Vana aasta ära saatmise maagiat saab igal aastal ühe korra teha, samal ajal ja sama maagiaga, aga erinevatel eesmärkidel. Vana aastat saadetakse ära alati viimasel korral, kui loob Kuu esimene veerand. Sellel korral loob esimene veerand 18. detsembril. Vana aasta ära saatmist võib teha igaüks, ükskõik, millisel eesmärgil ja soovil. Vana aasta saadetakse ära koos probleemiga, mida uude aastasse kaasa ei soovita võtta. Olgu siis selleks probleemiks suhte draamad, mida uues aastast ei soovita näha või tervise probleem, millega on terve aasta võideldud. See, mida ära saadetakse, peab olema probleemiks olnud peaaegu terve aasta ehk sellel korral peaaegu, et terve 2015 aasta. Võta hetk aega, keskendu ja mõtle välja, mis on see, mis sind kõige rohkem sellel aastal on häirinud, kui sa leiad selle "miski", siis on see maagia sinu jaoks.
Maagiat tehakse vaid Kuu uue veerandi loomisel kuna sellel ajal on võimalik lahti lasta kõigest sellest, mida oma ellu ei soovita.

MAAGIA RETSEPT/MAAGIA ESEMED:
1. Valget ja musta värvi paber.
2. Musta värvi pliiats kirjutamiseks.
3. Männi koort (Materiaalse maagia jaoks), Kadaka koort (Ebaõnne/Tervise maagia jaoks), Kuuse koort (Armastuse maagia jaoks).
4. Kuivatatud või värsket Rosmariini.
5. Valget ja musta niidirulli.
6. Meresoola (Sobib ka Himaalaja sool).
7. Kristalle vastavalt materiaalse/ebaõnne-tervise/armastuse maagiale.
8. Valge suuremat sorti küünal (Sobilik Piibelehe või ilma essentsita küünal).
9. Vee-eliksiiriks võetud Labradoriit.

(Leia endale laud, mille taga saad maagiat teha ja aseta kõik maagia komponendid juba lauale)
Vana aasta ära saatmise maagiat võib teha ükskõik, millisel ajal päevas, peaasi, et see oleks tehtud õigel päeval. Maagia tegemiseks pead kindlasti olema üksinda ruumis, et saaksid võimalikud süvenenult maagiat ellu viia.

Kõigepealt valmistad läbipaistva klaasi sisse eliksiiri, mis aitab sul paremini keskenduda ja maagiat ellu viia. Selleks asetad vee-eliksiiriks võetud Labradoriidi vett täis klaasi sisse ja asetad selle lauale, kus peal hakkad vanat aastat ära saatma.  (Iga sammu järel, mis maagias on vaja teha joo väike sööm eliksiiri) Seejärel asetad valge küünla lauale ja otse enda istumisasendi ette. Valge küünla ümber laota enda maagia jaoks vajalikud kristallid.
Kui küünal on oma koha leidnud, siis süütad selle põlema samalajal sõnudes oma mõtetes lauset: "Vana saagu vanaks, uus saagu uueks". Sõnu seda senikaua, kuni tunned, et sul seda vaja on öelda, kui tunned, et soovid seda viis korda öelda, siis ütled viis korda.

Kui oled küünla põlema saanud, võta enda ette valge ja must paber (paberi tükid võiksid olla väikesed).
Võta pliiats ja kirjuta mustale paberile oma mõte millest soovid vabaks saada (see sama asi sinu elus, mis sind terve aasta on vaevanud ja mida sa uude aastasse kaasa ei soovi võtta). Võid kirjutada märksõna näiteks "Armukadedus", "Abielu probleemid", "Haigus", "Tujukõikumine", "Võlad", "Kurbus" jne. Mustale paberile ei pea jääma see sõna või lause paistma.

Seejärel võtad valge paberi ja kirjutad enda probleemile vastandsõna sellele. Kui mustale kirjutasid "Armukadedus", siis valgele kirjutad "Usaldamine". Samalajal kui neid sõnu kirja paned, siis keskendu probleemile ja keskendu probleemi lahendusele. Mida rohkem sa keskendud, seda võimsamalt maagia toimib.

Seejärel raputa mõlema paberi peale meresoola, joo väike sööm eliksiiri ja võta enda lähedale puu koor. Puu koor aseta musta paberi peale, Rosmariini oks või puru aseta valge paberi peale. Kui taimed on omad kohad leidnud, siis puuduta enda vasaku käega kõiki kristalle korda mõõda, mis küünla ümber on asetatud ja samalajal aseta korraks parem käsi küünla leegi kohale. Kui see on tehtud, siis võta valge niit ja seo must paber niidiga rulli (Sama teed valge paberiga aga siis kasutad musta niiti).

Kui paberid on rulli keeratud, siis paned musta paberi valgest küünlast põlema, samalajal sõnudes uuesti sõnu: "Vana saagu vanaks, uus saagu uueks" ja viskad paberi tulekoldesse (Kõige parem on, kui saad ahju selleks kasutada). Seejärel võtad valge paberi ja teed sellega sama, mis musta paberiga.

Vee-eliskiir peab olema joodud viimase sammu lõppedes.

Kui kõik on tehtud, siis lastakse küünlal põleda 7 päeva, kuid mitte rohkem ja senikaua on kristallid omadel kohtadel. Kui 7 päeva on möödas, siis võetakse kristallid, pannakse need valge koti sisse niidirullidega ja rosmariiniga. Kotti võib alles hoida järgmiseks aastaks, kui soovitakse sama maagiat teha. Kui ei soovita, siis visatakse kristallid jõevette. Kui kristallid jäävad alles, siis hoitakse kotti terve aasta enda kodus sellises kohas, kus seda keegi puutuda ei saaks.

MATERIAALNE MAAGIA KRISTALLID
Sammalahhaat, Mäekristall, Fluoriit (Vikerkaare või Roheline), Tiigrisilm, Roheline Kvarts.

EBAÕNNE/TERVISE MAAGIA KRISTALLID
Šungiit, Punane Jaspis, Unakiit, Verekivi Seftoniit, Bretšastunud Jaspis.

ARMASTUSE MAAGIA KRISTALLID
Vikerkaare Kuukivi, Kuukivi, Roosa Kivistunud Puit, Kiastoliit, Laava.