Menu
Your Cart

PUNANE AVENTURII

PUNANE AVENTURIIN sõrmus (lai) JEWELRY
PUNANE AVENTURIIN sõrmus (lai) JEWELRY
New
PUNANE AVENTURIIN sõrmus (lai) JEWELRY
PUNANE AVENTURIIN sõrmus (lai) JEWELRY
PUNANE AVENTURII
12.90€
Ex Tax: 10.75€
  • Stock: In Stock
  • Model: PUNANE AVENTURIIN sõrmus lai

Available Options

PUNANE AVENTURIIN on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pärineb peamiselt IndiastTiibetistNepaalist ja Brasiiliast. Aventuriini kristallid üleüldse kannavad endas edasi ka Kvartsi ja on sellest ka loodud. Aventuriini sees olev Kvarts annab Aventuriinidele oskust energiat kiirelt edasi kanda ja ka samalajal endasse võtta, mis teeb neist kristallidest väga head tervendajad. 

Punasel Aventuriinil on oskus loomingulist poolt toetada ja avada inimest enda visioone füüsilisel kujul realiseerima. Seetõttu on väga hea seda kristalli kunstitubadesse viia, töölaual hoida või lapse toas hoida. Punane Aventuriin on nende inimeste töö kristall, kellel on vaja pidevalt enda visioone teistele selgeks teha. See aitab neid visioone maksimaalselt hästi väljendada.

PUNASE AVENTURIINI kandmine erinevates sõrmedes

Pöial

Vasak - Eemaldab enesekindluse probleemi, mis on seotud töö tegemisega.
Parem - Suurendab tahet tegutseda ja luua. Kasulik neile, kes teevad füüsilist tööd.

Nimetissõrm ehk Jupiter

Vasak - Eemaldab hirmu, mis ei luba ambitsioone ellu viia. Kaotab himu läbikukkumise eest.
Parem - Toob ellu häid võimalusi iseenda arendamiseks.

Keskmine sõrm Saturn

Vasak - Tervendab reproduktsiooni organeid, naistel kaitseb naiste haiguste eest.
Parem - Soodustab viljakuse energiat auras.

Nimeta sõrm ehk Apollo

Vasak - Aitab lahti saada karmavõlast, mis on seotud perekonna viljatusega.
Parem - Suurendab elujõudu, annab energiat ja teeb tuju positiivsemaks.

Väike sõrm ehk Merkuur

Vasak - Eemaldab hirmu võõrastega suhtlemise eest.
Parem - Aitab teistele inimestele tunduda elujõulisemana ja aktiivsena.

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Punane Aventuriin on väga kasulik naistele ja meestele, kellel on probleeme viljakusega. Punase Aventuriini kandmine aitab alternatiivselt tervendada just seda probleemi, andes kehale vajalikku vaimset energiat, mis suudaks viljakust tekitada.

- Soovitan Punast Aventuriini kanda naisel, kes soovib lapseootele jääda. Punane Aventuriin kiirendab rasestumist ja aitab kehal luua elu, mis on täis tervist ning elujõudu. Punane Aventuriin töötab siis, kui Auraväljas on juba hing ootel, kes soovib sündida. See, kas hing on ootel või mitte, saan ma eraseansil sulle seda öelda. Teine viis, kuidas ise seda teada saada, on see, kui naine on ise ilmutusi ja visioone tulevasest lapsest saanud.

- Punast Aventuriini on kasulik terve rasedusevältel kanda või vähemalt raseduse esimesel neljal kuul. Punane Aventuriin aitab ära hoida terviserikkeid, mis võivad lapsel ja emal raseduse tõttu esineda. See on võimas kaitsetalisman, mida saad endaga hoida, et kaitsta enda veel sündimata last.

- Punane Aventuriin tervendab vereringet ja käe sees olevaid sooni.

- Kui on olnud tervisemuresid, mis on seotud reproduktsiooniorganitega, siis on kasulik alternatiivtervendajana Punast Aventuriini kanda. See kristall aitab täielikult terveks saada ja takistab sellist sorti haiguste teket.

- Punane Aventuriin tervendab kahte esimest Tšakrat, milleks on Juurtšakra ja Sakraaltšakra

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Punane Aventuriin kõige enam JÄÄRA.

Punast Aventuriini võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

We use cookies on this site to improve your experience.