Väga paljud on palunud minu käest üldist maagiat, mida võiks uue aasta jaoks teele saata, seega otsustasin ühe vägagi lihtsa ja kergesti valmistatava maagia siia kirja panna. Uusaasta maagia on selleks, et täita sinu ühte ainsat soovi, mida sa sooviksid uuel aasta jooksul saavutada või enda ellu tuua.

Uusaasta maagiat tehes pead sa silmad pidama seda, et see soov, mille soovid teele saata peab tulema otse südamest, sellel ei tohi olla ahnuse energiat ehk soov peab olema igati mõistlik. Kristallide maagias on nii, et kui kristallid tajuvad ahnust, siis nad soovi teele ei saada, kui nad tajuvad armastust, südamesoove, hingest tulevat energiat, siis nad saadavad selle kiiremini kohale, kui sa isegi oskaksid seda endale ettegi kujutada.

"Mõtle väga hoolsalt järgi, mida sa soovid enda ellu kutsuda, igal maagial on tagajärjed ning maagiat tehes pead sa soovile keskendudes väga täpne olema!"

Üleüldse, kui maagiat tehakse, siis tuleb olla väga täpne oma mõtete, sõnade ja emotsiooni teele saatmise osas. Sinu soov läheb teele ja vastu saad täpselt selle, mis enda ellu tellisid, kui see tuleb otse südamest ning hingest.

Uut aastat võetakse vastu tavaliselt erinevate rituaalide ja maagiatega, soovide täitumise maagiaid valmistatakse kõige enam. See on hetk, kus sa saad sellele aastale anda oma isikliku soovi kaasa, mida sa siis sooviksid sellel aastal kas kogeda, saavutada või enda ellu kutsuda. Seega on väga hea aeg maagiate tegemiseks!

"Uusaasta soovide maagiat tehakse alates 1. jaanuarist - 7. jaanuarini"

Uusaasta soovide maagia tegemiseks on kõige õigem päev 1. jaanuar ja iga päevaga kuni 7. jaanuarini läheb maagia tegemiseks sind toetav energia nõrgemaks, seega kui vähegi võimalik, siis tee see maagia võimalikult kiirelt ära.

SOOVIDE MAAGIA SOOVIST EI TOHI MITTE KELLELEGI MIDAGI RÄÄKIDA, MIS TÄHENDAB SEDA, ET SA PEAD ENDA SOOVI SALAJASENA HOIDMA.

SUL LÄHEB MAAGIA TEGEMISEKS VAJA:

Maagia tegemiseks läheb sul vaja konkreetseid esemeid, seega, kui soovid maagiat teha, siis maagias olevaid esemeid ei saa vahetada alternatiivsete esemete vastu välja. Vastasel juhul maagia ei toimi, seega ole maagia esemete leidmise juures väga täpne nendega. Kristallid peavad kindlasti olema uued ilma eelneva kasutamiseta ja ka küünal peab olema uus. Maagias kasutatakse poleeritud kristalle, need hoiavad maagiat kinni.

1. Valge paberi leht
2. Roosakat või punakat niiti/paela.
3. Tangeriin Aura Kvartsi
4. Roosat Kvartsi
5. Piltjaspist
6. Salvei rituaalitaim (kindlasti ei
tohiks seda asendada viirukiga)
7. Valget värvi küünal (soovituslikult
teeküünal)
8. Harilik pliiats
9. Ingveri juurt
10. Köömneid
11. Valge riie või kott

Ingveri juur ja köömned on vajalikud selleks, et sa saaksid enne maagia tegemist endale teed teha. Tee joomine on kindel, mida tuleb selle maagiaga koos teha ja seda ei tohiks kohe kindlasti välja jätta. Tee aitab sul enda soovi teele saada, aidates avada Kroontšakra, mille kaudu soovid üldse universumisse saadetakse.

MAAGIA RETSEPT:

Maagia tegemiseks leia enda kodus magamistoas sobiv koht selle jaoks. Väga hea oleks, kui sa saaksid maagiat teha otse voodi kõrval, kuna hiljem jätad sa maagia enda voodi alla, seda tuleb nii ehk naa teha. Magamistuba ja voodi on selle jaoks kõige õigem koht. Sellel on olemas ka oma põhjus: kui sa magad, siis on võimalik erinevaid maagiaid sinu Aurasse suunata ja sellepärast paljud maagiad jäetakse voodi alla, et need saaksid sinuga sajala tööd teha.

1. "Valmista endale teed!" Esmalt võta Ingveri juur, tükelda see tükkideks ja keeda sellega endale teed. Kui ingver on vee sees tõmmanud vähemalt kümme minutit, siis lisa sinna tee vee sisse veidi köömneid. Lase teel tõmmata veel kuskil kümme minutit. Seejärel joo seda teed terve päeva vältel, sellel samal päeval, millal sa soovid maagiat tegema hakata. Kui soovid, võid mitmel korral päevas seda sama teed teha, et sinu Kroontšakra avaneks maagia tegemiseks. Kroontšakra on see Tšakra, mille kaudu soovid teele saadetakse.

