Erinevad sodiaagid sobivad väga erinevalt üksteisega kokku ja veel eriti siis, kui suhe jõuab romantilisele tasandile. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Neitsi ja Kaalud ning millise romantilise kooselu nad suudavad omavahel luua. Annan mõlemale osapoolele ka vihjeid selle kohta, kuidas seda suhet koos hoida, kus iseennast tagasi hoida, kus kompromisse teha, kus aktiivsem olla ja kõike seda, kuidas seda suhet harmooniasse viia.

 

Neitsi ja Kaalude romantiline suhe on võimalik tekkida. Kuid järjestikused sodiaagid tihtipeale väga hästi omavahel kokku ei sobi, seda sellisel juhul, kui suhet vaadatakse enesekeskselt või enda mätta otsast. Nii peavad ka Neitsi ja Kaalud ühise keele leidma ning seda igal tasandil. Neitsi ja Kaalud, kui nad soovivad enda armastust hoida, siis ennekõike peavad nad mõistma, et suhtes on alati kaks poolt. Mitte kumbki ei ole ühest üle, targem ega ka parem. Kui nende mõtete juurde saab teha linnukese ehk leppida sellega, siis on sellest suhtest võimalik luua väga hea ja kauakestva kooselu.

 

"Kaaludega koos elades peab alati kõik selge olema"

 

Kaaludele on ülioluline see, et kõik oleks alati selge. Kõik oleks lagedale toodud, silmaga nähtaval ja seda, et ei oleks mitte ühtegi saladust. Kui Neitsi suudab tagada pideva avameelsuse, siis sellega hoiab ta ära paljud tülid suhtest ja isegi lahkumineku. Kaaludele ei sobi salatsemine ja ähmased teemad. Samas Neitsi on rohkem varjaja tüüpi ja pigem jätaks nii muuseas paljud asjad enda teada. Seega Neitsi peab proovima selles suhtes avameelsem olla. Kaalude esindaja peab Neitsile kohe suhte alguses selgeks tegema, et see punkt on tema jaoks ülioluline, et probleemid kohe alguses esile ei kerkiks.

 

"Intiimsus, seksuaalsus, romantika"

 

Neitsi on Maa elemendi kandja ja Kaaludel on õhu elemendi vägi. Maa, mida juhib Merkuur vajab intiimsuse saavutamiseks aega ja väga palju üksteisele tunnete jagamist. Samas õhk, mida juhib Veenus soovib võrgutamist ja pidevaid romantilist lähenemist, kus sõnu nii väga vaja polegi. See võib muuta seksuaalsema poole selles suhtes väga keeruliseks. Kuna mõlemad tahavad väga erinevat intiimset lähenemist, siis võib nende kahe vahel tekkida ka pikad tsölibaadid. Kus pole lihtsalt kirge, kuna üks ei ole ühel hetkel valmid ja teine teisel hetkel. Kui sa oled suhtes Neitsi-Kaalude kombinatsioonis, siis sinuga võib nii juhtuda. Kui on juba juhtunud, siis ära muretse - teie vahel võib selline asi olla ja see tegelikult ei pea suhet lõhkuma.

 

Kuidas siis sellega tegeleda? Esiteks peab Kaalude esindaja mõistma, et Neitsil on vaja väga palju suhelda tema enda valitud teemadel, et temani kohale jõuda. Neitsi peab samas mõistma seda, et Kaalude esindaja ootab Neitsi poolt ootamatuid romantilisi žeste. Pidev võrgutamine on Kaalude puhul vajalik. Samas Neitsil on enda suhteliselt kõrge ego pärast vaja pidevalt enda isiklikel teemadel vestelda. Kõrge ego? Jah on küll, kuid see ei pea ju halba tähendama.

 

Kaalud ei kannata kriitikat ja veel eriti teemadel, mis puudutab seksuaalsust. Kuid Neitsi on otsekohene ja võib kohati valusalt asju välja öelda. Kui Neitsi haavab Kaalusid, siis Kaaludel tekib seksuaalne blokk. Kui Neitsi suudab oma teravat keelt hammaste taga hoida, siis Kaaludes avaneb armastaja pool. Kaalud omalt poolt peavad ennekõike iseendaga rahul olema, et üldse armastust jagada.

 

Neitsi ja Kaalude armastuse, seksuaalsuse ning intiimsuse poolt aitavad tervendada kristallid. Soovitan parema seksuaalse kontakti loomiseks neile Punast Tiigrisilma koos Vikerkaare Kuukiviga nende voodi kõrval hoida. Need kristallid võiksid olla armastuse kristallide komplektis või lihtsalt magamistoas. Need kristallid avavad neid mõlemaid ja toovad sellesse suhtesse seksuaalset lähedust. Punane Tiigrisilm aitab üksteist rohkem märgata, aidates suhte nimel pingutada ja tekitada kirge. Vikerkaare Kuukivi suurendab intiimsust ja seksuaalsust.

