Menüü
Ostukorv

La Tene käekett "ISEENDA TEEKONNA MÕISTJA"

La Tene käekett "ISEENDA TEEKONNA MÕISTJA" LA TENE BRÄND
-10 %
La Tene käekett "ISEENDA TEEKONNA MÕISTJA"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
20.43€
22.70€
Maksudeta: 17.03€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett "ISEENDA TEEKONNA MÕISTJA"

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

La Tene käekett "ISEENDA TEEKONNA MÕISTJA" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles ehtes on imekaunis Bronsiit, Rudraksha ja ülevärvitud Hematiit. Nende kristallide ühine kooslus annab sulle võimaluse mõista paremini iseenda teekonda selles maailmas. Kanna seda väeehet ning lase endal jõuda selle teadmiseni. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.

Bronsiit suunab selle kandja õigele teele, aidates vältida valede valikute tegemist. Valikutega silmitsi seistes aitab see kuulata alateadlikult enda saatuseraamatut ning selle järgi otsustada. See kõik toimub puhtalt intuitsiooni kasutades.

Rudraksha ja Hematiidiga suudab Bronsiit avada sinu silmi ning taju iseenda kohta. Luues sinu sisse selgustunnet, aidates sul paremini mõista iseend ja näha seda, mida varem ei osanud näha.

Käekett parandab sinu intuitsiooni ja tugevdab vaistu, toob prohvetlikke ja tähendusrikkaid unenägusid ning aitab vastust saada suurtele küsimustele "Kes ma olen, mis on minu selle elu eesmärk ja miks ma siin maailmas olen?".

Senimaani, kui sa seda käeketti ei kanna või ööseks ära võttes soovitan sul seda hoida Muskoviit geoodi peal puhkamas ehk laadimas. Aseta see lihtsalt geoodi peale, et kristallid saaksid enda väge taastada. Puhasta vähemalt ühel korral kuus Tsitronella viiruki suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristalli suurus ca 8 mm.
TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal olev taim ja sellega on võimalik väga paljusid erinevaid haiguseid ravida. Tsitro..
9.90€
Maksudeta:8.25€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett INTUITIIVSUS on valmistatud vaid naturaalsetest poo..
29.40€
Maksudeta:24.50€
TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal ja sellega on võimalik ravida väga paljusid erinevaid haiguseid. Tsitronella o..
7.20€
Maksudeta:6.00€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "ISIKLIK JÕUD JA KÜLLUS" on kokku pandud Bronsiidi ja Tiigrisilma&nbs..
36.60€
Maksudeta:30.50€
Tegemist piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "RÕÕM ja RAHU" koosneb Pärlikarbi, Rudraksha, Oranži Kaltsiidi, Bronsii..
29.97€ 33.30€
Maksudeta:24.98€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.