Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "POSITIIVSUS ja OPTIMISM"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "POSITIIVSUS ja OPTIMISM" LA TENE BRÄND
Uus -40 %
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "POSITIIVSUS ja OPTIMISM"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
12.72€
21.20€
Maksudeta: 10.43€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kõrvarõngad "POSITIIVSUS ja OPTIMISM"
Tegemist on piiratud koguses ehetega.

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "POSITIIVSUS ja OPTIMISM" on väeehe, mis aitab sul juhtida ja enesekindlalt projekte eest vedada. Julgustab vastutust võtma ja avab sind organiseerima. Aktiveerib küllusekanali.

Kõrvarõngad on kokku pandud Päikesekivi pärlitest, mis on kaunistatud metalliga. Kõrvarõngad on loodud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu on kõik LA TENE ehted ja kristallid. See annab sulle võimaluse kogeda selle imeilusa kristalli spirituaalset väge, sest see vägi on olemas vaid looduse enda poolt loodud kristallides.

PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemakspositiivsemaksõnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab materiaalseid unistusi täide viia.

Päikesekivi on väga võimsa positiivse energiavibratsiooniga kristall, mis toob päikest selle inimese ellu, kes seda kristalli kasutab. Päikesekivi on täpselt sinu jaoks, kui sa tunned, et sa vajad positiivset laengut ja oskust elada elu rõõmsameelsemalt. Päikesekivile on omane beežikas-oranžikas värvus, mille seest võib välja kumada läikivat ja sädelevat osa. Päikesekivi lihvimata kujul on tuhmim ja poleeritud kujul erksamate tooniga. Päikesekivi peamisteks leiupaikadeks maailmas on Kanada, India, Venemaa, Kreeka ja ka Norras on seda olemas.

Päikesekivi sees olevad sädelevad osad on Hematiidist tekkinud ehk selles kohas on Päikesekivi sees Hematiiti. Paljudel Päikesekivi kristallidel ei ole läikivaid kohti väga näha ja seda kõike sellepärast, et maapõues selles samas kohas ei pruukinud Hematiidi osakesi väga palju olla. See annab sulle väikese ja huvitava teadmise juurde selle imelise kristalli kohta.

Päikesekivi on positiivsust täis kristall, mis õhkab endas enesekindlust, iseseisvust ja originaalsust. Päikesekivi aitab inimesel endal muutuda selliseks nagu on Päikesekivi - kristall, millel on olemas kogu jõud, mis suudab kõik enda ümber positiivseks muuta. Kristall, mis on igal eluhetkel kasulik ja vajalik.

Päikesekivi aitab olla edukalt 5D-tasandil kuni Pluuto ajastu lõpuni (Astroloogia järgi kuni 2025. aasta juuli keskpaigani) ja sealt edasi pääseda 7D-tasandile. Lisaks aitab see sul pürgida täielikult enda missioonini. Päikesekivi on õnnetalisman ning see kaitseb täielikult sinu missioon. Kanna seda Südametšakral, et see sinus avaneks. Missioon - see, milleks sa siia maailma sündisid. Unikaalsuse välja tooja.

PÄIKESEKIVI maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Päikesekivi on kristall, mis aitab sul tervet ja positiivset enesehinnangut üles ehitada. Päikesekivis peitub see vägi, mis õpetab inimese hingele seda, et ükskõik, milline tagasilöök sind elus tabad, alati tuleb edasi liikuda, sellest õppida ja mitte kunagi sellesse kinni jääda. Päikesekivi aitab üle olla teiste inimeste ja ühiskonna survest, aidates sul olla see, kes sa soovid olla, saada selleks, kelleks sa soovid saada ja jõuda sinna, kuhu sinu saatus soovib, et sa jõuaksid. Päikesekivi aitab sul enda isiksuse välja tuua, olla see, kes sa oled. Väga kasulik kristall enesehinnangu parandamiseks ja tervendamiseks. 

