Menüü
Ostukorv

MAGNET HEMATIIT poleeritud

MAGNET HEMATIIT poleeritud KRISTALLID
MAGNET HEMATIIT poleeritud KRISTALLID
-20 %
MAGNET HEMATIIT poleeritud KRISTALLID
MAGNET HEMATIIT poleeritud KRISTALLID
MAGNET HEMATIIT poleeritud
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
4.00€
5.00€
Maksudeta: 3.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MAGNET HEMATIIT poleeritud

Võimalikud valikud

MAGNET HEMATIITI toob ellu juurde positiivset energiat, neelates kõik negatiivse endasse. Vaigistab igasugust valu ja on väga tõhus seljavalude tervendaja.

HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit on väga laialt levinud tervenduskristall ja sellel on väga palju häid omadusi, miks seda üldse enda kristallide kollektsiooni lisada. Hematiit pärineb peamiselt USA-stArgentiinastBrasiiliast ja Aafrikast. Hematiidi loomulik ja täiesti naturaalne kuju meenutab kivistunud mulle, aga seda poleerides saadakse hõbedase läikega ilus kristall, mis esmasel pilgul ei pruugi üldse naturaalne välja näha. 

MAGNET HEMATIITI kasutatakse vaid ravitsemiseks ja kristalliteraapias. Magnet Hematiiti kasutatakse peamiselt närvivalude, närvihaiguste, valude, selgroo nõrkuse, peavalude, neerude kehva töötamise ja veresoonte ummistuste tervendamiseks.

Magnet Hematiit ei ole koostisosade poolest samasugune nagu on tavaline Hematiit. Magnet Hematiidis on ka teisi elemente nagu näiteks vaske, titaani ja alumiiniumit. Need koostisosad lasevad seda Hematiidi varianti magnetiseerida, mis tähendab seda, et Hematiite kuumutatakse metallipuruga ning selle tagajärjel saavutatakse magnetiline energia sinna kristalli sisse. Magnetteraapiaid on kasutatud teadaolevalt juba üle 5000 aasta.  

Tõmbab ligi häid energiaid

Magnet Hematiit on seotud külgetõmbejõuga, suutes su Auravälja poole tõmmata sinu jaoks kasulikke ja vajalikke energiaid, seega ei ole vaja karta, et see loob negatiivsete energiate külgetõmmet. Seda kristalli on kasulik kanda, kui soovid enda ellu juurde saada ükskõik millist positiivset energiat. Näiteks kui kanda Magnet Hematiiti koos mõne teise kristalliga, muudab see teise kristalli töö kiiremaks ja tõhusamaks. Magnet Hematiiti on kasulik kanda koos Goldriveriga, Rutiilnõeltega Kvartsiga või mõne teise soovunelmaid täideviiva kristalliga.

Tšakrate tasakaalustamine


Selleks hoitakse ühte Magnet Hematiiti igal Tšakral ehk selleks läheb vaja seitset kristalli. Puhatakse nende kristallide all vähemalt pool tundi ja see on kasulik selleks, et tasakaalustada kogu Tšakrasüsteemi. Tšakrad peavad olema paigas, et kogu keha nii vaimne kui ka füüsiline jõud oleks suur ning tervisemured saaksid kiirelt kehast lahkuda. 

Valu vaigistamine

Magnet Hematiidiga on võimalik ükskõik millist valu vaigistada, selleks asetage kristall valutavale kohale ja hoidke seda seal seni, kuni valu järgi annab või vähemalt viis minutit järjest. Magnet Hematiit on laetud magnetiga, mis valutava närvi kohal aitab magnetilisi impulsse närvidesse saata, mis omakorda vaigistabki valu. Näiteks, kui teid on tabanud migreenihoog, siis asetage Magnet Hematiit otse valutavale kohale otsmikule, et see saaks valu vaigistada.

Magnet Hematiit on väga tõhus seljavalude tervendaja ja seljanärvide ravitseja. Hoidke valutaval kohal seni, kuni valu annab järgi.