 

"Suhe, kus on vaja enda isiklikku elu poolt"

 

Neitsi on see, kes vajab enda maailma ja täpselt sama moodi vajab seda maailma ka Kaalud. Kui mõlemad lepivad sellega, et mõlemal on oma isiklik elu pool. Olgu selleks siis töö, mõni hobi või tegevus. Kui nad suudavad leida mõlemad endale midagi, millega nad saavad täiesti üksi tegeleda, siis see suhe toimib. Neitsi ja Kaalud ei saa pidevalt ninapidi koos olla. Seda selleks, et nad saaksid omaette endale sobivaid tegevusi teha. Selline elustiil aitab neil mõlemal enda stressi maandada ja sellisel juhul ei ela nad seda üksteise peal välja.

 

See aga ei vii suuremate probleemideni. Pigem on probleem siis, kui pidevalt ollakse ninapidi koos. Koosolemine võiks tulla siis, kui mõlemad seda väga tahavad. On tõesti olemas sodiaake, kes peavad vaid ninapidi koos olema, et see suhe üldse saaks eksisteerida. Neitsi ja Kaalude puhul on olukord veidi erinev!

 

"Emotsioonidest on vaja rääkida"

 

Kaalud on üliemotsionaalne sodiaak, kellel on vaja pidevalt kuulata Neitsi tundeid ja kellel on vaja enda tunnetest rääkida. Neitsile võib see kohati veider tunduda, kuid selles suhtes peab Neitsi aktsepteerima Kaalude tunnete kuulamist. Samas Neitsi peab õppima selles suhtes ka enda tunnetest rääkima. Neitsi saab õppetunni, milleks on õppida sügaval kujul armastama. Seda väga head oskust õpetab talle Kaalud.

 

"Neitsi majandab ja Kaalude esindaja loob kodu"

 

Neitsile on omane ja oskuslik analüüsida, planeerida, projekteerida, idealiseerida, fantaseerida ning neid oma ideid ellu viia. Neitsi on kindlasti selles suhtes majandaja, kes planeerib kogu suhte ja perekonna käekäiku. Kaaludel on oskus kodust kodu teha, lastele anda turvalise perekonna ja koju ka armastust anda. Kui Neitsil lastakse olla see majandav pool, isegi kui ta on naine, siis see suhe toimib. Neitsile väga meeldiks Kaalude rahakotist kinni haarata ja seda raha kasulikult end teenima panna. Kui Kaaludel lastakse perekonda ja suhet läbisaamise pärast juhtima panna, siis on ka kõik korras.

 

"Ühised väärtused, mis kokku viivad"

 

Miks üldse Neitsi ja Kaalud üksteist leiavad? Kui nad suhtesse astuvad, siis nad tunnevad nii suurt äratundmisrõõmu. Tundes, et nende eluvaade, soovid ja mõtted on nii sarnased. Kuid hiljem võib sellest välja kujuneda väga erinev arvamus. Tegelikult on nad kapitaalselt erinevate eluvaadetega. Kuid siiski, miks siis esialgu nii neile tundub, et nad on sarnased? Seda loomulikult sellepärast, et nende eluvaade on lühidalt kokku võtvalt sama, kuid süvenemisel hoopis erinev.

 

Näiteks nad mõlemad ootavad enda ellu väga kindlat kaaslast. Kuid Neitsi ootab tugevat, enesekindlat ja majanduslikult toetavad kaaslast ning loomulikult teda ka kogu eluks. Kaalude pool ootab emotsionaalset armastust, mis kestab igavesti ja seda ka igavesti. Neitsi ootab partnerilt truudust, Kaalud seda sama. Neitsi ootab truudust läbi pideva abi, mida Kaalude esindaja talle pakkuda võiks. Kaalude esindaja ootab truudust läbi pideva meelde tuletuse, et teda armastatakse. Eluvaated on samad, kuid tõlgendus on erinev.

 

Kui seda suhet on soov nii Neitsil, kui ka Kaaludel koos hoida, siis nad peavad üksteist kui ülesannet võtma. Selles suhtes ei juhtu mitte midagi iseeneslikult. Kõige poole jõudes tuleb suurt tööd teda ja vaeva näha. Kui Neitsi võtab enda missiooniks armastada Kaalusid tingimusteta ja seda sama moodi Kaalude poolt vastu, siis kõik on võimalik.

 

See suhe on hukule määratud, kui üks teeb tööd ja teine mitte. Kui mõlemad võtavad üksteist väga eriliselt enda ellu, siis on see suhe, kus mõlemad õpetavad üksteisele nende enda häid omadusi. Neitsi õpetab Kaaludele iseseisvust, samas Kaalud õpetab Neitsile sügavate tunnete tundmist, Neitsi õpetab Kaaludele seda, kui tähtis on ühine stabiilne rahakott, Kaalud õpetab Neitsile seda, kui oluline on üksteisega tunnetest rääkimine. Nad täiustavad üksteist, kui nad ei võta teineteist sõjakalt vastu. Selles suhtes ei ole mõtet sõdida, see ei vii mitte kuskile.

 

Kui Neitsi ja Kaalud ei saa suhtes läbi, siis nad peaksid kas kohe end kokku võtma või enda eluga mõlemad erinevas suunas edasi liikuda.

 

See suhe on võimalik, kui Neitsi saab organiseerida ja iseseisev olla. Kui Kaalud saavad alati oma probleemid ära lahendada koos Neitsiga. Kui nad leiaksid ühise seksuaalse keele ja oskasksid üksteises võlu näha!