Panin kirja numeroloogia põhjal erinevate sünnikuupäevade edu saladuse. See on kõigile neile, kes soovivad enda karjääri edukamaks muuta või kes soovivad luua midagi unikaalset, ainulaadset ja luua ettevõtteid. Siin on teie positiivsed ja nõrgad küljed, mis teie sünnikuupäev teile kaasa on andnud.

SÜNNIPÄEVA NUMBER 1, 10, 19 ja 28 - KÜLLUSE MAGNETIT OMAV HING - Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Päike ja Lõvide sodiaak, hoolimata sellest, mis Kuus nad sündinud on. Kõige jõulisem kombinatsioon on Lõvi tähemärgi all sündinud selle numbri kandja, mis teeb temast eriliselt võimsa inimese. Need neli numbrit on numeroloogias sünnikuupäeva numbritest kõige võimsamad töötegijad. Inimesed, kellel on ääretult palju antud jõudu, tahtmist, iseseisvust, analüüsivõimet ja energiat. Inimesed, kellel on kõige suurem tõenäousus ükskõik millise ettevõtmisega materiaalset edu saavutada.

Kõik, kes on nendel kuupäevadel sündinud, nendel on suurem tõenäosus antud elus olla juhtival positisoonil, olgu siis selleks töödejuhataja positsioon või ettevõtte omanik olla. Iseasi, kuidas selle numbri kandja oma energiat ära kasutab, kas ta siis langeb mugavuste küüsi ja kaotab ambitsioonikuse või võitleb ennast kõrgele. Igatahes õnne on neile neljale numbrile kõige rohkem antud ja seda soovitan lihtsalt ära kasutada. Selleks peab leidma selle numbri kandja oma "õige" elukutse ja kui ta selle leiab, on ta ka õnnelik. Nende numbrite suureks elu eesmärgiks on saavutada isikupärasus ja nad ei kannata seda, kui neid õpetatakse elama.

ÕPETUS Õpetus neile numbritele on see, et nad väärtustaksid ka teiste loomingut või tööd, nii suudavad nad iseenda positiivset energiat säästa. Kuna number 1, 10, 19 ja 28 on väga lahked inimesed, siis nad ei tohiks liialt palju endast välja anda.

- Töö edu õnne talismanideks numeroloogia põhjal on KRÜSOPRAAS ja TIIGRISILM
- OONÜKS aitab neid, kellel on kadunud motivatsioon või, kes ei suuda iseennast erialaliselt leida.

SÜNNIPÄEVA NUMBER 2, 11, 20 ja 29 - INIMESTE AITAMINE - Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Vähi sodiaak, hoolimata sellest, mis Kuus nad sündinud on. Kõige suuremat rahu armastav hing on aga Vähi sodiaagi all sündinud selle numbri kandjad ( näiteks 11.07.89). Nende numbri kandjad vajavad stabiilsust ja teiste heakskiitu. Töö on edukas vaid siis, kui inimesed tema kõrval väärtustavad tema panust. Kõige paremini sobivad töökohad on inimeste aitamine, hooldamine, tervendamine, meditsiin, loomadega tegelemine jne. Kõik erialad, mille põhieesmärk on teiste abistamine.

Ainuke viis, kuidas selle numbri kandja endas selgusele jõuab ja leiab enda õige tee on see, et tal oleks seljataga armastav perekond. Üldiselt nendel inimestel esmaseks eesmärgiks on luua kodu ja alles seejärel karjääri tegema hakata. Kui need eesmärgid on aga vahetusse läinud, siis võib selle numbri kandja pikka aega tunda pidevaid kõhklusi oma eriala osas ja töö tegemisel võib tekkida sisemisi pingeid.

ÕPETUS Õpetus neile numbritele on see, et nad leiaksid piisavalt palju enda jaoks aega, kas siis puhkamiseks või enda hobidega tegelemiseks. See on tähtis, et nende numbrite kandjad oleksid positiivsed ja suudaksid olla püsivad oma erialal. Vastasel juhul võivad nad ühelt töölt teisele tööle pendeldama hakata.

- Töö edu õnne talismaniks numeroloogia põhjal on TSITRIIN ja KALKOPÜRIIT
- SUITSKVARTS aitab lahti saada kõhklustest ja suunab edasi õigele rajale, kui sellelt on maha kaldutud.

