Menüü
Ostukorv

La Tene käekett "TARKUS"

La Tene käekett "TARKUS" LA TENE BRÄND
-10 %
La Tene käekett "TARKUS"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
15.93€
17.70€
Maksudeta: 13.28€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett "TARKUS"

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene käekett "TARKUSon loodud kolmest erinevast naturaalsest poolvääriskivist. Selles ehtes on üks suurem Kivistunud Korall, mille sees on näha ilusat taimemustrit. Selle kõrval on kaks pronksjaks värvitud Hematiiti ja ülejäänud ehe koosneb Kivistunud Puidust. Kivistunud Korall ja Kivistunud Puit on väga vanad kristallid ja nende kandmisel kannad sa endaga kaasas väga suurt jõudu. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.


- Tarkus on väeehe, mis aitab sul intelligentsemaks saada, aidates sul tarkusi omandada, õppida, areneda ja hingelt kasvada. Väga hea väeese enda isiklikuks arenguks, mis aitab sul igast hetkest midagi õppida, eneses midagi muuta ja sinu mõttemaailma avada arengule.


- Kivistunud Korall ja Kivistunud Puit avavad sinus eelmistes eludes äraõpitud teadmised, aidates sul mäletada seda, mida sa juba tegelikult tead.


- See on väeese, mis on väga kasulik selleks, kui sa soovid rohkem mõista seda, mis sind ümbritseb, näha siinset maapealset elu selgemalt, näha seoseid erinevate asjade vahel, õppida elu füüsilisemat ja spirituaalsemat külge.


- Tarkuse ehet soovitan ma kanda tegelikult igalühel, see on kõigile kasulik. Kõik me peame siin elus õppima, edasi arenema, muutuma, maailma muutma ja see kõik on meie eesmärgiks. Tarkuses olevad kristallid ja nende kombinatsioon aitab sul seda teha.


Öösiti või ajal, mil sa seda ehet ei kanna, hoia seda Aragoniit geoodi või Kivistunud Puidu tüki peal laadimas, et see ehe taastuks sinu abistamisest. Puhasta vähemalt korra kuus Palo Santo suitsuga, et kristallid oleksid alati puhta energiaga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
7.20€
Maksudeta:6.00€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesug..
21.75€ 22.90€
Maksudeta:18.13€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesug..
20.61€ 21.70€
Maksudeta:17.18€
Riidest kott on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kangast kott on sobilik ka kin..
1.30€
Maksudeta:1.08€
La Tene kristallikomplekt "RAHAÕNN" on loodud viie erineva kristalli kokku liitmisega. Need viis kristalli aktiveerivad rahaõnne sel..
16.90€
Maksudeta:14.08€
KANEP on üks vanimaid ravimtaimi, mida inimkond on enda heaks kasutanud. Teadaolevalt kasutati seda tervendustseremooniatel juba 10 000 aastat en..
3.70€
Maksudeta:3.08€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.25€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
9.40€
Maksudeta:7.83€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.