- Päikesekivi on enesekindlust suurendava väega kristall, mis muudab inimese julgemaks, pealehakkavamaks ja iseseisvamaks. Kristall, mis õpetab iseenda eest seisma, enda unistustele vastu minemist ja enda ambitsioonide nimel pingutama. Kristall, mis paneb sind liikuma ja enda edu nimel tööd tegema. Kristall, mis muudab inimese originaalseks, tuues välja unikaalsed omadused ja muutes inimese isikupärasemaks. Kui sa soovid olla väljapool halli massi, olla silmapaistev ja eriline, siis Päikesekivi aitab sul selliseks inimeseks muutuda.

- Päikesekivi kandes aitab see tõsta lihastoonust ja suurendab vastupidavust. Sellepärast on see ka väga hea lisavägi treeningute läbiviimiseks ja toitumisharjumuste muutmiseks.

- Päikesekivi on materiaalses mõttes väga kasulik kristall, aidates materiaalset edu ja õnne suurendada. Kristall, mis aitab rahavoolul liikuma hakata ja raharattal peatumatult töös olla. Päikesekivi aitab majanduslikku edu kasvatada, andes sulle häid ideid selle kohta, kuidas edu saavutada. Lisaks sellele on Päikesekivi kristall, mis suurendab rahaõnne kõiges selles, mida sa teed ja milles oleks võimalik teenida.

- Julgustab enda peale kohustusi võtma ja aitab neid ka lõpuni kanda. Sobib neile, kes ei julge enda elu ja tegude eest vastutada.

- Sobib sellele, kes on kaotanud oma armastatu või kes on lahku läinud valusalt lõppenud suhtest. Päikesekivi aitab eluga edasi minna ja uut armastust enda ellu lasta.

Krüsopraasiga koos kandes aitab suurendada külluslikku magnetit, mis omakorda aitab materiaalset õnne ligi tuua.

Karneooliga koos kandes aitab Päikesekivi tööalast motivatsiooni tuua.

- Päikesekivi on väga suureks abiliseks sellisel eluperioodil, kus sul on emotsionaalselt väga raske olla. Perioodil, kus sa ei suuda energiat endas leida, et edasi liikuda ja sul on vaja emotsionaalset tuge. See on kristall, mis peatab kurbuse, stressi ja depressiooni tekke. See on kristall, mis hoiab sind alati positiivsel ja optimistlikul lainel. Päikesekivi aitab igas elu hetkes säilitada rõõmsameelsust.

Rutiilnõeltega Kvarts koos Päikesekiviga loovad võimsa duo, mis aitavad sind vabastada põhjendamatust kurbusest, negatiivsusest, stressist ja kõikidest kahjulikest emotsioonidest, mille eksisteerimisele sa ei suuda selgitust leida. Neid kahte kristalli koos iseendaga kandes suudavad need mõista sul seda, mis sind kurvaks muudavad ja mis on sellest kõigest vabanemise lahenduseks. Hoia neid endaga senikaua, kuni oled taas jälle rõõmus, positiivne ja elujõuline.

- Päikesekivi on positiivse energia edasi kandja, ja kristall, mis töötab Päikesepõimikuga väga hästi. Päikesekivi aktiveerib küllusekanali, mis asub otse inimese kehas Päikesepõimiku sees, avades küllusekanali, avab see sinu elus ka võimalusi, mis toovad sulle head õnne. Päikesekivi toob erilist õnne materiaalses mõttes, aidates sulle tööedu ja häid kordaminekuid tuua.

- Päikesekivi on liidrite kristall, mis aitab sul juhtida, enesekindalt projekte eest vedada. See on kristall, mis annab sulle energiat ja jõudu selleks, et juhtida. Sobib neile, kes on juhtival positsioonil ja neile, kes soovivad sellisel ametil tööd teha. Päikesekivi annab õnne selleks, et sa suudaksid suuri ja mahukaid töid teha edukalt. Päikesekivi julgustab vastutust võtma ja avab sind organiseerima.

