Menu
Your Cart

Tene's articles - tähtkujud RSS Feed

10 Apr SODIAAGI ÜLEMINEK - JÄÄR JA SÕNN
admin 0 2570
Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed päikest parasjagu mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus p..
22 Mar JÄÄR LAPSENA - ERILINE JA SÄRTSAKAS
admin 0 2516
Jäära tähtkuju all sündinud lapsed on kõik isemoodi tegelased, kellel on isiksust, tugevust ja särtsu. Jäära laps võib olla üks paras pähkel selle ema ja isa jaoks, kes on ise hingelt veidi leebemad või siis üheks parajaks konkurendiks nendele vanematele, kes on ise samasugused. Jäär väiksena ei ole..
06 Mar JÄÄR - TEMA 6 SUUREPÄRAST ISELOOMUJOONT
admin 0 3361
  Jäär on omamoodi jäärapäine ja eriliselt kangekaelse iseloomuga, kuid igas tähtkujus on alati ka midagi erilist ja head. Jääral on temale omased suurepärased iseloomujooned, mis teevad Jäära eriliseks. Meie iseloomu määrab väga tugevalt ära see, milline on Kuu faas meie sünni ajal ehk milline o..
16 Feb SODIAAGI ÜLEMINEK - KALAD JA JÄÄR
admin 0 2678
Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see..
27 Dec JÄÄR - KUIDAS TEMAGA SUHELDA
admin 0 7308
Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad, vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles, ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle j..
27 Mar SUHTESOBIVUS - JÄÄR JA SÕNN
admin 0 3186
 Tähtkujud määravad väga palju ära selle, milline iseloom meil on, milline temperamentsus ja emotsionaalsus on meie hingeelus. Igal tähemärgil on oma eriline iseloom, mille me kaasa saame sellega, kui me selle tähemärgi all sünnime. Tähtede, planeetide, kuu ja päikese seis määrab selle ära, millise ..
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)
We use cookies on this site to improve your experience.