Magnet Hematiiti ei puhastata vee all ja kui selleks on ka vajadus, siis soovitan lihtsalt niiske lapiga see puhtaks teha. Energeetiline laadimine toimub nii, et kui seda on kasutatud tervendamise eesmärgil, siis hoitakse seda kristalli mõne koti sees koos Girasoli või Ahhaat geoodi tükiga, mis aitavad sellel konkreetsel kristallil puhastada tervendamise käigus kogutud negatiivsuse ära. Tervendamise jaoks mõeldud kristalle hoitakse alati eraldi teistest kristallidest ja kui neid tekib palju, siis võib eraldi karbi tervendus kristallide jaoks leida.

Kas Magnet Hematiiti võivad kasutada ka teised pereliikmed? Jah, perekonna liikmed võivad kasutada ühte ja sama Magnet Hematiiti.

Tugevatoimeline kristall

Hematiit on väga tugevatoimeline kristall, mida kasutatakse erinevate aspektide kaitseks. Hematiit on maandava toimega, mis tähendab seda, et sellel on oskus energiaid tasakaalustada ja samal ajal ka sinu Aurat või hoopiski kodu Aurat kaitsta.

Hematiit aitab suurendada enesekindlust ja on väga kasulik nendele naistele, kes tunnevad, et nad ei suuda ega ka julge vastu seista erinevatele olukordadele, mis neile liiga teeb. Samamoodi töötab Hematiit meestega, aga naistele lihtsalt annab Hematiit kiiremini selle konkreetse jõu edasi. Üldiselt on Hematiidis rohkem meesenergiat, mis tähendab seda, et see kristall toetab mehi paremini, andes meestele seda energiat, mis neil vaja on, et nad terved oleksid. Aga see kehtib pigem siis, kui Hematiiti mõne ehtena kanda.

Hematiit on nende inimeste õnne- ja heaolukristall, kes on sündinud Kasvava Kuu faasi ajal. Hematiit aitab üleliigset pinget Aurast välja juhatada ja pingelistes olukordades väga hästi toime tulla. Hematiit annab sellele inimesele head õnne ja oskust enda eluga toime tulla.

Hematiit kaitseb valenägemuste ja vale sisetunde tekke eest. Hematiidil on oskus inimest õigele teele suunata ja eriti siis, kui Hematiiti kantakse koos teiste kristallidega. Vastavalt Hematiidi kõrval eksisteeriva kristalli väele suunab Hematiit sind õigele teele. Kui see on koos hea õnne kristalliga, siis Hematiit aitab märgata, mis toob õnne ja mis ei too. 

Tegemist on ühe parima tasakaalustajaga kristallide seast. Hematiit suudab aidata ka neid, kes on kaotanud enesekontrolli ning kindla jalgealuse, juhtides tähelepanu sinna, kus sul on vaja pingutada, midagi parandada ja tervendada. Hematiit on eneseabikristall.

Hematiit on nagu magnet, mis aitab sinu elus ja sinu Auraväljast endasse neelata kõik negatiivse. Kujuta ette, kuidas selle sees on jõud, mis lausa tõmbab kõik negatiivsed enrgiad endasse. Hematiit aitab sul vaimselt puhtaks saada, meeli selgeks muuta ja sul väga värskena end tunda. 

Kristall, mis aitab ja õpetab sind elama nii, et sa ei saaks iseendale oma tegudega liiga teha. Hematiit õpetab kasulikke piire seadma ja aitab sul neist kinni pidada. Hematiit aitab luua kasulikke tõekspidamisi, neid sinusse kinnitada ja õpetada sind neid järgima. Kui sa tunned, et sul puudub austus iseenda suhtes või sa oled piirideta, siis kanna Hematiiti puhtal kujul (eraldiseisva ehtena, ilma teiste kristallideta) pikka aega. Pikaajaline Hematiidi kandmine aitab sul seda tulemust saavutada. Loe artiklit "Kas sa austad end või mitte?" SIIT.