- Päikesekivi aitab lahti saada pidevast rasvase toidu vajadusest, aidates rasvase toidu liigtarbimisest vabaks saada. Päikesekivi annab hingele vajalikku energiat, mida see otsib rasvasest toidust. Seega on hea Päikesekivi kanda just siis, kui soovid dieeti pidada või end rohkem distsiplineerida. 

- Päikesekivi aitab sul enda eluga alati edasi liikuda. Päikesekivi on kristall, mis ei lase sul seisma jääda ükskõik, millises olukorras sa ka ei ole. Kui sul on täna raske, siis Päikesekivi õpetab sulle, et see ei tähenda, et sa peaksid nüüd sellesse raskusesse seisma jääma. Päikesekivi õpetab pead püsti hoidma ja alati sirge seljaga elule vastu seisma. Päikesekivi toob hinge elujõudu, mis aitaks tuleviku peale mõelda, seda planeerida ja alati motiveeritud olla elu paremaks muutmise nimel.

- Päikesekivi aitab iseendale seatud eesmärke, ambitsioone ja unistusi ellu viia. Kui sa soovid midagi luua nagu näiteks projekti käivitada ja tänu sellele isiklikku edu koguda, siis Päikesekivi on toeks sul sellel teekonnal. Päikesekivi aitab ambitsioonidele head õnne anda ja nendele eksisteerimiseks saatuseteel ruumi luua.

RAVITSEMINE

Kristallidega tervendamisel võiksid kasutada poleeritud kristallist vee-eliksiiri tegemist või kanna sellest kristallist valmistatud ehteid.

- Päikesekivi on kasulik seedimisele, ainevahetusele, metabolismi ergutamisele, mürkide kehast väljutamisele ja erinevate ainevahetus probleemide korral. Leevendab lihaskrampe, puhastab tervet tšakrasüsteemi, kroonilisi kurguhaigusi.

- Aitab ravitseda depressioonis inimest või seda, kes ei taha enam elada. Aitab suitsiidsetest mõtetest lahti saada ja tugevdada elutahet. Vanematel inimestel aitab säilitada nooremeelsust ja aitab neil olla aktiivsed ning täis eluenergiat.

- Päikesekivi on kasulik neile, kes kannatavad ajavahest tekkiva stressi all. Sobib neile, kes reisides tunnevad end kehvasti ja ei suuda enda unerežiimi ajavahe tõttu uuesi paika saada. 

-  Aitab ravitseda neid, kellel on negatiivsed mõtted ja kes ei ole enda kehaga rahul.

PÄIKESEPÕIMIK

Päikesepõimik on sinu kehas eksisteeriv neljas Tšakra, mis on seotud materiaalse kindlustundega, tööedu, hea õnne, positiivsuse ja optimismiga. Kõike seda aitab sul Päikesekivi saavutada, kuna see on Päikesepõimiku kristall. Päikesekivil on oskus Päikesepõimikut tasakaalustada, tervendada ja seejärel aktiveerida. Kanna Päikesekivi sellelsamal eesmärgil, mediteeri selle kristalliga või valmista poleeritud Päikesekivist endale vee-eliksiiri.

Päikesekivi on kristall, mis on kõige enam seotud Päikesega. Päikesekivi neelab Päikeseenergiat ja see laeb end kõige kiiremini just Päikesevalguse all. Päikesekivi on sarnase toimega nagu on Päike, see annab sulle vajaminevat energiat ja jõudu, et sa saaksid eksiteerida. Päikesekivi kandes ammutad sa Päikese väge kiiremini, kui siis, kui sa seda kristalli ei kanna. Päikesekivi soovitan ma sulle, kui sa soovid selle meie jaoks kõige vajalikuma tähega kontaktis olla ja sellelt jõudu saada. Lisaks sellele tervendab Päikesekivi sinu Päikesepõimikut ja asendab talvisel ajal, mil sa Päikese käes vähem liigud, selle energia, mida tavaliselt pakub sulle Päike. Seega on Päikesekivi kõige kasulikum kanda just pimedamal ja talvisel ajal.

