Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "RAHU ja TASAKAAL"

LA TENE erikollektsioon käekett "RAHU ja TASAKAAL" LA TENE BRÄND
-10 %
LA TENE erikollektsioon käekett "RAHU ja TASAKAAL"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
26.91€
29.90€
Maksudeta: 22.43€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: käekett "RAHU ja TASAKAAL"

Võimalikud valikud

La Tene erikollektsiooni käekett "RAHU ja TASAKAAL" on kokku pandud Valge Hauliidi ja Gabbro kristallidest, mida kaunistavad värvitud Hematiidi pärlid ja Hematiidist Buddha. Väeehe, mis aitab Sul saavutada enda elu üle kontrolli. Maandab ja tasakaalustab energiaid, aitab end hästi tunda ja elada hetkes.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks parimaid hinge tervendajaid, mille energia suudab aidata väga põhjalikult ja väga sügavuti. Valge Hauliit on kõrgelt hinnatud teraapiakristall selle stressi leevendavate omaduste tõttu. Valge Hauliit on peamiselt pärit Kanadast ja seda kristalli soovitan ma ennekõike kanda ning kasutusele võtta neil, kes soovivad enda ellu rahu tuua. Valge Hauliit mitte ainult ei ole rahustav kristall, vaid see oskab ka lasta vabaks hirmusid ja ülemõtlemist, millega peab väga suur hulk inimesi silmitsi seisma. Kui sa otsid enda ellu kristalli, mis aitaks sul end hästi tunda, siis kindlasti on Valge Hauliit selleks kristalliks.

VALGE HAULIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Üldiselt Valge Hauliidi peamiseks oskuseks on närvide rahustamine, stressi leevendamine, meeleolukõikumiste tasakaalustamine ja teiste kristallide energia ühtlustamine. See tähendab seda, et kui kannad Valge Hauliidi käeketi kõrval veel üht kristallidest valmistatud käeketti, siis Valge Hauliit aitab ühendada kõikide erinevate väeesemete jõud ning viia need vaikselt Aurakehasse.

- Valge Hauliit on kristall, mis aitab inimese hinge tervendada ja sellel taastuda, aidates oma toetava energiaga parandada kõiki kohti, kus on emotsionaalsed haavad. Valge Hauliit toimib kui plaaster, mille all saab haav korralikult kinni kasvada. Kui Valget Hauliiti kanda, siis see tervendab need kohad inimese hinges ära, mis lasevad halval energial hingeni jõuda. 

- Valge Hauliit on sügav emotsionaalne tervendaja, millel on oskus inimese hingest välja võtta kõik sinna sisse kogutud stress ja ebamugav energia. Valge Hauliit toimib kui filter, mis aitab vabaks päästa ka kõige sügavamal olevat probleemset energiat. Valge Hauliit suudab oma väega minna alateadvusesse ja seal tervendama hakata. Väga kasulik on kanda Valget Hauliiti enda sisemiste probleemide tervendamiseks.

- Valge Hauliit on tervisliku toitumise kristall ja seega on soovitatav seda kanda pikaajaliselt, kui soovitakse tõeliselt muuta enda toitumisharjumusi. Valge Hauliit aitab alateadlikult tervislike valikuid teha ja sobib dieedi pidamise ajal kandmiseks. Valget Hauliiti võib koos kanda Apatiidi kristalliga veelgi tõhusama tulemuse saamiseks.

- Aitab lahti saada liigsest enesekriitikast, enesehävituslikest mõtetest ja peatab pideva iseenda mahategemise.

- Kui käsil on suured õpingud, siis Valge Hauliit annab lisajõudu selleks, et kõik lõpuni ära teha. Valge Hauliit ei luba asju pooleli jätta, ega alla anda ka siis, kui kõik tundub ülejõu käivat.

- Eemaldab selle kandja sees oleva viha ja samas aitab kaitsta ka teiste inimeste viha eest. 

Valgel Hauliidil on üks võimas omadus veel, milleks on kristallilaste ja vikerkaarelaste ülitundlikuse toetamine. Need kaks hingetüüpi on äärmiselt tundlikud kriitikale ja elule üldse - Valge Hauliit suudab neid kahte hinge tasakaalus hoida.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Valget Hauliiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Valge Hauliit tervendab ja aitab sind vabaks lasta stressist, ülekoormusest, pingest, närvilisusest. Valge Hauliit aitab tervendada paanikahoogusid ja hirmusid. Valge Hauliit aitab üliaktiivsel meelel vaiksemaks muutuda, aidates ülemõtlemisest ja paanitsemisest lahti saada. See on kristall, mis aitab sul end välja lülitada ja ennastkahjustavaid emotsioone vaigistada. 