Kodukaitse

Hematiidi kristallide kasutamisel on nii mitmeid erinevaid võimalusi, aga minu kõige lemmikumaks võimaluseks on selle lisamine kodu kaitsvate kristallide hulka või hoida seda lihtsalt kodu välisuksele võimalikult lähedale. Poleeritud kristalle lisaksin ma komplektidesse ja täiesti lihvimata tükke hoiaksin kristalli komplektide keskel. Võimsad lihvimata kristallid Hematiidist panevad majale tõelise kaitsekilbi ümber.

Kui alles ehitad enda kodu, siis loomulikult soovitan igasse maja välisnurka peita üks Hematiidi kristall, et luua kodule kaitsevõrgustik negatiivse energia ja ebaõnne eest. Lisaks sellele soovitan Hematiidi lihvimata tükke vundamendi sisse panna, et kodul oleks võimalikult hea energia ja ebaõnn peegelduks alati sinna, kus see pärit on ehk et keegi teine ei saaks perekonnale liiga teha. Alati, kui kodu ehitama hakatakse, siis soovitan kindlapeale endale kristallidest võrgustike luua erinevatest kristallidest. Selline artikkel on ka olemas, kus saad teiste kristallide kohta lugeda, selle leiad SIIT.

Aurakaitse

Hematiit on väga hea inimese Aura kaitsja, see on see kristall, mida soovitan lapsele kooli kaasa panna, et keegi teine talle füüsiliselt ega ka vaimselt liiga ei teeks. Hematiit aitab ka õpetajate tagakiusamise eest kaitsta. 

Hoia Hematiidi kristalli enda intuitsiooni-, selgeltnägemise-, ingli- või astraalrännaku kristallidega koos, kui soovid öösel enda Aurat kaitsta nähtamatute mustade hingede ehk deemonite kurja mõju eest. 

Feng Shui

Hematiit kannab endas vee-elementi, mis tähendab seda, et see kuulub Feng Shui järgi kodu Põhjapoolsesse tuppa. Kodu Põhjapoolne ala sümboliseerib tööd, töö edu, edukust, karjääri ja motivatsiooni. Hoia Hematiidi kristalle selles toas, mis jääb sinu kodu Põhja poole, et tuua head õnne enda karjääri.

Havisabaga kodu kaitsma

Kui sul on olemas kodus selline taim, nagu Havisaba ehk rahvakeeli ämma keel, siis aseta selle mullale või selle taime lähedale Hematiidi kristalle. Niiviisi aitad sa selle taime läbi kodu kaitsta ebameeldivate energeetikate eest.  

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Hematiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. 

- Hematiit on aneemia tervenduskristall, mis aitab tervendada verd, tugevdada vereringlust, stabiliseerida hemoglobiini taset, kaitsta erinevate verehaiguste eest ning tervendada tasakaaluhäireid.

-  Kasulik neile, kes soovivad spirituaalset tasakaalu leida.

- Hematiit on üks parimaid tervenduskristalle neile, kellel on kombeks kõikide asjade suhtes viriseda, vinguda ja mitte rahul olla. Hematiit blokeerib iseenda mürgitamise, mis sellise tegevuse käigus tekib. Hematiit aitab sul end vaos hoida ja aitab sul enda sees olevatel negatiivsetel energiatel lahtuda. Hematiit on üks Juurtšakra tervenduskristallidest.

- Kasulik neile, kes vaevlevad seljavalude käes. Hematiit aitab valu välja viia ja problemaatilist kohta tervendama hakata. 

- Hematiit aitab kätes olevat valu ja traumasid tervendada, juhtides haigust vaikselt haigusekoldest välja. Aitab ära blokeerida käevalu ja samal ajal suunata sind intuitiivselt enda käsi tervendama. Toob sulle mõtteid ja ideid selle kohta, kuidas enda käsi paremini hoida ning samas hoiab sind intuitiivselt eemale tegevustest, mis sinu käsi võivad kahjustada. Hematiiti kanna selle käe peal, mis valutab.

