Päevailleseemned on kasulikud väga erineval tasandil. Nagu mulle meeldib jutustada sellest, kuidas taimed saavad sind aidata spirituaalsel ja füüsilisel tasandil, siis ka päevalilleseemnete kohta jagan sulle mõtteid nende mõlema külje pealt. Päevalilleseemned on eestlaste jaoks lihtsasti kätte saadaval ja neid saab ka ise enda tarbeks kasvatada.

 

Kui sul tekib ühtäkki meeletu isu päevalilleseemnete järgi, siis on see märk sinu alateadvuselt, et sul on vaja selle käest saada tervendust. Olgu selleks tervenduseks, siis päevalillede poolt pakutav spirituaalne vägi või nende sees eksisteerivate vitamiinide tervendav jõud. Kui sul tekib nende vastu meeletu isu, siis sinu enda intuitsioon ütleb, millisest energiast sinu keha puudust tunneb. Keha ütleb ise meile ära, mida ta vajab ja mida ta ei vaja.

 

Päevalill ise on teadaolevalt pärit Mehhikost ja Peruust. Sealt edasi on see rännanud Põhja-Ameerikasse ja ülejäänud maailma. Päevalilleseemneid on teadaolevalt kasutatud enda tervendamiseks juba üle 5000 aasta. Esimesed, kes päevalilleseemnete väge hakkasid mõistma, olid indiaanlased. Indiaanlased hakkasid päevalilleseemneid enda keha vaimse, kui ka füüsilise tervise pärast kasutama. Usuti, et päevalill kannab analoogset jõudu nagu seda kannab ka päike. Usuti, et see annab elujõudu, energiat ja positiivsust. Kuid tõepoolest see on ka tõsi ja päevalilleseemned tõepoolest annavadki seda.

 

Osta selliseid päevalilleseemneid, millele ei ole lisatud soola, erinevaid maitseaineid ja mida ei ole röstitud. Sellisel juhul sa suure tõenäosusega saad võimalikult tervislikud päevalilleseemned endale valitud. Mida kvaliteetsemad on sinu päevalilleseemned, seda rohkem sa saad nende käest endasse tervendavaid vitamiine ja energiat.

 

PÄIKESEPÕIMIK TERVEKS

 

Spirituaalsel tasandil aitavad päevalilleseemned sinu Päikesepõimikut tervendada. Aidates suunata Päikesepõimikusse vajalikku energiat, et see Tšakra saaks terve olla. Kuid igal erineval taimel ja kristallil on erinev viis, kuidas ta teatud Tšakraid mõjutab ning tervendab. Päevalilleseemnete söömine aitab aktiveerida Päikesepõimikut niiviisi, et see suurendab enesesse uskumist ja head egoismi. Aidates välja töötada sinu sees tervislikku egot. Pidurdades ära teiste suhtes domineerimise ja enda õnne teiste õnne peal rajamise. Päevalilleseemnete söömine aitab sul enesekindel ja õnnelik olla nii, et mitte keegi teine ei kannataks sinu õnne pärast.

 

Päevalilleseemned mitte ainult ei tervenda sinu suhtumist iseendasse ja ei anna sulle positiivset eluvaadet, vaid need tervendavad ka sinu Päikesepõimikut niipidi, et need aitavad naisel lapseootele jääda. Päevalilleseemned vabastavad Auras eksisteerivaid hirme mis ei lase naisel lapseootele jääda. Hirmu selle eest, et kas lapsega juhtub midagi või kas üldse naine rasedaks jääb. Need samad hirmud blokeerivad lapseootele jäämist ja päevalilleseemned vabastavad sedasorti hirme. Päevalilleseemned stimuleerivad Päikesepõimikut ja seega suurendavad need oskust usaldada elu ning uskuda imelistesse asjadesse. See sama mõtteviis avab sinu Aura uutele ja rikastavatele kogemustele.

 

Päevalilleseemnete söömine aktiveerib Päikesepõimiku ja seega ka külluse kanali. Avades külluse kanali headele ja viljakatele ideedele. Kui sa sööd päevalilleseemneid, siis sul hakkavad peas ringlema ideed, kuidas enda elu paremaks muuta ja seda materiaalses mõttes. Sulle hakkavad mõtted tekkima, millised rahalised väljaminekud on kasulikud ja näiteks kuhu investeerida, et enda elu paremale järjele saada.

 

Päevalilleseemnete söömine aitab sind kaitsta stressi ja depressiooni tekke eest. Kui sa kannatad nende vaimsete probleemide käes, siis päevalilleseemned aitavad sul nendest seisundistest terveks saada.