- Kasulik kristall dieedipidamiseks ja tervislike toitumisharjumuste edendamiseks. Valge Hauliit aitab sul enda tervisele rohkem pühendada ja õppida tervislikumalt toituma. Lisaks sellele aitab Valge Hauliit pidurdada pidevat vajadust midagi süüa ja näksida. 

- Kui sind vaevavad uneprobleemid, sa ei suuda end välja magada ja sa ei suuda magama jääda, siis Valge Hauliit võib kindlasti olla see kristall, mis sind selle probleemi juures saab aidata. 

- Valge Hauliit aitab üliaktiivsel meelel vaiksemaks muutuda, aidates ülemõtlemisest ja paanitsemisest lahti saada. See on kristall, mis aitab sul end välja lülitada ja ennastkahjustavaid emotsioone vaigistada. 

- Kristall, mis aitab kaltsiumit omastada ja seda kristalli on kasulik kanda siis, kui soovitakse luid ning luustikku tervendada. 

KROONTŠAKRA

Valge Hauliit teeb väga edukalt tööd Kroontšakraga ja on väga kasulikuks kristalliks kanaldumise jaoks. Valge Hauliit aitab kogeda kehaväliseid kogemusi ja nägemusi. Väga kasulik on Valget Hauliiti kanda selleks, et sa suudaksid hiljem läbi une näha kohti, mis on sinu jaoks teadmata ning rännata ajas edasi või tagasi.

SODIAAK

Valge Hauliit on KAKSIKUTE ♊ tervise ja rahu kristall. See on kristall, mis aitab Kaksikul ise märgata, millal ta peab puhkama, mida peaks sööma ja mida ei tohiks süüa. Valge Hauliit suunab Kaksikute esindaja iseenda eest hoolt kandma. Kaksikutel on selline omadus, et nad võivad kõikide teiste eest hoolitseda ja teha tööd lõpmatuseni. Selle kõige keskel võivad nad iseennast täiesti unarusse jätta ning ühel päeval kokku kukkuda. Kaksikutel on vaja õppida selles elus tasakaalu luua ja Valge Hauliit aitab seda teha.


Valge Hauliit pakub Kaksikutele ka rahu, puhkust ja aitab neid ärevuse korral. See kristall hoiab Kaksikuid eemal ebaõnnest, probleemidest ja kaitseb eksiteele minemise eest. Tugevdab Kaksikute Aura kaitsekilpi.


NEITSITE ♍ jaoks on Valge Hauliit väga kiire toimega, Neitsi suudab oma Auravälja selle kristalli energia kiiresti vastu võtta. Valge Hauliit on eriliselt kasulik neile Neitsitele, kes on oma loomuselt väga rutakad, impulsiivsed, kärsitud ja kellel on ülemäära palju energiat, mis tekitab rahutusetunnet. Valge Hauliit suunab Neitsi energia õigesse kohta, aitab seda õiges kohas ära rakendada ja selle üleliigse energia millekski väga kasulikuks muuta. Neitsitel on kasulik Valget Hauliiti kodus hoida või kaasas kanda, et see saaks rahu Neitsi ellu tuua.


ASTROLOOGIA

Valge Hauliit on väga kasulikuks kristalliks neile, kes on sündinud Jänese- ehk Kassiaastal. Valge Hauliit aitab Jänestel olla tolerantsem ja see õpetab neile seda, et kõike ei tohiks teistele välja öelda. Jänesed on küllaltki ausad, kuid aeg-ajalt selle aususega teevad nad enda lähedastele haiget.

Valge Hauliidi kristalli soovitan ma laadida Mäekristalli või Tselestiit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärli suurus ca 7 cm
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
6.00€
Maksudeta:5.00€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
16.90€
Maksudeta:14.08€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
17.90€
Maksudeta:14.92€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
14.90€
Maksudeta:12.42€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
34.70€
Maksudeta:28.92€
AMAZON RESIN ehk Amasoonase vihmametsa puuvaikude viiruk on mõnusalt värskendava aroomiga. See viiruk koosneb erinevates puuvaikudest. Nende ühiseks o..
5.30€
Maksudeta:4.42€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisi..
46.50€
Maksudeta:38.75€
SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud ..
14.30€
Maksudeta:11.92€
MASALA CHAI ehk ENERGIAALLIKAS on traditsiooniline India viiruk, mis koosneb kardemonist, kaneelist, ingverist ja nelgist. Tegemist on v..
5.90€
Maksudeta:4.92€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "EMOTSIOONID ja TUNDED" on kokku pandud Sinise Aragoniidi ja Laava kristallides..
29.90€
Maksudeta:24.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.