Menu
Your Cart

RITUALS & MAGIC RSS Feed

28 Jul ÄRILISED UNISTUSED - KRISTALLIDE KOMPLEKT
admin 0 134
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Äriliste unistuste kristalli maagiat soovitan ma teha neil, kellel..
16 Jul NOORKUU 3 ARMASTUSE SOOVI MAAGIA
admin 0 1654
Noorkuu on üks Kuu faasidest, kus Kuu maagiline vägi annab meile võimalusi tuua enda ellu uusi elemente ja muudatusi. Noore Kuu loomise ajal saab teha erinevaid rituaale ja maagiaid, millega saad sa enda ellu kutsuda armastust ning seda väga erinevatel tasanditel. Noorkuu on Kuu faas, mis loob end ..
09 Jul DIEET - KRISTALLIDE KOMPLEKT
admin 0 151
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Dieedi pidamise maagia ja kristallikomplekti soovitan ma luua sul,..
07 Jul ARMASTUSE KOHAL OLEV EBAÕNN - KRISTALLIDE KOMPLEKT
admin 0 146
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Armastuse kohal oleva ebaõnne kristallide komplekti ja sellel suunat..
03 Jul TÄISKUU RAHAVOOLU MAAGIA
admin 0 445
  Täiskuu on kõige ideaalsem aeg erinevate rituaalide ja maagiate teele saatmiseks. Täiskuu ajal on energiad mitmeid kordi võimendatud ja see tõenäosus, et maagia õnnestuks ning soovitud tulemus sinu ellu saabuks on samuti mitmeid kordi suurem. Täiskuu ajal peegeldub Maa peale täiel määral Kuu vä..
12 May KODUKAITSE KRISTALLIKOMPLEKTI LOOMINE
admin 0 306
Väga tihti küsitakse selle kohta, kuidas kaitsta enda kodu halva energia, ebaõnne, halbade inimeste ja ka tervise probleemide eest. Mul on siiras hea meel öelda seda, et minu mõtted on paljudeni kohale jõudnud ja nii paljud inimesed on endale teadvustanud seda, kui oluline meie kodu energia ..
23 Apr ARMASTUSE KANALI AVAMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT
admin 0 153
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi t..
17 Apr SOOVIDE LAEGAS
admin 0 259
Soovide laegas on maagiline laegas, mille sisse sa saad hakata enda soove koguma. See laegas on kasulik selleks, et sinu unistused läheksid täide ja sa suudaksid oma unistused ka õieti universumisse saata. See laegas saadab need universumisse ning aitab tulevikus neid unistusi täita. Aidates sin..
15 Feb NOORE KUU MATERIAALSE EDU RITUAAL
admin 0 260
Maagiaid saab teha enda elukvaliteedi parandamise jaoks ja heaõnne tagamiseks teatud elu aspektis. Materiaalselt edu toovaid maagiaid ja rituaale on väga palju. Eriti on võimalik kasutada kristalle selliste rituaalide tegemise jaoks. On olemas teatud kristallid, mis aitavad sinu materiaalsetel u..
27 Dec UUSAASTA SOOVIDE MAAGIA
admin 0 299
  Väga paljud on palunud minu käest üldist maagiat, mida võiks uue aasta jaoks teele saata, seega otsustasin ühe vägagi lihtsa ja kergesti valmistatava maagia siia kirja panna. Uusaasta maagia on selleks, et täita sinu ühte ainsat soovi, mida sa sooviksid uuel aasta jooksul saavutada või enda ell..
17 Oct KÜLLUSE KARP - RAHA MAAGIA
admin 0 556
  Viimasel ajal aina rohkem on nõu küsitud külluse energia suurendamise kohta ja rahakarbi loomise kohta. Nüüd panen veidi põhjalikumalt kirja selle karbi ja selle loomise kohta. Külluse karp on selline karp, mille sa lood külluse kristallide, raha ja teiste elementidega iseendale ning enda pe..
20 Feb MUSTA TURMALIINI MEDITATSIOON TOOB SELGUST JA VISIOONE
admin 0 145
MUSTA TURMALIINI MEDITATSIOON TOOB SELGUST JA VISIOONE Mediteerimine on üks osa minu elust, kuna see käib väga suuresti minu olemuse, minu uskumuse ja minu jõu kogumisega kokku. Meditatsioon on "endas selgusele jõudmine", mida ma soovitan igal ühel enda elus viljelema hakata. Mediteerimiseks on s..
Showing 73 to 84 of 88 (8 Pages)
We use cookies on this site to improve your experience.