Menu
Your Cart

ECOSH LIFE ECOBIOTIC Junior Probiootikumid

ECOSH LIFE ECOBIOTIC Junior Probiootikumid HEALTH PRODUCTS
ECOSH LIFE ECOBIOTIC Junior Probiootikumid
19.00€
Ex Tax: 15.83€
  • Stock: In Stock
  • Model: ECOSH LIFE ECOBIOTIC Junior Probiootikumid

ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaimed. Tooted on puhtad ja kvaliteetsed, kokkusegatud ja valmistatud Eestis. Kõik La Tene valikus olevad Ecosh Life tooted on vegan.

EcoBiotic Junior Formula sisaldab inimspetsiifilisi piimhappebakterid, mis toetavad tõhusalt noorukite soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises.

ECOSH LIFE ECOBIOTIC Junior Formula probiootilised kapslid on mõeldud kasutamiseks noorukitele. Päevane annus, 2 kapslit, sisaldab 20 miljardit kasulikku bakterit, mis aitab tõsta vajalike bakterite kontsentratsiooni organismis ja toetada immuunsüsteemi igapäevaselt. EcoBiotic Junior Formula sisaldab üksnes inimspetsiifilisi piimhappebakterid, mis toetavad tõhusalt soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises. Iseäranis sobib toode kasutamiseks pärast antibiootikumi kuuri, et taastada kasulike bakterite kontsentratsioon mikroflooras.

KOOSTISOSAD: piimhappebakterid: (Bifidobacterium adolescentis, Bifidobacterium lactis, Lactobacillius acidophilus, Lactobacillius rhamnosus), riisijahu (mahuaine), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad 

MANUSTAMINE: 2 kapslit päevas. Toodet manustada veega, tühjale kõhule, 30 minutit enne või peale sööki soovitavalt õhtul enne magama minekut.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB2 kapslit
Bifidobacterium adolescentis
5x10E9 CFU
Bifidobacterium lactis
5x10E9 CFU
Lactobacillus acidophilus
5x10E9 CFU
Lactobacillus rhamnosus
5x10E9 CFU
CFU – kolooniaid moodustav ühik

Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 45g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Info
Info STORAGE: Store in a dry place, not above 22 °C, and protected from direct sunlight. NET QUANTITY: 90 herbal capsules, net weight 45 g. BEST BEFORE DATE: See package. Keep out of reach of children.
We use cookies on this site to improve your experience.