SÜNNIPÄEVA NUMBER 3, 12, 21 ja 30 - MEELELAHUTUS - Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Amburi sodiaak, hoolimata sellest, mis tähemärgi all nad sündinud on. Kõige asjalikum karjääri inimene on aga see, kes on ka tähemärgilt Amburina sündinud (näiteks 12.12.76). Nende numbrite all sündinud saavad oma numbriga kaasa edu võimaluse erinevatel aladel, mis on mõeldud inimeste meelelahutuseks. Olgu siis selleks restorani pidamine, poe omamine, jõusaali või mõne teise ettevõtte rajamine. Ainuke asi mida nad reaalselt vajavad, et olla edukad on, ambitsiooni hoidmine. Nad on kergekäelised laskuma "igavusse", mis kaotab ära nende motivatsiooni. Sellekes, et motivatsioon oleks pidevalt olemas, on vaja nende kõrvale kedagi, kes pidevalt tõukaks neid tegutsema. Kui neil on selline kaaslane, siis on eduks kõik võimalik.

ÕPETUS Asi, mida nad peavad jälgima peale selle, et nad oleksid pidevalt motiveeritud, on see, et neil on vaja reaalseid kogemusi oma eriala jaoks. Seega nad peavad palju käima end koolitamas ja enda erialase maailmaga tutvumas, et olla edukad. Vähene kogemuste puudumine võib viia nende ettevõtmised allamäge.

- Töö edu õnnetalismaniks numeroloogia põhjal on KARNEOOL, mis aitab motiveerida ja TIIGRIRAUD, mis aitab järjepidev olla.
- Enda eriala aitab leida MÄEKRISTALL.

SÜNNIPÄEVA NUMBER 4, 13, 22 ja 31 - STABIILSED TÖÖTAJAD VÕI TÖÖANDJAD - Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Veevalaja sodiaak, hoolimata sellest, mis Kuus nad sündinud on. Kõige turvalisemat pinda ja konkreetseid piire vajav inimene. Olgu siis konkreetne piir palganumbris või töökohas. Nad alatihti valivad endale töö vaadates, kas seal on ka tulevikku kümne aasta pärast ja ei armasta juhutöid. Ideaalses maailmas töötaksid nende numbrite kandjad ühe konkreetse eriala peal terve elu ja kui nad ka selle saavutavad, siis sellest tuleb ka edu. Kuna number 4, 13, 22 ja 31 on head õnne enda juurde võimalik tuua alles pikemas perspektiivist.

Sobivad erinevad töökohad, mis on seotud raamatupidamisega, korrahoidmisega, juriidikaga ja erinevad erialad, mis on seotud konkreetsete faktide taga  ajamisega. Neil numbritel on kõige enam antud loogilist mõtlemist ja oskust seda erialaliselt ära rakendada. Juhul, kui nad ei leia endale "õiget" eriala, siis tekib neile uus missioon, milleks on kodu loomine ja perekondliku elu stabiilsemaks muutmine. Olgu siis selleks perekonnaks ainult tema enda lähedased või sõprade elud. Nendel on vajadus korda lüüa ükskõik millises aspektis.

ÕPETUS Õpetus neile numbritele on see, et nad leiavad iseendas rahu, kui nad lasevad teistel inimestel olla need, kes nad tahavad olla. Nende õppetunniks on see, et nad ei tohiks liialt kritiseerida teiste valikuid ja arvestada sellega, et kõigil on oma nõrgad küljed. Kui number 4, 13, 22 ja 31 on mõnes aspektis väga tugevad, siis nad eeldavad, et ka teised oskavad seda ja kui nad näevad vastupidist, siis nad ei suuda mõista seda.

- Töö edu õnne talismanideks numeroloogia põhjal on PÜRIIT ja TIIGRISILM
- MUST OBSIDIAAN aitab neil iseennast üles leida ja mõista, mis nad elult soovivad.

