmele erinevale sodiaagile. Vee-element mõjutab Kalasid, Vähke ja Skorpioneid. Need kolm sodiaaki kannavad endaga sünnist saati kaasas ..
21 Jan PÄIKESEPÕIMIK - KOLMAS TŠAKRA JA KÜLLUSE KANAL
admin 0 4552
Inimese emotsionaalses ehk eeterkehas on olemas energiakanalid, mille kaudu me informatsiooni vastu võtame ja endast seda ka välja saadame. Inimestel on seitse peamist Tšakrat. Need seitse Tšakrat on tervendust ja sinu tähelepanu vajavad. Kui sa soovid terve ja hingelt tugev olla, siis peamiseks täh..
17 May OREGANO EHK HARILIK PUNE - TERVISE ALLIKAS
admin 0 1984
  Oregano on enda nime saanud Kreeklaste käest ja selle nime tähendus on "Mägede rõõm", seda juba seetõttu, et Oregano metsikult kasvabki mägede külgede peal. Oregano on kõige enam kasutusel olnud vahemere riikides. Oreganot kasvatati surnuaedades haudadel, kasutati enamasti kurjuse majast välja ..
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)
We use cookies on this site to improve your experience.