Menu
Your Cart

KOLLANE KALTSIIT käekett nugget

KOLLANE KALTSIIT käekett nugget JEWELRY
New
KOLLANE KALTSIIT käekett nugget
12.90€
Ex Tax: 10.75€
  • Stock: In Stock
  • Model: KOLLANE KALTSIIT käekett nugget

KOLLANE KALTSIIT on õnne ja positiivsuse kristall. See on keskendumise kristall, mis aitab tööedukust tõsta ja ligi tõmmata rahaenergiat. Kollane Kvarts on lootust andev kristall, mis aitab elust alati rõõmu tunda. Motiveerib ja suurendab elutahet, tõstab lapse enesekindlust.

Kollane Kaltsiit on üks paljudest Kaltsiidi liikidest, mis on küllaltki sarnane Oranžile Kaltsiidile. Kollane Kaltsiit on oma värvuselt helekollane, millest kumab väga palju ka valget värvust. Kollasel Kaltsiidil võid leida mustrist ka valgeid triipe. Enamus Kollaseid Kaltsiite tuleb Brasiiliast ja Peruust.

KOLLASE KALTSIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Kollane Kaltsiit on väga rahustava ja lootust andva toimega kristall, mis aitab sul tunda alati elust rõõmu. Kollane Kaltsiit on motiveeriva toimega ja kui sa kannad seda endaga kaasas, siis see suurendab sinu elutahet. 


- Kollane Kaltsiit sobib kõige enam nendele inimestele, kes on suhteliselt pessimistliku ja negatiivse suhtumisega. Kollane Kaltsiit aitab sellistest emotsioonidest lahti saada ja asendada need positiivsuse ning optimismiga. Seda kristalli kasutatakse viharavi jaoks, sellega mediteeritakse ja kantakse endaga kaasas, et taandada vihaemotsioone. Kollane Kaltsiit oskab rahustada, vabastada agressiivset käitumist ja tervendada melanhoolset meelt.

- Kollane Kaltsiit aitab sul keskenduda tööle ja takistada sind keskendumisprobleemide eest. Kollane Kaltsiit aitab eriti neid, kellel on probleeme keskendumisega. Kanna Kollast Kaltsiiti, et suurendada oma tööedukust.

- Kollane Kaltsiit oskab inimest juhtida eluga edasi minema, see on igale ühele kasulik, kes tunneb, et ta lihtsalt seisab elus paigal ja ei julge eluga edasi minna.

- Kollane Kaltsiit on ideaalne kristall just lastele, selles kristallis on nii palju häid omadusi, mis just lapse hinge toetavad. Kollane Kaltsiit on intellektuaalsuse kristall, mis tähendab seda, et see aitab edendada nende õpioskusi. Kollane Kaltsiit on abiks keskendumisele ja õppimisele. Kollane Kaltsiit aitab motiveerida ja leida õppimises häid külgi. Eriti hästi sobib Kollane Kaltsiit nendele lastele, kes arvavad, et enda arendamine ja õppimine on niiöelda mõttetu teema.

- Kollane Kaltsiit aitab lapse enesekindlust tõsta, aidates lahti saada ka madalast enesehinnangust.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kollane Kaltsiit aitab tõsta sinu füüsilist ja vaimset energiat. See on kristall, mis aitab sulle elujõudu anda. Tervendab seedeprobleeme, soolestikku ja magu. Kasulik kristall ülaselja vigastuste ja valude tervendamiseks.

- See kristall aitab kehal kiiremini kaltsiumi omastada ja seda kasutatakse luude tugevdamiseks.

- Kollasest Kaltsiidist valmistatakse kaks nädalat järjest vee-eliksiiri, et teha neerudele puhastuskuuri.

- Kristall on kasulik lastele tervendamiseks, kui lapsel on hormonaalsed probleemid. Sobib ka neile tüdrukutele, kes on puberteedi eas ja kes võitlevad väga suurte tujukõikumistega.

- Kollane Kaltsiit tervendab Päikesepõimiku Tšakrat, selleks, et seda tervendada võiks Kollast Kaltsiiti talismanina kaelas kanda. Talisman võiks rippuda võimalikult lähedal Päikesepõimikule. Päikesepõimik asub sinu naba kohal. Teine võimalus on lasta enda keha peale kristallivõrgustik moodustada.

SODIAAK

Kollane Kaltsiit on KaksikuteVähkideLõvide ja Neitsite rõõmukristall. Kõik, kes on sündinud suvisel perioodil saavad Kollasest Kaltsiidist enda Auravälja õnneenergiat juurde. Kollane Kaltsiit muudab nende tähtkujude esindajad rõõmsameelsemaks ja optimistlikumaks.

PÄIKESEPÕIMIKUTŠAKRA

Kollane Kaltsiit on Päikesepõimiku kristall, aidates lahti saada kõhuvaludest, toiduallergiatest ja toetades üleüldiselt seedetegevust. Kollane Kaltsiit kaitseb Päikesepõimikut stressi eest. Stress mõjub seedesüsteemile laastavalt, luues põletikku ja sealt edasi keerulist emotsionaalset seisundit. Kollase Kaltsiidiga on võimalik muutuda positiivsemaks ja takistada stressi mõju Päikesepõimikule. 

Kollast Kaltsiiti soovitan laadida Tsitriin geoodil ja puhastada  Jasmiiniviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Technical
Size
We use cookies on this site to improve your experience.