Vanat aastat tuleb ära saata nii, et uude aastasse saaks kaasa võetud vaid kõik olnud aasta positiivne energia ja hea õnn. Lase vanaasta ebaõnnest vabaks ja ära võta kaasa uude aastasse midagi, mis tooks endaga õnnetust kaasa. Soovitan sul uue aasta vastu võtmiseks teha Karma vabastamise rituaali, mis aitab puhastada sinu kogu Auravälja, aitab sul õigele teele liikuda ja olemasolevaid probleemidele lahendusi leida.

 

Rituaali peamiseks eesmärgiks on teha lõpparve käimasoleva aastaga, et maagiline aastavahetus saaks sind uuele rütmile panna. Vabastades Karmat ja ebaõnne suudad sa uue aasta saabumisega suunata enda elutee positiivsemale rajale.

 

Kas sul on kasulik seda rituaali teha?

 

Igaühel on kasulik seda teha, soovitan seda rituaali kõigile. Kui sul on olnud igas mõttes raske aasta, siis see rituaal võid olla sinu jaoks äärmiselt kasulik. Isegi neil soovitan seda rituaali teha, kelle jaoks on olnud aasta väga ilus ja hea olnud. Seda seetõttu, et tagada endale suurepärases vormis olev Aura. Mida tervem on Auraväli, seda suuremat õnne sa suudad ise enda ellu luua ja õnne ka ligi kutsuda. Rituaal on kasulik igatahes.

 

Millal seda rituaali tehakse?

 

Karma vabastamise rituaali on võimalik teha 7 päeval enne 1. jaanuari tulekut. See tähendab seda, et vanaasta Karma vabastamise rituaali on võimalik sul läbi viia ajavahemikul 25.-31. detsembril.

 

Kus kohas seda rituaali peab läbi viima?

 

Rituaali tehakse enda kodus. Kui teha kodus rituaali, siis saab ka koduenergia puhastatud. Rituaali läbiviimisel kasutatakse erinevaid viirukeid, küünlaid ja eeterlikke õlisid. Nende mõju ei ole ainult sinu enda Auraväljale, vaid ka kodueenergia saab korraliku suurpuhastuse nendest.

 

Enne, kui alustad...

 

Rituaalis läheb vaja päris mitmeid esemeid. Igal esemel on oma energeetiline vägi, mis suudab luua sellist jõudu, et Karmaenergia saaks puhastuma hakata. Erinevaid esemeid ei saa välja vahetada, igal taimel on näiteks oma konkreetne jõud, milleta ei ole võimalik seda rituaali teha. Kogu enne rituaali tegemist kõik esemed endale kokku ning mängi enda peas rituaal eelnevalt läbi. Seda selleks, et rituaali tehes tuleks see kõik välja võimalikult loomulik.

 

MAAGIARETSEPT:

 • Kohviküünal
 • Kohvi ube (peotäis)
 • Karmaviiruk
 • Lavendli rituaalitaime
 • Lavendli eeterlikku õli
 • Sandlipuu eeterlikku õli
 • Sandlipuuviiruk
 • Kaks viirukialust (või üks, kus saab kahte viirukit korraga põletada)
 • Õlilamp
 • Küünla jaoks tulekindel alus
 • Tikud
 • Musta värvi kott
 • Gagaadi kristall
 • Nuga

 

Alusta "Vanaaasta Karma vabastamise rituaali" ja võta kätte küünal koos noaga. Noaga joonista küünla peale Ruun Raido (leiad selle pildilt "R" tähena). See Ruun sümboliseerib liikumist ja aitab kaasa negatiivse energia vabastamisele ja uude aastasse positiivsema energiaga liikumisele. Kui Ruun on joonistatud, siis aseta küünal tulekindla aluse peale.

 

Nüüd võta Sandlipuu ja Karma viirukid ja aseta need viirukialuste külge ning sea need küünlale lähedale. Ära veel küünalt ja viirukeid põlema sea.

 

Seejärel võta lavendli rituaalitaim ja kohvioad, laota peotäis lavendlit ja ube küünla ümber. Võta õlilamp, täida anum veega ja tilguta õlilambi sisse täpselt 9 tilka eeterlikku õli. Seejärel 9 tilka sandlipuu eeterlikku õli. Nii on täpselt 18 tilka eeterlikku õli õliambi sees.

 

Aseta õlilamp võimalikult lähedale küünlale ja viirukitele. Nüüd võta tikud enda kätte ja saad alustada Karma vabastamist.

 

Süüta küünal, samal ajal öeldes endamisi kolm korda järjest "Raido". Seejärel sea viirukit suitsema, samal ajal lausudes mõlema viiruki ajal kolm korda "Raido". Seejärel sea õlilambi sees olev küünal põlema ilma Ruuni nime nimetamata. Kui kasutad difuuserit, siis sea see lihtsalt käima.

 

Nüüd oled Ruunirituaali aktiveerinud ja Karma vabastamine juba hakkab toimima. Aeg on võtta kätte Gagaadi kristall, mis omab selle rituaali juures suurt rolli. Gagaat koos Ruuni-rituaaliga aitab sinu Karmaenergia sinu kasuks liikuma seada. Gagaati hoia käes, sule silmad ja soovi, et ebaõnneenergia sind tulevasel aastal ei saadaks. Keskendu negatiivsetele asjadele, mis sind sellel aastal saatsid ja palu universumilt nendele lahendusi. Palu andeks millegi suhtes, mida oled halvasti teinud. Igasugune andestuse palumine aktiveerib Karma puhastuse.

 

Kui oled kõik enda mõtted saanud Gagaati hoides edastada, siis saad rituaali tegemisega edasi liikuda. Võta musta värvi kott, aseta Gagaadi kristall selle sisse, võta näpuotsatäis kohvi ube ja lavendli puru ning aseta ka need koti sisse. Tilguta koti sisse sandlipuu ja lavendli eeterlikku õli mõlemat 3 tilka. Seo kott kinni ja aseta kohvi küünla lähedale.

 

Nüüd on rituaali peamine osa läbi viidud ja sul jääb üle vaid rituaal täielikult lõpuni viia. Jäta rituaalialtar omale kohale 7 ööks. Põleta igapäevaselt rituaalialtaril kohvi küünalt, karma ja sandlipuu viirukit, sandlipuu ja lavendli eeterlikku õli. Iga päev tuleb põletada mõlemast viirukist üks viiruk. Õlisid kasuta enda tunnetuse järgi. Peale 7 ööd võid rituaalialtari kokku panna, üleliigne lavendlipuru ja kohvi oad tuleb metsaalla viia. Rituaalikotiga mine samuti metsa ja lase selle sisu vabaks. Peida Gagaat mõne metsas kasvava puu alla.

 

Lase vabaks kõik see, mis sulle head ei tee, õnne ei too ega rõõmu ei paku. Liigu uude aastasse tugevamana ja õnnelikumana!