Kui sind pidevalt kummitavad number 6 või 666, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule!

Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 6-ga näidata sulle, et kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub.

Üldiselt number 6 sümboliseerib kõike seda, mis on seotud sinu kodu ja perekonnaga.

NUMBER 6

Number 6 pidev nägemine igal pool on sulle ilmselge märguanne Inglite poolt, et hoia tasakaalu materiaalsete soovide ja emotsionaalsete soovide osas. Inglid näevad, et sa peaksid rohkem end pühendama kodule, enda perekonnale, kodu loomisele ja sa peaksid praegu unustama materiaalsed mured, kuna perekonna väärtus on hetkel olulisem. Hetkel on oluline selle osaga enda elust tegeleda, kuna hetkel on võimalik sul asjad kõik korda seada.

Inglid hoiatavad sind, et sa peaksid muudatusi tegema, mitte istuma selles samas situatsioonis, mis hetkel käimas on. Sa pead muutma asju paremuse poole ja sinus on see jõud ning vägi olemas. Järelikult Inglid näevad seda, et sina oled see, kes saab asju muuta, mitte keegi teine sinu kõrval.

Inglid annavad sulle ka väikese vihje selles suhtes, et ees on ootamas väga rikkalik periood ka materiaalses mõttes, kui sa annad neile reaalse lubaduse enda perekonna asjad korda seada.

Number kuus annab vihje, et hetkel on sinu eluülesandeks enda kodu korda seada, see peaks olema sinu põhieesmärk täna.

NUMBER 66

Number 66 saadetakse sinu teele sinu enda Inglite poolt siis, kui nad soovivad sulle anda teada järgmist :" Hoia positiivset suhtumist, me oleme sinu seljataga ja täidame sinu soovi!". See soov, mida nad on täitma asumas, on seotud sinu kodu loomisega, lapse saamisega või midagi, mis on sinu perega seotud. Nüüd mõtle hästi järgi, mida sa oled viimasel ajal palju soovinud ja millised mõtted on sinu peast läbi käinud, sealt saad ka vastuse, mida nad siis hakkavad täitma.

Kui number 66 tuleb sinu teele, siis tea seda, et Inglid saavad vaid siis täita selle soovi, kui sa ise oled positiivne ning keskendud sellele mõttele.

Inglid hoiatavad ka veidi sind, nad alati teevad positiivse ja negatiivse märkuse korraga. Nad hoiatavad sind selle eest, et kui sa soovid, et sinu kodune seis paremaks muutuks, siis sa pead ise muutuma leebemaks. On võimalik, et nad näevad, et sa oled kellegiga liiga karm, nüüd mõtle, kes see olla võiks.

NUMBER 666

Number 666 tuleb sinu teele siis, kui Inglid näevad, et sa oled täielikult tasakaalust väljas. Number 666 on hoiatav sõnum sinu Inglitelt, kus nad tajuvad, et sa hakkad maapinda jalgealt kaotama. Nad soovitavad sul rahu säilitada, nad soovitavad sul uskuda paremasse tulevikku, uskuda, et asjad muutuvad. Nad räägivad sulle seda kõike seetõttu, et vastasel juhul sa ise vabastad enda Inglid enda Aurast ning lased neil kellegi teise juurde appi minna. Sa pead mõistma, et Inglid eksisteerivad sinu kõrval vaid siis, kui sa ise oskad neid hoida. Nad annavad sulle viimase võimaluse end kokku võtta, anna neile võimalus aitamiseks.

Seega mõtle hästi järgi, kus sa oled lootuse kaotanud ja millesse sa niivõrd negatiivselt suhtud. See sama negatiivsus vabastab sinu Ingleid, kes sind teenivad.

Number 666 võib tulla sinu teele ka siis, kui sa suhtled kellegagi, kellega sa ei tohiks suhelda ja see inimene võib pikemas perspektiivis sinu elule, sinu perekonnale väga palju kahju tuua. Inglid lihtsalt on kurvad, et sa lased "sellel" inimesel enda elus olla, kuigi sa tead väga täpselt, et ta ei peaks võib-olla seal eksisteerima, aga sa oled liialt arg, et teda eemale tõugata. Sinu arglikkuse peegeldus on purunenud perekond, jäta see meelde.

NUMBER 6666

Number 6666 on ilmselge vihje sinu Inglitelt, et sa tegeled täna liialt materiaalsete teemadega, esiteks sa muretsed liialt palju enda rahalise seisu üle. Nii ja mida Inglid soovivad siis sulle sellega öelda?: "Raha ei tule sinna, kus seda nõutakse või selle üle puudust tuntakse". Inglid ei too sulle enne häid materiaalseid võimalusi, kui sa ise ei lase sellest emotsioonist vabaks. Seega mida sa tegema pead on järgmine: Sa vabastad muremõtted, sa vabastad ahned mõtted ja sa vabastad töö mõtted. Kui sa suudad need vabaks lasta, vabaneb ka külluse kanal sinu sees, mille kaudu siis Inglid sulle häid võimalusi toovad. Seega keskendu pigem emotsioonidele, armastusele, suhtele, kodule ja hingeelule, niiviisi saad sellest muremõttest vabaks. Kui saad vabaks nendest materiaalsetest mõtetest, siis toovad Inglid sulle ka sõna otseses mõttes rahalise preemia, aga mitte ennem!

Meil kõigil on oma Ingel või Inglid, me oleme kõik valvatud, kui me eksisteerimine siin füüsilises kehas. Me ise peame olema targad ja märkama ning mõistma, mida meie kaitseingel soovib meile edasi öelda. Märka ja lahenda nende märke!

Inglitega kontakti aitab saada Opaliit, Tselestiit, Küaniit, Labradoriit, Tansaniit, Safiir, Larimar, Sinine Kvarts, Sinine Sammalahhaat, Amasoniit, Skolessiit, Valge Opaal, Lasuriit, Sodaliit, Ioliit, Aqua Aura, Ingli Aura jt. kristallid.