Ingver avab Kroontšakrat, aitab eemaldada segavad energiad sinu sees, mis takistavad keskenduda. Köömned avad sinu soovide kanali ja on kasuks sulle maagia tegemisel.

2. "Puhasta Salveiga iseennast ja ka magamistuba ära" Kui oled tee ära joonud või tegeled sellega, siis ole hea võta Salvei rituaalitõrvik või rituaalitaime puru ning pane see tikust suitsema. Puhasta ära enda magamistuba ja käi Salvei suitsuga ka enda ümber, et see puhastaks sinu enda Aurat.

Salvei aitab selgeks teha magamistoa energia, aidates puhastada ära segava energia, mis ei laseks maagial toimida. Sinu enda Aura puhastus on samuti oluline, seda sellepärast, et sa suudaksid soovi teele saata nii, et see sulle õnne tooks.

3. "Aseta küünal ja kristallid omadele kohtadele" Nüüd võta valge küünal ja aseta see kuumakindla aluse peale sobivale kohale, kus sa sooviksid seda maagiat enda magamistoas teha. Aseta küünla ette kristallid nii, et Tangeriin Aura Kvarts oleks Roosa Kvartsi ja Piltjaspise vahel.

Nüüd süüta tikust valge küünal ja lausu lause "Uusaasta toogu soovide täitumist", siis võtad Salvei ning lase selle suitsul korra küünla ja kristallide pealt üle minna.

4. "Soovide maagia kirjutamise aeg" Kui Salveiga on küünla ja kristallide pealt korra läbi käidud, siis võtad paberi ja pliiatsi. Kirjuta paberi peale enda soov võimalikult lühidalt, aga väga täpselt ja see soov peab olema kirjutatud oleviku vormis. Oleviku vorm on see, et see asi nagu eksisteerikski sinu elus juba.

(Näiteks, kui sa soovid enda hingesugulase üles leida, siis kirjutad paberile: "Ma olen koos enda hingesugulasega" või, kui soovid tööd leida, siis: "Ma teen tööd, mida ma armastan ja mis toidab minu vajadused".)

Soovi paberile kirjutades keskendu sellele soovile, mõtle sellele, et see täitub ja korruta seda enda mõtetes nii kaua, kuni sa tunned, et see on sinu poolt teele saadetud.

Kui soov on ära kirjutatud, siis keerad paberi rulli ja seod selle niidiga kinni. Rulli keeratud maagiapaberi asetad kristallide kõrvale ning jätad selle sinna kuniks küünal hakkab kustuma.

5. "Maagia teele saatmine!" Sa pead jälgima seda, kui küünal hakkab läbi saama ja maagia tuleb ära teha ühe päevaga. See on ka põhjus, miks ma soovitasin valget teeküünalt kasutada, et selle põlemise aeg oleks 3-4 tundi.

Vahetult enne küünla peaaegu et ära põlemist võtad sa selle maagia paberi ning hoiad seda enda käes. Samal ajal, kui sa seda enda käes hoiad, siis lausud selle lause "Uusaasta toogu soovide täitumist" ja asetad sellest samast valgest küünlast selle maagiarulli põlema. Võid seda ahjus ära põletada või tulekindlas anumas.

Kui maagia on ära põletatud, siis kustutad küünla nii, et lükkad küünla leegi vaha sisse. Niiviisi lõpetatakse selle maagia tegemine ära ja soov on sellega teele saadetud.

Võtad kolm kristalli ja asetad need valge riide/koti sisse ning paned need enda voodi alla. Need jäävad sinu voodi alla kuni selle hetkeni, kui soov on täide läinud. Kui soov on täide läinud, siis vabastatakse tänuks kristallid loodusesse. Viiakse need metsa või jõevette.

Maagia kristalle ei puhastata ega võeta voodi alt vahepeal välja.

Tangeriin Aura Kvarts on soovide ja maagiate kristall. See on universaalne soovide täitja, mis tähendab seda, et sellel on oskus igas valdkonnas soovi täita. Piltjaspis aitab soovil materialiseeruda ehk füüsiliseks muutuda ja Roosa Kvarts aitab soovil muutuda emotsionaalseks ning vaimsel soovil täituda. Need kristallid täiendavad üksteist ja toetavad selle maagia tegemise juures sinu soovi täitumist.

Kristallid talletavad soovide maagia ajal sinu soovi endasse ning läbi une nad töötavad sinu Auraga, et see soov jõuaks üldse sinu ellu tulla.


Head maagia tegemist ja uusaasta soovide teele saatmist!