Vingumine - kõik teavad, mis see tähendab, kõik on sellega kokku puutunud ja pea igapäevaselt kas ise seda teinud või kellegi teise poolt seda pealt kuulanud. Vingumine? Nii tüüpiline tegevus, mida tehakse, kuid nii kahjulik, et kui sa teasid selle tegelikke tagamaid ja põhjustatavat kahju, siis sa kindlasti hoiaksid end selle koha pealt vaos. Kui sa oled suutnud sellisele arusaamale jõuda, et see on kahjulik ja sa üritad seda vältida, siis ma olen õnnelik sinu üle. Teistele aga soovin imelist teekonda selle hetkeni, kus sa suudad sellest halvast ja kahjulikust harjumusest vabaks saada.

 

Kui ma päris aus soovin sinuga olla, mida ma ka soovin, siis ma ütlen sulle päris enda arvamuse välja, mida ma tunnen vingumise suhtes. Ütlen ausalt, et see on üks inetumaid energiaid, mida üks inimene saab enda seest välja jagada. Kui ma kuulen pealt vingumist, mul läheb sõna otseses mõttes süda pahaks, kuid samas ma saan ülimalt hästi aru, miks seda tehakse. Sellise hetke pealt tunnistamisel ma üritan vingujat aidata, andes talle positiivsust ja suunates tema mõtted selle poole, et ta leiaks sellest samas endale negatiivseks võetud asja ilusaks muuta. Selgitades talle seda, mida ma nüüd hakkan sulle siin selgitama. Blokeerides vingumise ja asendades selle inimese sisse positiivsuse.

 

Ennekõike pead sa aru saama, et vingumine sümboliseerib halva energia ülekuhjumist sinu Aurakehas ja nüüd läbi Kurgutšakra sa vabastad seda. Kuid, kui sa mõtled, et see on nüüd hea asi, et sa vabastad sellega enda halba energiat, siis siinkohal vaid eksid. See vabastamine tähendab seda, et kahju on juba tehtud ja halba energiat on nii palju, et midagi head seal sees enam ei olegi. See on tegelikult keha appihüüe. Appihüüe selle kohta, et ma olen väsinud, kurnatud ja mul on vaja jõudu. Ükskõik, millal sa ise tunnistad pealt seda, et sa oled virisevaks ja vinguvaks muutunud, siis tea seda, et sinu keha karjub sinu käes. Andes sulle mõista, et sa pead end tervendama hakkama. Vastaseljuhul muutud sa selliseks, milliseks sa mitte kunagi ei soovi saada - kibestunuks.

 

Miks tekib siis see kurikuulus vingumine? Milline see vingumine siis tegelikult ka välja näeb?

 

Vingumine on millegi koledaks tegemine, millelegi halva energia suunamine, millegi ülekuhjamine iseenda halva energiaga. Ükskõik, mille suhtes sa vingud, kõik selle sa halvemaks ka muudad.

 

Näide - sa vingud oma kaaslase üle. Tulemuseks on see, et seda vähem sa hakkad temas ilus nägema ja see sama vingumine viib suhte hukatuseni. Usu mind, millegi ära lõhkumine on tuhandeid kordi lihtsam, kui millegi korda tegemine.

 

Kui sa vingud ilma üle, siis sa ei hakka mitte kunagi nägema mitte üheski päevas võlus. Sa suunad iseennast midagi niiöelda vihkama või põlgama. Sa ei naudi talve jäist ja värsket õhku. Lõpuks sa ei naudi kevade tärkavat loodust ja vihma müstilist hõngu. Sa ei suuda ka päikesepaistelist ilma võtta enam naudinguga vastu, kui sa suunad sellele halba.

 

See on karma seadus, mis töötab vingumise puhul. Millele halba suunad, seda nautida sa kunagi ei saa. Millele head suunad, seda küllusega saad enda ellu lõigata. See on karma!