SÜNNIPÄEVA NUMBER 5, 14 ja 23 - MULTIFUNKTSIONAALSED ETTEVÕTJAD - Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Kaksikute ja Neitsi sodiaak, hoolimata nende enda tähemärgist. Kes aga on sündinud ka Kaksikutena või Neitsina, omab erilist palju jõudu olemaks mitmekülgne töötegija. Inimesed, kes suudavad omada ülimalt edukalt mitut ametit korraga terve elu vältel. Neile, kes nende numbrite all on sündinud, neile ma alatihti soovitan mitut asja korraga teha.  Nendele numbritele ei saa konkreetseid erialasi anda, kuna nad võivad kõiges edukad olla, kui ainult laiskus või püsimatus neid rajalt maha ei võta.

ÕPETUS Hoolimata mitmekülgsest iseloomust on nendel numbritel kõige rohkem vaja jälgida seda, et nende tööd saaksid tehtud ja tööasjad ei jääks kahesilmavahele. Vastasel juhul võivad nende loodud karjääriredel tõsiselt lagunema hakata, seega pidev korrektsus ja järjepidavus viib alles eduni.

- Töö edu õnne talismaniks numeroloogia põhjal on PILTJASPIS, SMARAGD ja FUKSIIT
- Iseenda leidmine ja enda erialavalikule kindlaks jääda aitab MUST TURMALIIN.

SÜNNIPÄEVA NUMBER 6, 15 ja 24 - KOOSTÖÖ TEGIJAD JA IDEEDE GENERAATORID -  Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Kaalude ja Sõnni sodiaak, hoolimata sellest, mis tähemärgi all on nad sündinud. Kõige ideaalsema kombinatsiooni teevad need numbrid aga Kaalude ja Sõnni tähemärgi all sündinutele, nendel on eriliselt tugev anne luua süsteeme, millest võib sündida edukad ettevõtmised. Ainukeseks probleemiks võib tulla ülimalt suur jäärapäisus, mis ei lase muuta negatiivseid aspekte positiivseks ehk nad ei kuula hästi teiste nõu, isegi mitte oma lähedaste arvamust mitte. Kui nad muutuksid paindlikumaks, siis oleks võimalus ka ülimalt suurele õnnele, mis nende enda osavus suudaks kokku luua. Nad on loojad, aga mitte juhid, seega nende kõrvale on vaja alati kedagi, kes aitaks nende osavat meelt teostada ilma suuremate tagasilöökideta - sobivad ideaalselt kokku number 1, 10, 19 või 28 ühist ettevõtmist looma.

ÕPETUS Õpi õigel ajal märkama seda, et asjad on allamäge minemas ja kutsu keegi endale appi või jaga visiooni. Kui seda suudetakse märgata, siis tuuakse number 6, 15 ja 24 välja katastroofist. Ehk nende numeroloogia annab võimaluse kõrgelt lennata või kõrgelt kukkuda.

- Töö edu õnnetalismaniks numeroloogia põhjal on tavaline AHHAAT koos TIIGRISILMAGA
- Parema erialase intuitsiooni välja arendamiseks aitab neid KULLISILM.

SÜNNIPÄEVA NUMBER 7, 16 ja 25
- AINULAADSED MÕTLEJAD JA TEADUSE HINGED - Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Kalade sodiaak, hoolimata sellest, mis tähemärgi all nad sündinud on. Kõige edukamaks võib saada see, kes on sündinud Kalade tähemärgi all.  Nendel numbritel on antud võimalus olla edukas väga spetsiifilistel ametitel, kus on vaja palju loogikat ja analüüsivõimet. Väga edukad võivad olla infotehnoloogias, keemias, füüsikas, teaduses ja erinevatel ametitel, kus on vaja midagi edendada või arendada paremaks.

Et need numbrid leiaksid enda eriala on neil vaja väga turvalist lapsepõlve või sidet oma vanematega. Kui see osa saab täidetud, siis nendele ei anta karmalisi blokke enda ande arendamiseks. Sobivad üksinda töötama ja ei salli kellegi alluvuses või käsutuses olemist. Ideaalsed töötegijad vaid siis, kui neid keegi ei häiri ega sega.

ÕPETUS Nad peavad õppima teistega suhtlema ja iseenda visioone edasi andma. Kui nad soovivad edukad olla, siis nad peavad iseenda sees leidma võimaluse jagama enda teadmisi ja mitte liialt arad olema enda annete välja näitamise suhtes. Number 7, 16 ja 25 on üldiselt väga madal enesehinnang ja nad ei oska erialaliselt ennast väärtustada.

