Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon sõrmus "HEAOLU"

LA TENE erikollektsioon sõrmus "HEAOLU" LA TENE BRÄND
-10 %
LA TENE erikollektsioon sõrmus "HEAOLU"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
11.61€
12.90€
Maksudeta: 9.68€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LA TENE erikollektsioon sõrmus "HEAOLU"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

LA TENE erikollektsiooni sõrmus "HEAOLU" on valmistatud Pärlikarbi kristallidest, mida kaunistavad Hematiidi pärlid. See väeehe maandab ja tasakaalustab energiaid. Suurendab heaolutunnet ja toob head õnne.


See sõrmus on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

PÄRLIKARBI energeetiline väärtus on väga analoogne Pärli omaga, aga Pärlid on väga väärtuslikud ning naturaalsed Pärlid ka väga kallid, siis Pärlikarp on see, mis on vähe lihtsamini kättesaadav, aga samas ka väga kasulik kandmiseks. Pärlid, Pärlikarbid ja Abaloned on kõik kirstallide loetelus ning neid kasutatakse eeterkeha tervendamiseks.

Pärlikarp vähendab stressi ja aitab minevikuga lõpparve teha. See on imeliselt rahustava ja tasakaalustava energiaga kristall, mis aitab hetke nautida, õpetades armastama tingimusteta, piiranguteta ja nõudmisteta. See edendab suhet, parandab omavahelist läbisaamist kaaslasega. Õpetab austama iseennast, kui ka teist poolt suhtes. See ei lase ebaviisakusel ega domineerimisel tekkida. Suurepärane suhtekristall, kutsudes ellu armastajat, kes tõeliselt oskab sind hinnata.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

PÄRLIKARBI maagiline mõju sõrmusena

Kui Pärlikarpi kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Pärlikarp teid aitab:

PÖIAL

Pärlikapri ükskõik kummas pöidlas kantuna aitab see maandada kogu keha stressi, aidates maandada ärevust tekitavat energiat ning aidates järk-järgult selle energia Aurast minema saata.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Pärlikarp aitab vasakus Jupiteris kantuna arglikkusest ja häbelikkusest lahti saada. Aidates suhelda teiste inimestega täpselt nii, nagu sa soovid seda teha.

Parem - Pärlikarp paremas Jupiteris on ülimalt kasulik neile, kes otsivad enda ellu armastust. Selles sõrmes kantuna aitab see armastust leida. Kui oled suhtes, siis see aitab suhet värskendada ja taasarmumise tunnet tuua.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Vasak Saturn kombinatsioonis Pärlikarbiga annab sinu hinge oskuse enda pereliikmetega toime tulla, nendega suhelda, nende probleeme paremini mõista ja paremat sidet nendega luua.

Parem - Saturni sõrm ja Pärlikarp toob hinge rahu, stabiilsust, head enesetunnet ning vabastab ülemõtlemise.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Pärlikarp ükskõik kummas Apollo sõrmes kantuna aitab sinu ellu kutsuda häid Ingleid, kes tegelevad armastuse edendamisega. Neid Ingleid, kes aitavad armastusega seotud probleeme lahendada ja armastust ka ellu tuua.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Pärlikarp Merkuuri sõrmes aitab energiat inimestele anda nii, et see sind ennast ära ei kulutaks.

Parem - Pärlikarp paremas Merkuuri sõrmes kaitseb energia varastamise eest, mida võib teha lähedane inimene.

Pärlikarpi võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärli suurus ca 0,2 cm.
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja..
39.90€
Maksudeta:33.25€
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna ..
41.10€
Maksudeta:34.25€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PÄRLIKARP" on väeehe, millel on oskus armastust luua ja seda hoida..
22.90€
Maksudeta:19.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.