SODIAAK

Päikesekivi talisman toob LÕVIDELE head karjäärialast edu, JÄÄRADELE toob head seksuaalset elu ja NEITSITEL aitab stressist lahti saada.

Jääral aitab Päikesekivi saavutada rahu ja tasakaalu ning teha kõige õigemaid otsuseid. See kristall toob selle tähemärgi esindajatele edu ja õnne, maandab stressi, toob positiivset suhtumist ja tõstab tuju. 

LÕVI  õnnekristalliks on Päikesekivi, millel on oskus Lõvist eemale hoida stressi ja negatiivsust. Päikesekivi kaitseb Lõvi sodiaagi energiale iseloomulike negatiivsete iseloomujoonte välja tulemist, aidates Lõvil enda säras, positiivsuses ja elujõulisuses hiilata ilma, et miski tema sära rikuks. Päikesekivi aitab Lõvil olla teiste suhtes hea inimene ja see õpetab Lõvile ka iseennast hoidma. See kristall toob Lõvile ka tööedu, küllust, paneb ta liikuma ja edu nimel vaeva nägema. 

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia järgi on Päikesekivi õnnekristalliks kõigile neile, kes on sündinud elutee number 1 all. Päikesekivi toob neile inimestele palju head õnne igas eluvaldkonnas, aidates igasse tegemisse edukust tuua. Eriliselt kasulik on Päikesekivi erialalise ja ärilise õnne tagamiseks.

Päikesekivi on ka 19. kuupäeval sündinute õnnetalismaniks, hoolimata sellest, millise sodiaagi all on sünnitud. Päikesekivi aitab 19. kuupäeva positiivseid omadusi võimendada ja samas blokeerida neid omadusi, mis numeroloogiliselt on halva mõjutusega. Näiteks aitab Päikesekivi olla alati õnnelik, iseenda saavutusi märgata ja teistega väga häid suhteid hoida.

Päikesekivi kristalli soovitan ma laadida Šampanja Aura geoodi peal või kõrval ja puhastada aeg-ajalt Mürriviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kõrvarõngaste kogupikkus ca 4,5 cm. Päikesekivi pärl ca 2-4 mm.
Pilt on illustreeriv. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib ..
8.75€ 12.50€
Maksudeta:7.17€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "POSITIIVSED MÕTTED" on kokku pandud Roosast K..
16.14€ 26.90€
Maksudeta:13.23€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!La Tene käekett "POSITIIVNE SUHTUMINE" on loodud kolme..
13.68€ 22.80€
Maksudeta:11.21€
Pilt on illustreeriv. Kuukivi ripats ei kuulu kaelakee juurde.PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelik..
51.66€ 73.80€
Maksudeta:42.34€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
89.25€ 127.50€
Maksudeta:73.16€
NAG CHAMPA toob armastuseenergiat, muudab atmosfääri armastusväärsemaks, sensuaalsemaks, romantilisemaks ja rõõmsameelsemaks. Toob positiivsust ja par..
5.50€
Maksudeta:4.50€
SERAFINIIT aitab saada ühendust enda Kaitseingliga ja kogu hingede maailmaga. Aktiveerib unenäod ja aitab selle kaudu Inglitel ning kadunud lähed..
13.72€ 19.60€
Maksudeta:11.25€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
5.60€ 8.00€
Maksudeta:4.59€
MUST PIPAR on üle maailma üks tuntuim ja väga laialdaselt kasutusel olev vürts, mida kasutatakse erinevate roogade maitsestamiseks. Li..
20.40€
Maksudeta:16.72€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
11.83€ 16.90€
Maksudeta:9.70€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.