 

Päevalilleseemnete mõju Päikesepõimikule on väga analoogne Tsitriini väele. Ka Tsitriini võid igapäevaselt endaga kaasas kanda, et end positiivsemaks muuta ja endale häid ideid tekitada, mis võiksid sinu materiaalsemat poolt parandada.

 

Hoia padja all, et soovid läheksid täide

 

Asteegid hoidsid päevalilleseemneid enda pead toetava aseme all, kui nad magasid ja soovisid, et nende unistused täituksid. Usuti, et päevalilleseemned talletavad unistuse iseendasse ja eemaldavad unistuselt ahne emotsiooni. Seejärel peale ühte ööd söödi need päevalilleseemned ära. Usuti, et sellega pandi unistuse seeme mulda ehk unistus enda hinge. Seda selleks, et see unistus saaks täide minna ja inimene ise suudaks leida tee selle unistuse täide viimiseks. Seega õhtul võid panna päevalilleseemned enda padja alla, soovides samal ajal ka enda unistuse täitumist ja hommikul võid need ära süüa. Võid päevalilleseemneid hoida koti sees.

 

FÜÜSILISE KEHA TERVENDAJA:

 

Päevalilleseemneid on lihtne süüa, need ennekõike maitsevad hästi ja neid on imelihtne erinevates roogades ära kasutada. Kõige lihtsam viis nende kasutamiseks on see, kui sa puistad päevalilleseemneid salatite peale või kasutad neid juurviljade küpsetamise juures. Need lisavad toidule hea maitse ja annavad kehale vajalikke vitamiine.

 

1. E-vitamiini allikas

 

Päevalilleseemned sisaldavad kõrgel määral E-vitamiini, mis on keha tervena olemiseks väga vajalik vitamiin. E-vitamiin aitab kaasa tervele ajutegevusele ja see on antioksüdant, mis aitab lisaks sinu aju tervisele hoida ka sinu südame tervist. Söö päevalilleseemneid selleks, et hoida enda keha tervena. Päevalilleseemned aitavad alandada südameinfartki riski.

 

Päevalilleseemned sisaldavad vajalikke aineid, mis reguleerivad kolesterooli taset. Aidates sellega vähendada kolesteroolitaseme kõrgeks minemise riski. See omakorda kaitseb erinevate haiguste ja südamerikete eest.

 

E-vitamiini tõttu aitab päevalilleseemnete söömine sinu naha tervist hoida. E-vitamiin aitab nahal taastuda ja see kaitseb nahka vananemise eest. Seega, kui sa soovid, et sinu nahk säraks ja sinu välimus oleks nooruslik, siis päevalilleseemned võiksid saada osaks sinu elust.

 

2. Vabastab pingest ja närvilisusest

 

Päevalilleseemned on suureks magneesiumi allikaks ja kui sa neid sööd, siis päevalilleseemnetes olev magneesium aitab sul endaga rahu leida. Magneesium rahustab meelt, tasakaalustab ja aitab närvidel puhata. Kui sa tunned, et sa oled viimasel ajal tavapärasest närvilisem olnud ja soovid enda sisemist tasakaalu tagasi leida, siis lisa enda menüüsse päevalilleseemnete söömine.

 

3. Kaitseb sind vähi eest

 

Päevalilleseemnete sees on seleeni, mis on üks vajaminevamaid aineid vähi ära hoidmiseks. Kui sa soovid toita enda keha nii, et sinu kehas ei hakkaks kasvama vähki, siis päevalilleseemnete regulaarne söömine võib sind selle juures aidata. Kui sa sööd päevalilleseemneid, siis nendes sisalduv seleen aitab vähi jaoks ebasoodsa keskkonna sinu kehas luua. Seega aitab see ennetada vähi teket.

 

4. Hea seedmisele ja aitab söögiisu vähendada

 

Päevalilleseemned sisaldavad kiudaineid ja kiudaineid on need, mis aitavad reguleerida sinu ainevahetust. Aidates sinu kehakaalu kontrolli all hoida ja olla abiks sul kehakaalu vähendamisel. Päevalilleseemneid süües tekib sul kiiremini täiskõhutunne ja seega aitavad need sul vähendada pidevat vajadust midagi süüa. Aidates liigsöömisest lahti saada. Mina armastan päevalilleseemneid hommikuti süüa, et need aitaksid mul päeva ilusti alustada.

 

Päevalilleseemned aitavad veel paljude teiste tervisemurede vältimiseks ja nendes on palju kasulikke vitamiine, mis aitavad sinu kehal terve olla. Kuid välja tõin need kõige olulisemad ja peamised tervendavad omadused.

 

Minu soovitused ei ole arstlikud, vaid tegemist on minu enda visioonide, nägemuste ja elutarkuste jagamisega. Ma ei jaga meditsiinilist informatsiooni.