Kindlasti on sinuga seda juhtunud ja ma olen enam, kui kindel, et pea kõikidel inimestel on selline kogemus olnud. Sa oled kindlasti kuulnud, kuidas keegi hüüab sinu nime, kuid keegi ei teinudki seda. Sa oled enda asjadega toimetamas ja kuuled, kuidas kõrvaltoas olev inimene hüüab sind, kui sinna lähed, et küsida: "Kas sa hüüdsid mind?", siis ta ütleb sulle väga kohkunud näoga vastu: "Ei?" Kindlasti sa oled just sellist asja kogenud. Keegi väga selge ja kõlava häälega hüüdis sinu nime, kuid keegi ei teinudki seda.

 

Tegelikult on asi aga selline, et tõepoolest sinu nime hüüti ja sa kuulsid seda täpselt nii nagu see ka oli. Ehk sa ei kujutanud seda endale lihtsalt ette. Mõtle ise, sa toimetad ja tegutsed ning ei keskendu sellele, et keegi peaks sind kutsuma tulema. Siis järsku kuuled väga selge ja kõlava häälega, et sind kutsutakse. Üldiselt sellised hüüded tekivad siis, kui sa oled eemal teistest inimestest.

 

Sind hüüti ja see keegi, kes seda tegi oli hing. Olgu selleks hingeks sinu kaitseingel, lisaingel, kadunud vanaema, sinu veel sündimata lapse hing või hoopis keegi, kellega sa olid seotud enda eelmises elus ja kes ei ole veel taassündinud. See oli keegi, kuid tal ei ole lihtsalt füüsilist keha.

 

See, millal sa kuuled enda nime hüüdmist, oleneb sellest, kui avatud sa tollel hetkel oled. Vahest meie ülemised Tšakrad avanevad hetkeks väga sügavalt ja siis inimene, kes ei ole selgeltnägija, suudab selle info vastu võtta, mida mina näiteks suudan võtta koguaeg vastu.

 

Miks sind siis hüütakse? Sinu tähelepanu soovitakse. Keegi soovib, et sa korra peatuksid ja kuulaksid, paneksid midagi tähele või lõpetaksid oma senise toimetamise. Keegi on samal ajal sinu lähedal ja soovib sinuga kontakti saada. Minuga juhtub seda koguaeg, tuleb hüüe: "Tene!" ja seejärel kuulen mina ka teisi lauseid ja mõtteid. Ma tean, et te kõik kuulete enda nime, kuid edasi lauseid ei tule. Siis ma soovitan edaspidi sellel hetkel, kui sinu nime hüütakse, tõepoolest korra kõik oma toimetused sinna paika jätta. Seisa korra ja lase mõtetel enda pähe tulla. Võib-olla sa suudad kinni püüda selle, mida see hing sulle ütlema tuli.

 

Teine võimalus on see, miks sinu nime hüütakse ja mis see hing soovib sulle ütlema tulla, on hoiatus. Väga tihti on nii, et nad hüüavad sinu nime ja õnnetus on peagi tulemas. Andes sulle abi ja märku, et ole tähelepanelikum. Igatahes nad tulevad sind aitama, kui sul ei ole depressiooni ja meeleolukõikumisi. Kui sa oled stressis, sul on viimasel ajal olnud närvivapustusi, paanikahoogusid ja sa oled luupainajaid näinud, siis enda nime hüüdmise kuulmine on väga halb enne. See näitab seda, et deemon on sulle väga lähedale jõudnud ja siis antakse sulle teada, et see sama halb hing tegutseb sinu elus.

 

Kui sa tead, et sa ei kannata stressi, ülekoormuse ja pinge all, siis võid seda hüüet võtta positiivse endena. Sellisel juhul võid sa kiirelt edasi anda sellele hingele ka vastulause. Saada teele mõni mõte või soov. Tee seda sellepärast, et sellel samal hetkel oskad sa ise enda seest sõnumit edastada, sellel hetkel on teievaheline portaal avatud. Kuid see portaal ei ole lahti väga kaua, see on lahti minut või kaks. Üldiselt ei suuda sinu Aura rohkem informatsiooni vastu võtta.

 

Loomulikult sa saad enda Aurat hingedele vastuvõtlikumaks muuta ja seda aitavad sul teha kristallid, mis loovad hingede ning sinu vahele kontakti. Ühtedeks sellisteks kristallideks on näiteks Serafiniit, Larimar, Lasuriit või Aqua Aura.

 

Kui kuuled, et keegi hüüab sinu nime, kuid keegi ei hüüa - siis tegelikult seisabki keegi sinu kõrval, see ei ole ettekujutus!