Menu
Your Cart

AAFRIKA TÜRKIIS poleeritud

AAFRIKA TÜRKIIS poleeritud CRYSTALS
-10 %
AAFRIKA TÜRKIIS poleeritud
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec
5.40€
6.00€
Ex Tax: 4.50€
  • Stock: In Stock
  • Model: AAFRIKA TÜRKIIS poleeritud

Available Options

TÜRKIIS on üks vanimatest kristallidest, mida on inimkond kasutanud kaitsvaks, õnne toovaks ja tervist hoidvaks talismaniks. Türkiisil on äärmiselt pikk ja huvitav ajalugu nii sõdalaste ja nõidade seas kuni kuningliku ajalooni välja.


Aafrika Türkiis on rohekas-pruuni tooniga ning selle päritolumaa on Aafrika.

Türkiis on oma nime saanud Türgi järgi ja seda kõike sellepärast, et Euroopasse pääses Türkiis vaid just selle riigi läbi.

Türkiis on üks kristallidest, mida kasutatakse kallile inimesele kinkimiseks. Türkiisiga on inimestel olnud oma pikk ajalugu ja traditsioon. Üheks traditsiooniks on Türkiisi kinkimine kallile inimesele. Seda kingitakse siis, kui soovitakse sellele inimesele head õnne ja rikkust. Tavaliselt kingiti Türkiisi külas käimise puhul või teekonnale saatmisel, et see kallist inimest kaitseks pikal teekonnal.

Türkiis on rahu ja armastuse kristall, mida on kasulik kodus hoida, et sellist energiat majja ligi kutsuda. Türkiisi võib hoida kodus olevate armastuse kristallidega koos, et suhtesse häid emotsioone, läbisaamist ja sõprust tuua. Türkiis on ka igavese armastuse kristall, mis aitab armastust kaitsta.

See on kristall, mis võtab ja jäädvustab selle kandja emotsioone, iseloomu, sündmusi ning mõtteid sinna sisse. See tähendab ka seda, et kui seda kristalli edasi pärandada, siis see kannab selle omaniku energiat väga tugevalt endas ja võib hakata mõjutama selle uut omanikku.

Türkiis on väga jõulise energiaga kristall ja kui see sulle meeldib ning see lummab sind, siis see on märk selle kohta, et see võib sinu kaitse kristall olla. Inimesed, kellele Türkiis väga meeldib, nende jaoks Türkiis toimib ennekõike kaitsvalt. Türkiisil on oskus kaitsta ükskõik, millise halva energia eest.

Türkiisi kivi on kasulik kasutada näiteks eelmiste elude, unenägude või intuitsiooni arendavate kristallide komplektis. Türkiisil on oskus meenutada eelmisi elusid ja nende kohta rohkem informatsiooni saada. Kui Türkiis on sinu magamistoas ja seda on näiteks ka palju seal, siis seda enam see hakkab sulle visioone tooma sinu enda elude saladuste kohta.

Türkiisil on pikk, pikk minevik ja Vanas Egiptuses kasutati seda kristalli ehete valmistamisel ning ka erinevate väeesemetele lisamiseks. Usuti, et Türkiis kaitseb selle väeeseme kandjat ebaõnne eest. Türkiisi kanti ka selleks, et ära hoida surma, mis ei olnud saatuse poolt määratud. Türkiis on alati olnud inimeste seas au kohal ja usutakse ka seda, et Türkiis aitab sul elada enda elu nii nagu see on ettemääratud, aidates sul enda õigel saatuse rajal olla.

Seda kristalli kantakse Tiibetis selleks, et ära hoida ülereageerimist ja närvitsemist millegi suhtes, mis sinu tähelepanu üldse ei vaja.

Türkiis aitab näha probleeme erinevate nurkade alt, aidates leida loomingulisi lahendusi probleemi lahendamiseks ja see on ideaalne kristall neile, kes tegelevad teadusega. Türkiis aitab tuua visioone selle kohta, kuidas uusi asju leiutada.

Türkiisi kristalli hoia enda kodus kõige kaugemas vasakus nurgas välisukse juurest vaadatult. Türkiis seal nurgas aitab majja kutsuda head ja rikkalikku õnne. Türkiis on külluse kristall, mis seal nurgas töötab sinu kodu heaolu nimel ideaalselt.

Türkiisi kristalli võiks tegelikult olla kodus igal pool just sellepärast, et majast eemale hoida halba õnne ja seda asendada küllusliku õnnega.

