Menu
Your Cart

La Tene erikollektsioon käekett "SPIRITUAALNE ARENG"

La Tene erikollektsioon käekett "SPIRITUAALNE ARENG" LA TENE SIGNATURE BRAND
New EXCLUSIVE
La Tene erikollektsioon käekett "SPIRITUAALNE ARENG"
21.90€
Ex Tax: 18.25€
  • Stock: In Stock
  • Model: SPIRITUAALNE ARENG

Available Options

La Tene erikollektsiooni käekett "SPIRITUAALNE ARENG" koosneb BarüüdistValgest HauliidistHematiidist ja ülekullatud hõbe 925 pärlist. Väeehe, mis aitab kaasa spirituaalsele arengule, toob rahu ja tasakaalu.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks. 

BARÜÜT on astraalrännaku kristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu poolele ning näidata sulle seda, mida hing on võimeline kogema. Barüüt hakkab tavaliselt siis sulle meeldima, kui sinu Kroontšakra hakkab vaikselt tööle asuma ning sulle unenägudes vastuseid jagama. Siis hakkab Barüüt meeldima ja see on märk sinu alateadvuse poolt, et sul on vaja neid nägemusi seletama asuda.

Barüüdi tavaliseks värvuseks on heleoranž-tumeoranž kuni pruunikas oranž. Barüüdile on iseloomulik ka laigud, jooneline tekstuur ning erinevad värvide varjundid ühes ning samas kristallis. Barüüdi peamiseks kaevanduspiirkonnaks on Rumeenia, Suur Britannia ja Venemaa.

BARÜÜDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Barüüt on kristall, mis suurendab visioonide nägemist ka inimestel, kellel ei ole selgeltnägemise annet. Visioone võib näha igaüks, kes arendab end spirituaalsel viisil ja kes teeb seda ahnuseta. Ahnus pidurdab visioonid ehk spirituaalne areng peaks alati toimuma samm-sammult ning vaikselt. Inimesed, kes soovivad areneda ülima kiirusega, nendel lukustab läbi ahnuse visiooni taju.

- Kanna Barüüti selleks, et end energiatele tundlikumaks muuta ja see on ülimalt kasulik kristall neile, kes soovivad enda unenägusid mäletada. Üleüldse on see peale Larimari üks tugevamaid kristalle, mida võiksid kasutada siis, kui soovid enda unenägusid lahti seletada, mõista ning detailselt hommikul ka mäletada. On eriliselt kasulik unenägude seletamisele. Minu kirjutatud unenägude seletajad leiad SIIT.

Barüüt aitab sul unenägusi enda jaoks seletada nii, et sa ise suudaksid seoseid leida reaalse elu ja unenäo vahel. Lisaks soovitan kasutada samal ajal enda unenäo kristallide keskel Larimari ja unenäopüüdja küljes Barüüdi päikeseratast

- Barüüt on kristall, mis aitab sul enda kallimaga paremini läbi saada. Barüüt ühendab sind ja teda ning aitab pidevatest tülitsemistest ning riidudest lahti saada. Kanna Barüüti senikaua, kuni teie suhe muutub paremaks. Kui te mõlemad soovite üksteisega paremini läbi saada, siis on hea, kui te mõlemad kannate Barüüti samal ajal.

- Barüüt aitab läbi une soovid teele saata. Seda kantakse öösel käe ümber ja magama jäädes hoitakse seda käes ning soovitakse soovi kuni uinumiseni. Jäädakse magama konkreetse soovi peale mõeldes. Läbi une saadab Barüüt sinu soovi universumisse!

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Vaimsed haigused, skisofreenia, pimeduse hirm, üksilduse hirm, erinevad foobiad, alkoholi sõltuvus, sõltuvused, luupainajate nägemine, asjade ette kujutamine, põhjendamatud hirmud.

KROONTŠAKRA 

Barüüti on väga kasulik talismanina kaelas kanda, seda sellepärast, et see avab ülemisi Tšakraid. Kui Kroontšakra ei ole korras, siis unenägude nägemine on joo-joo efektiga. Ehk kord näed und, kord mitte ja sa ei oska ka enda unenägusi lahti seletada. Barüüt aitab sind selle probleemi juures.

SODIAAK

Tähemärgilt toob kõige enam unistuste täitumist Barüüt VEEVALAJATELE, aidates neil enda unistuste poole püüelda ning keskenduda sellele, mida nad enda ellu soovivad. Barüüt avab tee unistuste täitumiseni ja loob unistavale Veevalajale võimalusi elus õnne nautida. 

Barüüdi kristalli soovitan ma laadida Ingli Aura geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Technical
Size Pearl 6 mm.
We use cookies on this site to improve your experience.