 

Vingumise tegevus näeb ette nii - Sina jagad enda seest teadlikult välja ühes konkreetses suunas energiat. Energiat, mis lõhub seda, millele seda saadad. Kui sa vingud selle üle, kuidas sa välja näed, siis tulemuseks on see, et sa lõhud enda enesehinnangud. See on enesehävituslik käitumisviis, millega sa lõikad tükikese ära sealt, mille suhtes vingud. Seega enda välimuse üle vingumine viib sind tegelikult pikapeale väga madala enesehinnanguni. Kui sa näiteks vingud, virised ja näitad oma rahulolematust selle üle, kui raske elu on sul sellepärast, et sa pead nii palju tööd tegema. Siis tulemuseks on see, et sa võtad killukese enda tööõnnest ja viskad selle näiliselt prügikasti. Öeldes iseendale, et mul pole tööd vaja ja ma ei soovi seda enda ellu saada. Pikaajaline virisemine sellel teemal viib töökaotuseni ja sa ise suunad end tööd vihkama.

 

Tegelikult on aga asi nii, et sa pead ise energiat andma selles suunas, kus sa soovid, et asjad paremaks muutuksid. Ilmselgelt sa vingud ja virised nende teemade kallal, mis sulle täielikku naudingut ei paku. See, kuidas seda sama teemat endale paremaks ja külluslikumaks muuta on sellesse hea energia suunamine. Kui sa ei ole rahul ilmaga, siis sa pead endale lahti mõtestama ennekõike selle, et loodusel on vaja vihma, päikest, pilvi, tuult, külma, sooja. Kui me võtaksime siit nüüd neli ilmanähtust ära, siis kaoks ära tasakaal ja sa ei saaks siin Maa peal eksisteerida. Sa pead enda silmad avama laiema vaate jaoks ja mõistma, et kui Maa on midagi loonud, siis ta on loonud selle põhjusega. Inimese loodud teemadesse võid suhtuda skeptiliselt, kuid Maa loodud teemadesse mitte. Kui sa soovid midagi nautida, siis ennekõike sa pead ise leidma inspiratsiooni ja motivatsiooni. Vastaseljuhul see ise sinu uksetaha ei ilmu.

 

Blokeerib sinu teekonda

 

Vingumine - küsi enda käest, kui palju sa tegeled sellise harrastusega? Kuna sa ei pea otseselt kellelegi vastama, peale iseenda, siis ole hea vasta vähemalt enda mõtetes ausalt. Ennast sa ei saa nii ehk naa petta. Ma tahan, et sa teeksid seda selleks, et sa suudaksid täielikult aru saada, kas vingumine võib olla sinu probleemide põhjuseks või mitte. Me peame pidevalt tegeleme enese analüüsimisega, kui me soovime paremaks inimeseks saada ja elus kaugemale jõuda. Pea meeles, kasvamine on elu mõte, mitte kahanemine.

 

Kui sa oled nüüd järgi mõelnud ja vastuse enda kohta üles leidnud, siis ma seletan sulle vingumisest põhjustatud sügavamaid kahjulike omadusi ning selle mõju sinu kogu elule.

 

Nagu sa eelnevat juttu lugedes mõistsid, et vingumine võtab tükikese head energiat ja õnne ära sealt, kuhu sa selle vingumise suunad. Nüüd kujuta ette sellist asja. Meie eludel on olemas saatus, seal on kirjas väga palju ilusaid asju, väga palju katsumusi ja nende ära tegemisel väga palju õnne. Nüüd, kui sina liigud oma saatuses edasi, edasi ja ainult edasi, siis nüüd ühel hetkel sa hakkad väga tõsiselt nurisema millegi üle. Kuidas see sinu saatust mõjutab? Sa automaatselt jääd ühes konkreetses suunas enda saatuses seisma. Lihtsalt seisad. Kui sa juba ühes kohas jääd seisma, siis ei saa mitte midagi ka teistes suundades liikuda. Inimese hing on tervik, kõik teod mõjutavad kõiki teisi tegusid. Vinguvad inimesed seisavad enda elus kohapeal. Lihtsalt seisavad!

