Menu
Your Cart

RITUALS & MAGIC RSS Feed

21 Dec 31. DETSEMBRI MAAGIA - HEA ÕNN UUDE AASTASSE
admin 0 364
  Aasta lõpus valmistatakse väga palju erinevaid maagiaid, mis on seotud vana aasta ärasaatmisega või uue aasta vastuvõtmisega. 31. detsembril on võimalik teha ühte konkreetset maagiat selleks, et uude aastasse õnne tuua. Maagia on iseenesest väga lihtne ja sobilik ka neile, kes ei ole eelnevalt ..
27 Nov "EDU" RITUAAL UUE KUU LOOMISE AJAL
admin 0 121
"Edu" rituaali viiakse läbi Uue Kuu loomise päeval, kui parasjagu meie Kuud mõjutab Ambur, Jäär või Lõvi. Edu rituaali valmistatakse selleks, et tuua enda ellu õnne tööalaselt, erialaselt ja et tuua isiklikku ellu häid võimalusi eneseteostamiseks. Rituaal sobib neile, kes soovivad uusi võimalusi tuu..
23 Oct TÄISKUUS ARMASTUSE TUGEVDAMISE RITUAAL
admin 0 215
"Armastuse tugevdamise" rituaali võib teha igal täiskuul, hoolimata sellest, millist energiat või jõudu täiskuu kannab. Ehk see on niiöelda klassikaline armastuse rituaal, mille tegemine toimib vaid täiskuu mõju all. Rituaal on mõeldud järgnevaks : - Suhte tugevdamiseks, selle edendamiseks ja üh..
06 Sep "UUS ARMASTUS" Kuu maagia
admin 0 127
Kuu on võimas element, mille erinevad faasid mõjutavad kogu Maa tegevust ja kui teada täpselt, mis need faasid meile annavad, siis saad sa ideaalselt mõnda aspekti enda elus paremaks muuta. Kuu annab väge või võtab mõnes kohas selle ära, kord tuues armastust, teisel korral aga närvilisust. Kõik Kuu ..
Showing 85 to 88 of 88 (8 Pages)
We use cookies on this site to improve your experience.