Menu
Your Cart

Tene's articles - gemini RSS Feed

28 May GEMINI - THEIR GOOD SIDES IN A FRIENDSHIP
0 4679
Gemini is the third zodiac sign in the sun sign system and is very colorful. He's driven by the air element, which gives it speed, intelligence, variability, unpredictability, impulsivity, and agility. If there is someone next to you who is Gemini, you are truly lucky. When you become friends with h..
03 Jun GEMINI MAN - CHARMING AND LIVELY
admin 0 6289
The representatives of all the zodiac signs are unique and different. In addition, sometimes even men and women who are born under the same sun sign are different. All GEMINIS are quick-witted, smart and emotional, but Gemini men still have something to offer all women. If you are single or your co..
12 Jun GEMINI - MAY 21 - JUNE 20
admin 0 10255
GEMINI is a sign with the mind of many signs. He is sly, but not in a negative way, but the slyness in him gives him the ability to be at the right time at the right place, tell the right things at the right time or notice a good opportunity at the right time. Gemini is quick-witted, reacts fast, an..
23 May GEMINI - A MANUAL OF LOVE FOR HIS PARTNER
admin 0 4453
Is your partner a Gemini? If so, then this article is meant for you. I’ll help you to find a way how to get along with your Gemini partner, direct your attention to his important character traits and needs the stars have given him. The Zodiac sign in our birth card affects our character traits in a ..
15 May SODIAAGI ÜLEMINEK - SÕNN JA KAKSIKUD
admin 0 2098
Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see..
11 May KAKSIKUD - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK
admin 0 6722
Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks on sulle antud sinu tähtkuju? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul elus saavutada seda, miks sa siia ellu oled sündinud. Kuid kõigil kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi..
23 Feb GEMINI - ALL ABOUT HIS LOVE
admin 0 6567
Gemini is the third zodiac in the line of zodiac signs with the ability to be very versatile like the twin name suggests. It is completely normal for one Gemini to have two personalities, and they are versatile also in love. I will tell you about how to be in a relationship with a Gemini, what you s..
18 Dec KAKSIKUD - MIDA SA PEAKSID TEMA KOHTA TEADMA
admin 0 1892
Iga erinev sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid teadma Kaksikutest ja kui sa neid kohti temas oskad tähele panna, siis sa oskad ka teda paremini mõista. K..
25 Oct SODIAAGI ÜLEMINEK - KAKSIKUD JA VÄHK
admin 0 4519
Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see..
19 May SUHTESOBIVUS - KAKSIKUD JA VÄHK
admin 0 5097
Sodiaagid on kõik oma moodi tegelased, kellel on igal ühel oma unikaalsed iseloomu jooned, ambitsioonikus, energia, suhtumine ellu ja kellel on kõigil omad erilised põhimõtted. Kõik kaksteist sodiaaki on erinevad ja sodiaakide omavaheline kokkusobivus on samuti kõigil unikaalne. Täna räägin ma sulle..
21 Apr SUHTESOBIVUS - SÕNN JA KAKSIKUD
admin 0 3471
Tähtkujud määravad väga palju ära selle, milline iseloom meil on, milline temperamentsus ja emotsionaalsus on meie hingeelus. Igal tähemärgil on oma eriline iseloom, mille me kaasa saame sellega, kui me selle tähemärgi all sünnime. Tähtede, planeetide, kuu ja päikese seis määrab selle ära, millise v..
Showing 1 to 11 of 11 (1 Pages)
We use cookies on this site to improve your experience.