 

Kas sa tahad seista? Ei sa ei soovi. Sa soovid pidevalt uusi ja häid asju siin elus kohata. Sa soovid leida üles armastuse, rahu, soovid küllust enda ellu ja kõike head. Kui sa seda soovid, siis ennekõike sa pead aru saama sellest, et selle kõigeni jõudmiseks pead sa ise andma endast kõik, et sa ise ei takistaks nende unistuste täitumist. Kui sa ise ei takista, siis saatus toob sulle täpselt selle, milleni oled loodud selles elus jõudma.

 

Enda mõtetega ma soovin sulle südamele panna seda, et elu ei saa ilusamaks ja paremaks muutuda, kui sa külvad enda teekonnale blokaade. Vingumine blokeerib sinu edasi liikumise ja kui sa ei saa edasi liikuda, siis ei sa ei jõua mitte kunagi sinna, kus sisimas soovid jõuda.

 

Vingumine on seotud tugevalt Juurtšara probleemidega ja kui Juurtšakra on väga haige, siis see neelab kõikide ülemiste Tšakrate energiad kinni. Sellega seoses blokeerub tee tööeduni, mis on seotud Sakraaltšakraga. Blokeerub tee külluseni, mis on seotud Päikesepõimikuga. Blokeerub tee armastuseni, mis on seotud Südametšakraga. Blokeerub tee rahuloluga, mis on seotud Kurgutšakraga. Blokeerub tee enese leidmisega, mis on seotud Kolmanda Silmaga. Blokeerub tee parema tuleviku poole, mis on seotud Kroontšakraga. Kui Juurtšakra on enda energiast täiesti tühjaks saanud, siis Kurgutšakra kaudu sa hakkadki rahulolematust välja näitama. Seejärel alles jõuab Kolmanda Silmani see halb energia ning pidurdab oskuse enda saatuse teed õieti näha ja seejärel alles hiljem blokeeritakse läbi Kroontšakra täielikult sinu tee parema tuleviku poole ära. Kui Juurtšakra on mürgine, siis see mürgitab kogu sinu energiakanalid ära. Sellise probleemi korral soovitan ma sul kanda Juurtšakra tervenduse kristalli, mis on konkreetselt seotud vingumise ja virisemisega. Sellisest probleemist aitab sul lahti saada Hematiit. Hematiit on üks parimaid tervenduskristalle neile, kellel on kombeks kõikide asjade suhtes viriseda, vinguda ja mitte rahul olla. Hematiit blokeerib iseenda mürgitamise, mis sellise tegevuse käigus tekib. Hematiit aitab sul end vaos hoida ja aitab sul enda sees olevaid negatiivsetel energiatel lahtuda. Hematiit on üks Juurtšakra tervendus kristallidest.

 

Vingumine selle kõige algses mõttes tekib sellest, et sa ei ole enda hinge väga pikka aega õigete energiatega toitnud. Seejärel kahjustub Juurtšakra ja hakkab allakäigu spiraal tööle. Seega asja ära lahendamiseks sa pead mõistma vingumise tagamaid, endale selle kahjulike mõjuomaduste teadvustamisest ja liikuma selles suunas, et sa hakkaksid enda elus positiivsusele rõhku osutama.

 

Järgmises elus saad selle probleemi, millest tühise probleemi teed täna

 

Tead, mis kõige õudsem ja hirmsam vingumise koha pealt on? See viib sind sellise sammu juurde, kus sa mitte järgmises elus ei astu astme peal kõrgemale positsioonile, vaid madalamale. Kui sa nüüd hakkad sellesse süvenema, kas sa suudaksid mõelda selle peale, et järgmine elu võiks tänasest elust kehvem olla? Sa ei taha seda eksole. Kes tahaks? Aga võib-olla sa tahad, kui sa ei soovi sellisest väga halvast harjumusest lahti öelda? Kui hakkad sellele mõttele vastu, siis ikka hakka endale vastu. Hakka end tervendama ja vingumisharjumusest vabanema. Ürita end distsiplineerida, kuid see distsipliin saab tekkida vaid siis, kui sa teadvustad endale selle kahjulikkusest.

