Menu
Your Cart

LAAVA käekett (pärl 8 mm)

LAAVA käekett (pärl 8 mm) JEWELRY
LAAVA käekett (pärl 8 mm) JEWELRY
New
LAAVA käekett (pärl 8 mm) JEWELRY
LAAVA käekett (pärl 8 mm) JEWELRY
LAAVA käekett (pärl 8 mm)
15.20€
Ex Tax: 12.67€
  • Stock: In Stock
  • Model: LAAVA käekett (pärl 8 mm)

LAAVA on üks vanimaid kristalle, mida inimkond on enda heaks kasutanud, ennekõike enda kaitsmiseks ja elujõu kogumiseks. Laavat on kasutatud ja kasutatakse siiamaani väga paljudes erinevates kultuurides ning see kannab endaga kaasas väga pikka ajalugu. Laava kristall on tekkinud vulkaanipurske tagajärjel, kus Laava on õhu käes aeglaselt jahtunud, sellest on tekkinud õhuline kristallivorm nimega Laava. Laavat tuuakse peamiselt ookeanidest.

LAAVA käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Laavat on väga kasulik ehtena kanda, kuna sellel on oskus aidata sind ajal, mil su elus on vaja läbida kõige raskemaid katsumusi. Laava aitab probleemidele lahendusi leida, katsumusi ületada ja end tugevamaks inimeseks muuta. Laava aitab elu paremini mõista ja eriti selle nurga alt, mis puudutab raskusi.

- Laava on suurepärane "pingete maandaja", sellel on oskus maandada energiaid, mis on selle kandja Auras parasjagu tasakaalust väljas. Kui sa oled või hakkad muutuma närviliseks, siis see aitab närvilisust tagasi tõmmata. Kui tunned liigset ärevust, siis see aitab ärevust maandada. Laava sobib väga hästi neile, kes tunnevad, et nad on kergelt ärrituvad. 

- Sobib sellisel eluperioodil kandmiseks, kus kõik on uus. Laava aitab uut algust kergelt vastu võtta, kohaneda olukorraga kiiresti ja lõpetada "mineviku taganutmise". Laava aitab elada hetkes ja hirmuta võtta vastu kõik, mis elul pakkuda on.

- Mina soovitaksin Laava kristalli meestel kanda, seda sellepärast, et anda mehele juurde elujõudu, eluenergiat, füüsilist jõudu ja kaitsta meest stressi/depressiooni eest. Laava töötab niiviisi väga hästi just meestega, kuna Laava kannab endaga kaasas meesenergiat. 

- Naistel aitab Laava vabaneda suguvõsa karmast, mis on seotud armastusega või armastuse needusega. Laavat tuleb senikaua kanda, kuni see esimest korda katki läheb. Katkine Laava viiakse metsa ja seejärel võetakse kandmiseks uus Laava ning hoitakse endaga kaasas kuus kuud, seejärel viiakse ka see metsa. Laava aitab neelata karmat, mida teised pereliikmed on kunagi endaga kaasa toonud. Sobib neile, kellel armastuses ei vea ja kellel oleks armastus justkui "ära keelatud".

- Laava aitab lahti saada kasuahnusest, ahnusest materiaalsuse suhtes ehk negatiivsest ning agressiivsest rahaahnusest. Kui sa kasutad Laavat või see on sinu kodus, siis see aitab sul sellisest pahest vabaneda. Rahaahnus viib energiate blokeerumisele, mis omakorda võtab sinu elust ära võimaluse omada külluseõnne. 

- Kanna Laava kristalli, kui sa tunned, et sa valad oma halba tuju liialt palju oma kõige kallimate peal välja. Laava võtab sinu halva tuju ja filtreerib selle Aurast välja nii, et keegi teine ei peaks selle tõttu kannatama. Laava aitab sul olla parem inimene, pereliige ja kaaslane. 

- Laava kaitseb sinu unistusi ja eesmärke. See aitab ära hoida takistusi, mis võivad pidurdada või peatada sinu soovunelmate täitumist. Kanna Laavat endaga kui kaitsekristalli või talismani, mis aitab sind sinu teekonnal. Laava hoiab ära ebaõnne, mis võib eluteele sattuda.

Laava kristall on väga huvitav juba sellepärast, et seda võib kanda ka riiete peal, kuna see neelab energiaid ja saadab neid edasi ilma igasuguse takistuseta. Kui tavaliselt soovitan ma kanda kristalli nahaga kontaktis, siis Laava suhtes ei ole see nii oluline.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Stress, depressioon, elujõu puudus, eluenergia puudus.

- Soovitan Laavat kanda endaga kaasas neil, kes põevad väga raskekujulisi haiguseid, nagu näiteks vähki. Seda selleks, et anda Aurale märguanne paranemiseks. Laava kannab endaga kaasas tule-elementi, mis on vajalik rasketest haigustest välja tulemiseks. Laava süstib usku ja lootust elusse ning annab jõudu haigustega võitlemiseks.

JUURTŠAKRA

Laava kristall on kasulik Juurtšakra tervendamiseks, sellel on oskus tugevdada Juurtšakra kaitsekilpi. See tähendab seda, et Laava ei lase Juurtšakral tasakaalust välja minna.
  
SODIAAK

Tähemärgilt toob Laava kõigile jõudu, energiat ja vastupidavust.

Laava on tasakaalu-, õnne- ja iseendas selgusele jõudmise kristall kõigile, kes on sündinud Jäära ja Sõnni üleminekul. Laava on kristall, mis toob Jäär-Sõnnile jõudu, vastupidavust, aitab ambitsioone ellu viia, blokeerib liigse negatiivsuse ja enesesse tõmbumise. Laava aitab Jäär-Sõnnil end paremini mõista, enda tee üles leida ja tasakaalustada teda nendel hetkedel, kus elus on tasakaal puudu. Laava võiks kindlasti olla Jäär-Sõnni elus ühel või teisel kujul.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

ASTROLOOGIA

Laava on SEA-AASTAL sündinute jaoks väga oluline kristall, see on nende peamiseks kaitsekristalliks. Laava aitab sea-aastal sündinuid hoida eemal ebaõnnest, kahjulikest suhetest, kahjulikest otsustest, tervisemuredest, stressist ja paljudest teistest väga ebameeldivatest teemadest. Laava võiks kindlapeale olla sea-aastal sündinul olemas, eriti ajal, mil on raskused eluteele end ilmutanud.

Laavast ehteid soovitan ma laadida Püriit geoodi peal ja puhastada Sandlipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Technical
Size
Tags: LAAVA , käekett , (pärl , mm) , JEWELRY
We use cookies on this site to improve your experience.