Menu
Your Cart

RUBIIN pendel

RUBIIN pendel
RUBIIN pendel
RUBIIN pendel
RUBIIN pendel
RUBIIN pendel
29.80€
Ex Tax: 24.83€
  • Stock: In Stock
  • Model: RUBIIN pendel

RUBIIN pendel


Rubiini pendliga on võimalik vaadata, kas Südametšakra töötab korrapäraselt või mitte. Lisaks sellele suudab Rubiini pendel Südametšakrat taaselustada, aktiveerida ja tervendada. Terve Südametšakra puhul suudab Rubiini pendel aktiveerida Südametšakra koha eksisteerivat kõrgemat Südametšakrat avada, milleks on Tüümusetšakra.


Rubiini pendliga on võimalik ennustada kõikidel erinevatel teemadel, mis puudutab suhteid, tundeid, armastust, perekonda ja sõprust. Kui sul on enda suhte kohta küsimusi, siis esita neid sellele pendlile. Kui soovid teada saada, millal armastus saabub sinu ellu, siis küsi seda samuti sellelt pendlilt. Kui aga sind huivtab enda laste tervis, siis Rubiini pendel suudab ka sellistele küsimustele vastuseid pakkuda.


Üleüldiselt soovitan ma Rubiini pendlit kasutada siiski sellistel teemadel või Südametšakra tervendamisel.


Rubiini pendel sobib eriti hästi naistele või meestele, kes on juba kõrgemas eas. Rubiini kasutamine kõrgemas eas aitab pikendada eluiga, taastada elujõudu, energiat ja turgutada üleüldse kõiki meeli. See aga ei tähenda seda, et Rubiini pendlit ei tohiks kasutada nooremad inimesed.


Laadida apofülliidil, puhastada roosa geraniumiga ja roosiga. Laadimise kristalliks on Roosa Sammalahhaat.

Technical
Size Pendulum height is ca 3,9 cm.
We use cookies on this site to improve your experience.