Menu
Your Cart

QUE SERA pendel

QUE SERA pendel MAGICAL TOOLS
QUE SERA pendel MAGICAL TOOLS
-10 %
QUE SERA pendel MAGICAL TOOLS
QUE SERA pendel MAGICAL TOOLS
QUE SERA pendel
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec
14.94€
16.60€
Ex Tax: 12.45€
  • Stock: In Stock
  • Model: QUE SERA pendel

QUE SERA tähendab hispaania keeles "Mis võiks küll juhtuda?". Que Sera on päris Brasiiliast, vulkaanilistest piirkondadest, ja on kombineeritud kristall erinevatest Kvartsilistest ja ka paljudest teistes kristallidest, nagu näiteks Kaltsiit või Kaoliniit. Que Sera on üks uusimaid kristalle ja kuulub new age-kristallide hulka, mida alles uuritakse ja õpitakse eeterkeha jaoks kasutama.

Uskumuste põhiselt on Que Sera õnne-, heaolu- ja rõõmukristall. Paljud, kes seda kristalli on kaevandanud või leidnud, väidavad, et esmane emotsioon on ülimalt positiivne, kui seda kristalli käes hoida. Käes hoides tekib inimesel tunne, et kõik on hea ja positiivne. Seega, kui paljud tunnevad selle kristalliga sellist sidet, siis võib öelda, et selles on miskit, mis tekitab eufooriatunnet. Kui ma ise seda kristalli Prantsusmaal kristalliretkel käies esimest korda nägin, oli minu esimene reaktsioon samalaadne. 

Que Sera on tervenduskristall kolmele tšakrale - SakraaltšakralePäikesepõimikule ja Kolmandale Silmale. Seega aitab Que Sera kehast välja viia stressi ning asendada selle heaolutundega. Que Sera aitab nende Tšakrate kohalt eemaldada energiaseisakuid. Avab inimeses heaolutunde, õnnetunde ja huumorimeele. Que Sera aitab tugevdada Kolmandat Silma, aidates üleloomulikel annetel välja tulla, kui need on sündides inimese saatusesse kirja pandud.

Aitab eemaldada Kroontšakralt energiablokaade. Omakorda see aitab avada läbi Kroontšakra Hingetšakra, mis on kõrgeim Tšakra. Hingetšakra avamine aitab kontakti saada sind ümbritsevate hingedega.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

Que Sera pendel on väga kasulik eelmistesse eludesse rändamiseks, enda elueesmärgile jäile jõudmiseks ja paljude sügavamõttelistele küsimustele vastuste saamiseks. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul mõista, miks sa täna siin oled, mis on sinu teekonna eesmärk, millised õppetunnid on täna sinu ees, kes sa oled eelmises elus olnud ja mille oled sa enda eelmisest elust enda tänasesse ellu kaasa haaranud. Kõikidele analoogsetele küsimustele aitab just sellest kristallist valmistatud pendel sulle vastuseid anda.

Kui otsustad selle pendli kasuks, siis kasuta seda selleks, et iseennast paremini mõista ja väga intiimsetele küsimustele vastust saada.

Que Sera pendel on enesearengu jaoks väga oluline pendel. Kui sa ei suuda ise vastuseid enda kohta üles leida, siis võta aega ja lase Que Seral nendele küsimustele vastused leida.

Kui kasutad Que Sera pendlit, siis on kasulik samal ajal enda lähedal põletada Sandlipuu eeterlikku õliviirukit ja küünalt. Sandlipuu aitab puhastada Que Serad ja aktiveerida seda efektiivsemalt töötama. 

RAVITSEMINE

- Leevendab koheselt stressi, kui seda endaga kaasas kanda

- Leevendab ärevushäireid, liigset ärrituvust ja ülereageerimist (sobib ka neile, kellel tekivad ärevuse tõttu kõhuprobleemid).

- Ravitsetakse foobiaid, eriti, mis on seotud ruumidega, kinniste ruumidega, kitsate ruumidega jne.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Que Sera pendlit soovitan Tseoliidi või Tselestiidi geoodil.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristalliks sobib Que Sera pendli jaoks kõige paremini Preseli (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). See kristall suurendab selle pendli väge ja aitab pendlit töökorras hoida.

SODIAAK

Que Sera on VÄHI armastuseõnne kristall, mis aitab Vähil saatuse poolt loodud armastuse üles leida. Lisaks toob see suhteõnne Vähile igal tasandil, suurendades tema isiklikku armastuseõnne.

Täispika pendliartikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt lugeda, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Technical
Size Pendli suurus on ca 2*4 cm
We use cookies on this site to improve your experience.