JUURTŠAKRA

Hematiit on kristall, mis suudab Juurtšakras olevat pinget maandada, tervendades seeläbi üliaktiivset Juurtšakrat. Kui Juurtšakra on ebaterve, siis inimene on agressiivne, närviline, tihtipeale vihane, tujust ära, kritiseeriv, ebameeldiv teiste jaoks, negatiivne ja pessimistlik. Kui sa tunned, et sinu pihta käivad mõned neist mõtetest, siis võib ka sinu Juurtšakra olla kahjustunud. Hematiit aitab seda tervendada, seega kanna seda kristalli ajal, mil nii end tunned.


SODIAAK

KAKSIKUTEL aitab Hematiit tervist kaitsta.

KALJUKITSEL aitab Hematiit energiaid maandada ja harmoniseerida, aidates tal iseendaga läbi saada, õigeid otsuseid vastu võtta ja leevendades tema jäärapäisust nendes kohtades, kus ta iseendale selle iseloomuomadusega võib liiga teha.

VEEVALAJA jaoks on Hematiit nii õnne- kui ka kaitsekristall korraga. Lisaks sellele on Hematiit VEEVALAJA tähtkujule eriliselt kasulik tema elueesmärgi täitmisel. Veevalaja elueesmärgi kohta saad lugeda ühest minu artiklist SIIT, mille olen Veevalajates kirjutanud. Hematiit ei lase Veevalajal enda õigelt saatuse teelt kõrvale kalduda, aidates alati Veevalajal liikuda selles suunas, mis talle õnne toob ja teda õnnelikuks teeb. Hematiit toob Veevalajale palju head ja seda kristalli tasuks kindlasti Veevalajal enda elus hoida.

Soovitan Hematiiti kanda Veevalajal ehtena sellisel perioodil, kus soovitakse kõige enam oma elueesmärki õigesti täita. Teine võimalus, lisaks ehte kandmisele, on selle kristalli lisamine sünnikristallide laekasse. Selle laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

ASTROLOOGIA

Hematiit on kõikide Hobuse-aastal sündinute õnne- ja tasakaalukristalliks. Hematiit aitab Hobuses esile tuua tema häid ja tugevaid omadusi, samas aitab taandada Hobuse negatiivsemaid külgi. Hematiit aitab Hobuse elule kaitset tuua ja andes talle õnne õnneliku elu elamiseks.

NUMEROLOOGIA

2. kuupäeva numeroloogiline õnnekristall on Hematiit. Hematiit tasakaalustab, kaitseb ja toob 2. kuupäeval sündinule head õnne. Hematiit aitab blokeerida närvilisuse, mida 2. kuupäev endaga kaasas kannab. See on kusjuures üks nõrgimaid kohti 2. kuupäeval sündinu tervises. Samas toob Hematiit ka head õnne ja aitab elus saavutada seda, mida soovitakse. Hematiidi kristall võiks olla sinu kodus, kui sa oled sellel kuupäeval sündinud või sa võiksid seda kristalli aeg-ajalt ehtena kanda. Seda selleks, et Hematiit saaks esile tuua selle numbri häid omadusi ja tasakaalu viia selle numbri negatiivsemad jooned.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Hematiiti võid laadida Ahhaat geoodi või lihvimata Hematiidi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Ingveri eeterlik õli või Salvei rituaalitaim/viiruk/eeterlik õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud 2023 KAITSEKRISTALL -20 %
HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit ..
5.68€ 7.10€
Maksudeta:4.73€
HEMATIIT lihvimata
2023 KAITSEKRISTALL -20 %
HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit ..
14.64€ 18.30€
Maksudeta:12.20€
HEMATIIT lapik
2023 KAITSEKRISTALL
HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit ..
12.30€
Maksudeta:10.25€
HEMATIIT võtmehoidja lapik
2023 KAITSEKRISTALL
HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit ..
21.70€
Maksudeta:18.08€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
10.40€
Maksudeta:8.67€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud -20 %
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
1.20€ 1.50€
Maksudeta:1.00€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.50€
Maksudeta:4.58€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
2.24€ 2.80€
Maksudeta:1.87€
DRAVIIT on tumepruun Turmaliin ja mida peamiselt leidub Austrias. Draviiti kaevandatakse peale Austria ka Sloveenias ja Brasiilias...
3.92€ 4.90€
Maksudeta:3.27€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.