Kui sind pidevalt kummitavad number 9 või 9999, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule. Sinu enda Inglid üritavad sinuga pidevalt kontakti saada ja numbrite nende poolt näitamine on üks viis sinuga suhtlemiseks.

Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 9-ga näidata sulle, seega kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja selle järgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle suhtes, mis sinu ümber toimub.

Üldiselt number 9 sümboliseerib üldiselt inimestega suhtlemist, seltskondlikkust, avatud suhtlemist, informatsiooni jagamist ja kätte saamist, inimestele midagi tegema, jagama ja aitama, et teistel oleks parem elada. Number 9 on suhtlemise ja jagamise number.

NUMBER 9

Kui sa hakkad pidevalt number 9 nägema või märkad ja tunned, et see 9, mis sinu teel just oli, oli sinu Inglite poolt saadetud, siis see tähendab järgmist: See on märguanne nende poolt, et ole avatud, ole avatud uutele võimalustele ja näiteks anna ka teistele inimestele võimalus ennast tõestada positiivses võtmes.

Sinu enda Inglid soovivad, et sa oleksid täna lahke, avameelne, sõbralik ja külalislahke, see toob sulle ringiga palju head tagasi. Ole avatud, ole positiivne, selle jaoks on suurem tähendus olemas, miks sa pead hetkel nii suhtuma kõigesse.

Peale positiivse suhtumise on number 9 ka märk selle kohta, et üks faas on sinu elus lõppemas. See faas on seotud inimesega sinu kõrval, olgu see näiteks sõprus või hoopis äriline suhe - selle eesmärk on lihtsalt lõppenud. Seega lase inimestel enda elust minna, kes täna sinu elus ei soovi enam püsida, ära võitle selle vastu.

NUMBER 99

Kui sa hakkad number 99 nägema, siis sulle antakse teada, et sul on kiiremas korras vaja mõni heategu teha, et sellega enda karmat leevendada. Vaata ringi, miks sulle näidatakse number 99, kes vajab sinu abi, nõu või tuge? Keegi peab sinu juures olema või täna sinu päevast läbi käima - aita teda.

Peale abistamise tuleb number 99 välja Inglite poolt siis, kui nad annavad sulle soovituse: "Tee seda, mida hing ihaldab, mitte seda, mida mõistus käsib!" ehk väärtusta hetkel seda, millele materiaalset numbrit ei saa külge arvestada. Tee seda, mida saab vaid hingeliselt hinnata, mitte materiaalselt. Kui sa pidevalt näed näiteks tööd tehes 99, siis on see märk selle kohta, et tee tööd hingega, unusta selle materiaalne väärtus.

99 on sõnum selle kohta, et kuula enda intuitsiooni, mitte mõistust.

NUMBER 999

Number 999 saadetakse sinu Inglite poolt siis, kui sa pead tegema kellegi jaoks teene isegi siis, kui see osutub emotsionaalselt sinu jaoks kurnavaks. Sellel on omad põhjused, miks sinu kätte universum usaldab midagi sellist, see tuleb sulle heaga ringiga tagasi. Vaata märka ja mõtle, mis on sinu teele viimasel ajal toodud või hoopis oota, see tuuakse sinu teele.

Kui sa soovid olla edukas täna, siis ole loominguline, ava enda hing millegi nimel tööd tegema. Vaata asju hoopis teise nurga alt, vana vaade ei sobi tänasesse päeva.

Number 999 suunab sind enda unistuste tööd tegema, sinu unistuste hobi harrastama ja teha esimest sammu enda erialase unistuse poole. See märk võib tulla ka siis, kui on aeg õppida ja õppima asuda. Inglid toetavad sind sellel tegevusel ja annavad sulle märku, et sa oled valmis enda hingelist kutsumust alustama.

NUMBER 9999

Number 9999 on positiivsuse sõnum, sul soovitakse olla täna ja nüüd ka edaspidi ülimalt positiivne. Inglitel on vaja sinu Päikesepõimikut, et see oleks avatud. Kui sa küsid miks, siis vastus on lihtne. Neil on sinu jaoks midagi väga head, suurt, võimast ja head plaanis. Ainuke asi, mida sina pead täna tegema on osata see vastu võtta. Kuidas seda vastu võtta? Olema positiivne, et sinu Päikesepõimik oleks avatud. Läbi Päikesepõimiku Tšakra tõmbame me enda ellu väga palju head ligi, kui see on avatud.

Peale positiivse üllatuse soovitavad sinu Inglid sul teha täna seda, mis on sinu hingele hea. Mõtle, millal sa viimati enda jaoks midagi tegid, millal sa endale puhkust viimati andsid - sa oled selle kuhjaga ära teeninud, nüüd hakka tegutsema enda heaolu jaoks.

Meil kõigil on oma Ingel või Inglid, me oleme kõik valvatud, kui me eksisteerimine siin füüsilises kehas. Me ise peame olema targad ja märkama ning mõistma, mida meie kaitseingel soovib meile edasi öelda. Märka ja lahenda nende märke!

Lisaks võid luua endale "INGLITE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad minu artiklist "Inglite koju ja Aurasse kutsumine" SIIT.

Inglitega kontakti aitab saada Opaliit, Tselestiit, Küaniit, Labradoriit, Tansaniit, Safiir, Larimar, Sinine Kvarts, Sinine Sammalahhaat, Amasoniit, Skolessiit, Serafiniit, Valge Opaal, Lasuriit, Sodaliit, Ioliit, Aqua Aura, Ingli Aura jt. kristallid.