 

Tõepoolest üks pidev vingumine ühes konkreetses suunas võib viia sind sinu järgmises elus selle probleemi küüsi, kuhu sa asjatult halba energiat suunasid. Ma toon sulle paar näidet, et sa suudaksid minu mõtetega kaasa minna.

 

Näiteks inimesed, kes täna Eestimaal elades pidevalt virisevad selle üle, kui halb meil siin on olla, eneselegi teadvustamata seda, mis kõik sinu elus tegelikult võiks olla sellel samal ajastul, sellel samal hetkel. Mida kõike halba ja seda siin ei ole. Sellega sa lükkad enda saatuse edasikäigu lukku ja suunad end uuesti õppima seda, kuidas peab väärtustama sulle antud võimalusi. Sellega viiakse sind sinu järgmises elus tagasilangusesse, halvemate tingimustega piirkonda ja sinna kannatama. Läbi kannatuste sa hakkad väärtustama seda, mida kõik sul olla võiks. Seega mõtle hästi järgi, kas meil ikka on halb siin elada? Kaugeltki mitte. Naised on peaaegu, et vabad meeste domineerimis ühiskonnast. Meil ei ole orjandust, meil on värske õhk, meil on värske vesi, mida juua. Analüüsi, mis sul siin Eestis on ja mis väga paljudes kohtades ei ole. Sa peaksid isegi sellepärast tänulik olema, et sulle ei anta looduse poolt katastroofe, mille üle sa pead hirmu tundma. Siin on väga, väga ja veelkord väga palju võlusid. Siis ehk saad ise ka aru, kui absurd on vinguda millegi üle, mis on ilus ja mida tegelikult saab veel ilusamaks muuta. Sul on siin kõik põhi olemas, et veelgi parema minani ja maailmani jõuda. Kui sa aga ei austa seda, siis sinu enda saatust näeb ette selle, et sa pead selle austuse ära õppima. Seega suunatakse sind järgmises elus ihkama seda sama, mis sul selles elus mugavalt käes oli.

 

See oli üks vähestest näidetest, mida saab tuua. Näiteid saab tuua väga erinevate teemade kohta, millega sa saad pideva vingumise tagajärjel enda elu tagasilangusesse viia. Kasvõi sellega, et sulle on antud selles elus armastus, sa ei oska seda armastust hinnata ja sa pidevalt mürgitad enda armastatud, siis tagasilanguseks on järgmises elus armastuse puudumine. Mida ei oska hinnata, see võetakse ära ja seda sa hakkad ihkama. See on karma seadus.

 

Inimesena me peame õppima seda, et tühisusest me ei tohiks mitte kunagi probleemi teha. Me peame õppima enda energiaid õieti suunama ja neid enda kasuks, mitte kahjuks muutma. Sa pead aru saama, kui võimas on sinu enda energiaväli ja mida sa saad sellega luua. Sa saad luua võimsa tuleviku, rahulolu, õnn, kuid samas sa saad enda elust ka põrgu ning tühjuse muuta. Inimene ise suudab enda elu muuta, kui olukord on läinud kehvaks või kui olukorraga ei olda rahul. Muutumine paremuse poole ei saa tulla läbi halva olukorra mürgitamise, mida paraku just vingumine põhjustab. Millegi paremaks muutmine vajab head energiat, tundub ju väga õige eksole?

 

Selle artikliga soovin ma lihtsalt meelde tuletada seda, et me peame olema väga paljude asjade suhtes enda elus tänulikud ja me ei tohiks ära unustada seda, et negatiivsus külvab negatiivsust, mitte vastupidi.