Türkiisi hoitakse sellise taime mulla peal nagu näiteks Mägipalm, et selle taime kaudu majja küllust ligi kutsuda.

Eelmiste elude visioonid

Kui soovid luua sellist kristallide komplekti, mis aitaksid sul näha visioone eelmiste elude kohta ja saada ka selgemaks seda, miks sa siia ellu oled saadetud ning mõista enda kõrgemat tähendust, siis kristallid saavad sind aidata. Loo kristallidest komplekt enda voodi kõrvale või isegi selle alla.

Aseta need kristallid valge, musta või helesinise riidest koti sisse. Kristallideks lisa sinna võimalikult palju Türkiisi kristalli koos RüoliidiAqua Aura ja Preseliga.

Puhasta neid kristalle kas Täiskuu või Noore Kuu loomise ajal Salvei või Palo Santo puu suitsuga. Need kristallid aitavad sul meenutada enda eelmisi elusid läbi une.

Kombineerimine teiste kristallidega


Kombineerides Türkiisi Lasuriidiga aitavad need kristallid ühendatud väega sinus esile tuua iidseid teadmisi, mis oled endasse eelmistes eludes salvestanud. Sa oled siin maailmas ka varem elanud, kas teise inimesena, loomana või mõnel teistsugusel tasandil elus ja nendest eludest oled sa palju ära õppinud. Lasuriit koos Türkiisiga aitab neid teadmisi sinus esile tuua, aidates neid mäletada ja suunates sind selles elus kasulikke oskusi ära rakendama.


Selleks, et need kristallid saaksid sind niiviisi aidata, kanna neid ühel ja samal ajal enda küljes näiteks ehtena. Teine võimalus on Türkiis ja Lasuriit sinist värvi koti sisse koos enda fotoga panna ning seda kotti astraalrännaku või unenägusid esile toovate kristallide juures hoida. Sedasi saad kaugkristallteraapia teel nende väge enda Aurasse saada.


Aafrika Türkiis sobib väga hästi kokku Piltjaspise ja tavalise Türkiisiga. Piltjaspisel on oskus avada loomingulisi andeid ja loomingulist meelt. Kui Piltjaspis Türkiisiga kokku viia, siis avaldub nende kahe kristalli kombinatsioonis loomingulisus ja kirjanikule vajaminev artistlik võime. Kui sa soovid osata kirjutada edukamalt, sujuvamalt, loomulikumalt ja inspireerivamalt, siis tuleb neid kristalle koos hoida. Hoia neid oma kirjutuslaual, arvuti lähedal või kanna ehetena.


RAVITSEMINE

Türkiisiga ravitsemine on kõige efektiivsem siis, kui seda ehtena endaga kaasas kanda.

- Kanna Türkiisi, kui tunned end pidevalt väsinuna, kurnatud ja kui sa ei suuda end kuidagi välja puhata. Türkiis tervendab ajuga seotud probleeme, silmahaigusi, närvihaigusi ja seda kantakse kõrvapõletiku ajal. Kanna Türkiisi, kui sul on astma või mõni teine kopsudega seotud haigus. Türkiis aitab paremini hingata ja pideva hingeldamise ära võtta.

- Türkiis leevendab mao liigset happelisust ja seda on soovitatav kanda neil, kellel on maoga probleeme või on olnud probleeme, et see probleem tagasi ei tuleks.

Türkiis on väga hinnaline kristall ja sellepärast tihtipeale tehakse seda järgi ning võltsitakse seda kristalli. Sellega seoses tuleks alati olla ettevaatlik Türkiisi soetades ning skeptiline väga odavate hindade suhtes.

SODIAAK 

Türkiis mõjutab kõige enam AMBURIT ja SÕNNI.

Amburite jaoks on Türkiis väga kasulik armastusekristall. Esiteks hakkab see Amburi Auras väga kiirelt toimima. Türkiis suurendab kirge ja paneb Amburi seda kõike välja näitama inimesele, kes on tema südames. See avab Amburi ja seetõttu muudab suhte tervemaks või vallalise Amburi armastusele vastuvõtlikumaks. Türkiis aktiveerib Amburis energiad, mis suurendavad tema üldist armastuseõnne.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Aafrika Türkiisi võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Männiküünla/eeterliku õliga või Aaloe viirukiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

We use cookies on this site to improve your experience.