- Töö edu õnnetalismaniks numeroloogia põhjal on PIETERSIIT ja ROHELINE AVENTURIIN
- Iseenda võimete välja näitamiseks aitab neid ARBUUSTURMALIIN, mis süstib neisse eneseusku ja positiivset egoismi.

SÜNNIPÄEVA NUMBER 8, 17 ja 26 - LOOMINGULISUS JA KINDEL TAGALA - Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Saturn ja Kaljukitse sodiaak, hoolimata sellest, mis Kuus nad sündinud on. Kõige ambitsioonikam ja usaldusväärsem natuur, mille ideaalseks kombinatsiooniks oleks Kaljukitse tähemärgi all sündinud. Üks probleem, nende karjääri tegemise juures on see, et nad kalkuleerivad oma töö materiaalsusesse ennem, kui asuvad selle peale mõtlema, mis nende hing tahab. Aga Saturni sümboolika annab nendele numbritele vajaduse armastuse järgi, mis paneb nad pidevalt kahtlema oma südamesoovi ja materiaalsete valikute vahele.

Kõige paremini töötab selle numbri kandja loomingulise töö peal, nagu näiteks sisekujundus, arhitektuur, kokandus jne. Nende numbrite eluülesandeks on täita oma ülesandeid ilma selleta, et keegi peaks neile etteheiteid tegema. Kohusetunne on suurim vajadus, mida peab saavutama ja suurim tagasilöök, kui seda ei täideta. Sobivad paremini alluvateks ja teevad enda tööd hästi, kui nende ümber on head inimesed. Head inimesed seepärast, et Saturni armastuse vajadus ei suuda neil olla ükskõikne negatiivsete või liialt kriitiliste inimeste suhtes. Kui kollektiivis on aga "kiusaja", siis võib kogu selle numbri kandja töö tegemata jätta.

ÕPETUS Õpetus neile numbritele on see, et nad peavad palju vaeva nägema enda erialal, kas siis selle õppimisel või enda kehtestamisel. Nad ei tohi alla anda ja peavad õppima tasakaalu leidma südamesoovi ja materiaalsuse vahel.

- Töö edu õnn talismanideks numeroloogia põhjal on KARNEOOL ja ROHELINE AVENTURIIN
- LUMIOBSIDIAAN aitab neid, kes ei suuda iseendas selgusele jõuda või, kes ei suuda otsustada ja selgeks teha oma annet.

SÜNNIPÄEVA NUMBER 9, 18 ja 27 - SOTSIAALSUS JA ASJAAJAJAD - Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Jäära sodiaak, hoolimata sellest, mis tähemärgi all nad sündinud on. Kõige võimsam on aga see number, kelle tähemärk on samuti Jäär. Nendel inimestel on naturaalne oskus kõike kord teha, inimeste omavahelisi probleeme lahendada ja niiöelda "musta tööd" ära teha teiste eest. Hea suhtlusoskus ja oskus olla meeldiv ei ole mingi probleem nende jaoks.

Nende numbrite all sündinud ei tohiks elada rutiinset elu, nende ambitsioonide ülal hoidmiseks on vaja seiklusi või reisimist. Ettevaatlikud peavad olema kaastöötajate suhtes, kuna nendel numbritel on eriline külgetõmme kadeduse vastu.

ÕPETUS Nende numbrite karjääriline edu sõltub väga suuresti nende armastusest. Kui nendel on õige partner kõrval ja suhtes on positiivne aeg, siis on ka tööjuures kõik hästi ja nende töötahe on piiritu. Kui aga nende eraelus on suhtekriis, siis kannatab kogu tööalaline edu. Seega nende suurimaks probleemiks võib tulla ebastabiilne suhe ja seega nende eesmärk peaks olema end eraelu korda seadmine, et saavutada erialalist edu.

- Töö edu õnnetalismaniks numeroloogia põhjal on VARISKIIT ja KRÜSOPRAAS
- Suhetealast tasakaalu aitab saavutada RODOKROSIIT, mis omakorda aitab neile erialast edu tuua.